Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ejejejej, weź może obczaj link

 

http://www.comicsbeat.com/why-oblivion-is-the-most-miraculous-comic-book-movie-of-all-time/

 

 

 

“That was the original treatment, the story. At the time I was ready to turn it into a screenplay, WGA went on strike and we couldn’t actually hire a screenwriter to work on a screenplay at that point. So in order to keep the process moving forward I teamed up with Radical Comics to develop and illustrate a novel in parallel based on this story. And we did that over a couple years, and then I got pulled into ‘Tron,’ which was a couple years, and as ‘Tron’ was in post [production] I had enough between the story and the illustrations I had done with Andree [Wallin], the artist, I had enough of a package to go out and set the project up at a studio which is what I did. And then I went into feature mode so, we never actually finished the graphic novel because once it got picked up I realized that the way I wanted this story to be experienced was on the big screen and not out of the book.”
Odnośnik do komentarza

 

Przy Adaptacji myślałem, że zejdę z nudów. Nic mną tam nie potrząsnęło.

no to może ptasiek (birdie) ? jest troszku akcji. mocna kawusia i idzie jakoś wysiedzieć

Ło! Modine w Birdy byl zajehuhu. Nie wiem, Nick niby robi w tym filmie swoje, ale ja czuje do niego tylko awersje. Do jego maniery grania, do jego powaznej twarzy, ktora dla mnie jest pelna sztucznosci i kompletnie nieudanej mimiki.
Odnośnik do komentarza

 

Też zakończyłem maraton z kobietą i poszedłem kolejno 4-5-1-2-3-6 i dla nowej nieobytej z uniwersum osoby to chyba najlepsza kolejność.

co kur.wa

 

To samo chcialem napisac bo ktos faktycznie mu taka kolejnosc polecil ale sadzilem, ze to byl troll i sie nie nabierze ;/

Odnośnik do komentarza

 

Taka kolejność pozwala osobie, która nic wcześniej nie wiedziała o SW przeżywać podobne emocje jak ci co oglądali wiele lat temu. A zostawienie Powrotu na koniec dodatkowo daje twista z Leią no i dopiero tu do Vadera mówią Anakin.

No ale kto jest starym wiadomo kogo dowiadujemy się w 5 części, więc nie wiem czy to aż taka szczwana kolejność.

Aż poprosiłem swoją kobietę o opinię ;] no i dla niej obejrzenie 3 przed 6 daje całkiem inny odbiór Vadera i jego konfliktu pod koniec. Oczywiście można jechać 1-2-3-4-5-6, ale wtedy odpada parę fajnych twistów, a 4-5-6-1-2-3 chyba wypada najsłabiej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Taka kolejność pozwala osobie, która nic wcześniej nie wiedziała o SW przeżywać podobne emocje jak ci co oglądali wiele lat temu. A zostawienie Powrotu na koniec dodatkowo daje twista z Leią no i dopiero tu do Vadera mówią Anakin.

 

To zdanie nie ma sensu. Przeciez ci co ogladali wiele lat temu robili to w kolejnosci pojawiania sie filmow w kinach, wiec nie moga to byc te same emocje co ludzi ogladajacych nie po kolei lata pozniej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

w sumie coś w tym jest, szkoda, że ja już oglądałem, fajnie by było obejrzeć wszystkie części na świeżo jak jakiś noob

Czy ja wiem, gdybym obejrzał pierwszy raz w wieku 31 lat, to by mi nic nie drgnęło, a przy nowej trylogii potrzebowałbym dodatkowo motywacji w postaci pieniędzy za stracony czas

Odnośnik do komentarza
 

Ojciec Chrzestny 1, 2

Czas Apokalipsy

Pluton

Trylogia Dolarowa

Chłopcy z Ferajny

Człowiek z Blizną

Brudny Harry

Parszywa Dwunastka

Full Metal Jacket

Bullit

Fight Club

Rezerwowe Psy i Pulp Fiction

Dzika Banda

Bez Przebaczenia

Podejrzani

Te film wielbiciel kina MUSI zobaczyć chociaż raz. A na tym forumku śmieją się z ludzi co nigdy Gwiezdnych wojen nie widzieli  :gayos:

 

 

 

Wracając do tematu Arrow. Ostatni odcinek 0 zaskoczeń i to dla mnie duży minus. Cały ten sezon to jedna równa linijka. 0 ciekawych wątków poza gościnnym występem Constantine. 

 

 

Te widziałem oraz masę innych filmów dla silnie heteroseksualnych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...