Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzasz trochę? Nikt tu nie próbuje przenosić Wiedźmina na ekran, a przecież już ktoś próbował z wiadomo jakim skutkiem. To są luźne interpretacje, jak sama nazwa wskazuje, polskich legend. To są shorty na miarę filmowych reklam BMW czy innych podobnych tworów. Nie mniej są one zrobione z pomysłem. Twardowsky został przyjęty ciepło i cieszy mnie, że ktoś podjął się wejść na ten dość grząski grunt. Legendy są przecież częścią naszych najcenniejszych dóbr kulturowych i warto je w sposób ciekawy przedstawiać dzisiejszej młodzieży. 

A kto wie. Może zainspirują kogoś do zabrania się w sposób należyty za ekranizację Wieśka. 

Edytowane przez Farmer
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pierwszy dobry serial tvn? W koncu bez promowania pedalstwa, gotowania i mody rodem z tap madl?

 

https://www.youtube.com/watch?v=80Y7TuVs2sk

 

 

Klimacik jest, troche moze zbyt "czysty", z drugiej strony Krakow 1905 to nie londynski chlew. Ciekawe czy zatrudnia dzwiekowca z doswiadczeniem, czy znowu trzeba bedzie polskie napisy wlaczac przy ogladaniu, zeby zrozumiec dialogi?

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Split niestet/stety wypalił

 

 

fajna tematyka, świetny McAvoy i wyszedł film nawet 7+/10 i tylko obawiam się jednego... że to ośmieli M. N. M. Szyhylolmanamanana do powrotu;/ Już coś tam brzęczał, że chce robić Niezniszczalnego 2. Nie! Nie godzę się na powrót najgorszego reżysera wszech czasów, który jest tak słaby, że nawet nie ironiczny. 

Odnośnik do komentarza

Podobno ma smaka na jakieś seriale, coś chce grzebać przy kolejnej serii Stranger Things chyba.

 

The Visit dobre było, o ile traktujemy to jak czarną komedię z elementami thrillera. Ja tam gościa lubię, a określanie go najgorszym reżyserem to zwykła przesada, ma na koncie kilka niewypałów, ale za Szósty Zmysł, Niezniszczalnego i Znaki dożywotni props. Z ostatnich premier chyba niczego nie jestem tak ciekawy, jak Split właśnie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...