Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno na pustyniach widoczny ma być powiewający piasek, który będzie ograniczał nam widoczność. Notch wspomniał też, że dodany zostanie PistonMod do gry, ale nie w 1.5 tylko troche później. Podobno też jeśli chmury zasłonią słońce to zrobi się ciemniej :D

Jeśli chodzi o ten update to czekam na niego z niecierpliwością i byłbym wniebowzięty jakby wyszedł jutro :P

Ale jak dla mnie to powinni jeszcze urozmaicić "farming" np. dodać drzewa, na których rosną owoce i możliwość hodowania owiec, świni, krów itp

Przydałby się też głód, bo w dalszych etapach ta gra ogranicza się tylko do zabawy poprzez budowanie, a ja bym wolał żeby to było bardzizej survivalowe, ale to już kwestia gustu

@Edit, zapomniałem o achievementach.. Nie jarają mnie, nic dodać nic ująć :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Adventure Mode mogłoby być ciekawe, ale to raczej nie moje klimaty. Tak swoją drogą to nie wiem czy obecny Survival Mode to trafna nazwa, bo za dużo survivalu tam nie ma. Boje się by ta gra nie robiła się coraz prostsza pod względem przetrwania itp

 

btw na wiki dorwałem takie coś:

 

Realistic Difficulty

Realistic Difficulty is a possible upcoming game difficulty for Minecraft Beta, with several suggestions by Notch.

 

It will be arguably the hardest difficulty level, requiring you to eat every Minecraft week (140 minutes) and drink every 3 Minecraft days (1 hour).

Mogłoby być ciekawie, choć jedzenie raz na tydzień to aż takie survivalowe nie jest :D

Może raczej co 2 dni jeść, a codziennie pić albo coś takiego..

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Wyczytałem, że oficjalna data premiery 1.5 to 11 kwiecień, czyli jutro. Mam nadzieję, że to prawda, tylko problem będzie z drewnianymi konstrukcjami przez burze, ale zawsze to troche więcej survivalu [wiem uczepiłem się] z czego się cieszę. Fajnie jakby były powodzie, ale to pewnie później niż w 1.5 bo nic nie wspominali :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie na jakich serwach gracie, kupiłem se konto (od typa jakiegoś, nie nowe - 30 zikos to mówie a co mi tam :D) i gram na mycraft.pl, ale ja nie ogarniam tego jakies pozwolenia na budowe itp, ja za mało wczuty w to jeszcze.

 

 

 

 

No i polećcie jakieś pluginy by to ładniej wyglądało, były już tu podawane ale nie chce mi się szukać nowych wersji tychże i ogólnie może coś lepszego wyszło?

 

 

 

 

No i jakiś de best sajt z pluginami, pro tipami itp, może być w ang. Nie chodzi o forum, bo forum to wiadomo chyba najlepsze jest to oficjalne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wróciłem wczoraj wieczorem do minecrafta i oto efekt jednego dnia

 

 

fortressm.th.png

 

 

Pomiędzy wieżami wybuduję jakieś chatki i magazyny, te długie pasy kamienia wokół to podstawa pod mury.

Jeszcze nie wiem czy wyłożyć całą "podłogę" między murami kamieniem czy ziemią żeby trawa wyrosła.

Z trawy respował by się inwentarz więc było by trochę więcej życia w środku, chyba tak zrobię.

 

 

Tak wygląda każda wieża

wjerza.th.png

 

Okna są rozmiaru 1x1.5 więc nie ma ryzyka wypadnięcia.

 

 

 

jak wydobywałem te wszystkie kamienie do budowy to wpadłem do lawy z trzema diamentowymi kilofami xd

 

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

zrobilem update i ledwo wlacze minecrafta, juz od menu mam 1-2 fpsy. Przeinstalowalem gre, mam nowa jave itp... na 1.3 dziala spoko :(

 

 

 

 

btw.

 

Once sales start dying and a minimum time has passed, I will release the game source code as some kind of open source. I'm not very happy with the draconian nature of (L)GPL, nor do I believe the other licenses have much merit other than to boost the egos of the original authors, so I might just possibly release it all as public domain.

 

 

wtedy zacznie sie drugie zycie minecrafta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...