Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Milczenie dla mnie dobry i dlatego 7. Łotr 1 jako film dla mnie taki sobie, ale jako widowisko podciągnąłem sobie ocenę do 7. Z nazwaniem Wielkiego Muru gniotem może poleciałem trochę.

 

A już wogóle to już wydaje mi się ze ważniejsze jest skonstruowanie kilku zdań, by każdy mógł z tego wyciągać jakieś wnioski , a nie z durnej cyferki na końcu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli czyjąś opinię o filmie podciągasz do kategorii 'kłamstwo/prawda' to trochę masz zawężone ocenianie czegokolwiek.

Mangę czytałem dosłownie 2 dni temu. Film jest mocną 'kopią' animacji z 1995 i jeszcze scala Puppetmastera oraz Kuze w jedną postać.

Dodatkowo kopiuje chamsko sceny z animacji 1995 więc nie wiem dlaczego mi tu wyskakujesz z mangą i jaki miał być tego cel.

Odnośnik do komentarza

 

A jak Azja to pewnie będzie 10/10? :pawel:

Niedawno oglądałem film japoński 'Outrage' i dałem 5/10.

 

Za to Kong bardzo fajny, cieszy mnie że Bizon24 przy każdej ostatnio recenzji filmu czy serialu porównuje się ze mną. Liczy się chłopak z moim zdaniem.

 

 

 

Staram sie tylko ostrzec innych przed ewentualnym szambem, którego jestes fanem patrzac po twoich zachwytach nad jakimis totalnymi go wnami. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Botoks - jak dla mnie to Vega sie rehabilituje za ostatnie Pitbulle. Wszystkie wątki czytelne i konsekwentnie prowadzone. Mało politycznego bełkotu w stylu mafii paliwowych. Dużo MOCNYCH scen, zwłaszcza po początku na którym jest dużo śmieszkowania. Nie jest nasrane postaci z dupy, wszyscy fajnie nakreśleni. Dla mnie pozytyw po chaosie który był w niebezpiecznych kobietach. Kilka żenujących scen które na trailerach miały przyciągnąć niż intelektualny do sal kinowych. Podsumowując jest dobrze a nastawiałem sie na kupsztal. Oglądać, zwłaszcza z partnerką, najlepiej jak już ma poród za sobą.

 

 

Botoks - film lepszy od pitbula. W sumie to myślałem, że będzie gorzej, a film był nawet całkiem całkiem :)

 

ragus już czyha z minusami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...