Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przepraszam za dziwne pytanie, ale gdzie mogę znaleźć polskie filmy? Najlepiej z angielskimi napisami. Mogą być płatne źródła, kino z oczywistych względów odpada, w dvd się nie bawię.

Głównie nowości z dwóch ostatnich lat bym chciała.

Pozdrawiam.

 

Tutaj

 

http://vod.pl/filmy

 

masz całe mnóstwo płatnych polskich filmów z ostatnich (i nie tylko) lat. Sporo z nich jest w full HD.

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo przepraszam za dziwne pytanie, ale gdzie mogę znaleźć polskie filmy? Najlepiej z angielskimi napisami. Mogą być płatne źródła, kino z oczywistych względów odpada, w dvd się nie bawię.

Głównie nowości z dwóch ostatnich lat bym chciała.

Pozdrawiam.

 

Tutaj

 

http://vod.pl/filmy

 

masz całe mnóstwo płatnych polskich filmów z ostatnich (i nie tylko) lat. Sporo z nich jest w full HD.

 

 

 

Nie możemy wyświetlić filmu
Materiał nie jest dostępny w Twoim kraju

 

tumblr_m26nvnNG5o1qkk10ro1_500.jpg

Odnośnik do komentarza

to źle ze wszyscy widzą?

 

Tak.

 

 

Masorz boj sie boga najlepszy film tarantino w wieku 40 lat obejrzec.

 

 

były ważniejsze rzeczy

 

supergirl

flash

shield z kropkami

arrow

 

 

Masorz nadal ojca chrzestnego nie obejrzał ani kilku innych klasyków. Woli supergirl:D

 

 

Moze kupi ksiazke 1001 filmow ktore musisz obejrzec przed smiercia i uratuje swoja dusze.

 

 

albo znajdzie taką liste w internecie

 

Będę se oglądał co będę chciał i kiedy będę chciał.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Nie lepiej bylo dac moderke w kaciku filmowym Mendrkowi? Ma wieksze doswiadczenie w porządkach i jest mniejszą ciamajdą filmową niż Masorz, potrafi również napisać coś ciekawego i innego niż "obejrzałem film z top10 kinematografii dopiero wczoraj".

Z tylu osób, które mają pojęcie o filmach i potrafią napisać coś ciekawego daliście narzędzia jakiemuś totalnemu casualowi, który teraz za wszelką cenę przenosi i kasuje posty.

 

Niesamowite forum.

Odnośnik do komentarza

Masorz to do czego jest ten temat, skoro kasujesz posty za pieprzenie?

 

Jesteśmy w filmowym, więc spam powinien być w tematyce owej, a nie jakieś pierdy Milana o Mendrku i słuchaniu power metalu.

 

 

Nie lepiej bylo dac moderke w kaciku filmowym Mendrkowi? Ma wieksze doswiadczenie w porządkach i jest mniejszą ciamajdą filmową niż Masorz, potrafi również napisać coś ciekawego i innego niż "obejrzałem film z top10 kinematografii dopiero wczoraj".

Z tylu osób, które mają pojęcie o filmach i potrafią napisać coś ciekawego daliście narzędzia jakiemuś totalnemu casualowi, który teraz za wszelką cenę przenosi i kasuje posty.

 

Niesamowite forum.

 

Zeszło już?

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, ze spam jest na kilka stron i nie dotyczy kwestii filmowych, ale jak ktos obejrzy we "wlasnie obejrzalem" film i zacznie sie watek na 5 postow o glownej postaci to po co to ruszac? Skonczy sie zanim sie zacznie a tak dwa, trzy posty "nie na temat" laduja od razu w pieprzeniu. Troche wiecej luzu. Ten kacik w ogole nie potrzebuje jakiejs uber moderacji, nigdy nie potrzebowal bo wszystko regulowalo sie samo. Wiec co sie zmienilo tak nagle?

Odnośnik do komentarza

najlepsza zmiana w ciągu ostatnich  10 lat to zmiana nazwy horrorów... na horror, chociaż ja zostawiłbym horrory.


ok ale już koniec

 

 

pare propozycji, jak już się widze ostro nudzisz masorz:

 

na ost. 2 stronach przerób tytuły filmów na oryginalne plus polskie, i  daj  rok  w nawiasie (jeden standard, np. kwadratowe), dodaj tagi , z gatunkiem i np. głównymi aktorami. Zarządź grzecznie by nowe tematy mialy ten standard, w najg. razie sam poprawisz te 5%.

 

Zamiast dopeirdalać się, zrób coś pozytecznego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...