Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

planowane w nastepnym apdejcie

 

  • Wooden and cobble stone half blocks to add some more options for your designs.
  • New save file format. With the new format, loading is now seven times faster. On top of that, the number of files for each saved world is drastically decreased. This new format will not destroy your current saves, as they will be converted the first time they are loaded.
  • New Minecraft launcher. This is a great communication tool for us as we will be able to give you guys important information directly in the launcher.
  • Various bug fixes!
  • New block! This is a sweet one for you red stone junkies. A block that acts as a signal carrier, much like red stone. But on top of that, it also acts as a repeater AND a programmable delayer.
  • Secret update! Oh, yes. There will be that as well.

zieeew

Odnośnik do komentarza

Fetch your pyjamas, a glass of milk, and Teddy. Next Tuesday sees a new update for Minecraft, and Rock, Paper, Shotgun can exclusively reveal it will contain… beds! At last you can rest your weary cuboid legs and snooze the nights away. When it first appears next week, building yourself a bed will mean you can skip night times by taking a nap, and jump up to catch the dawn, ready to continue your daylight explorations. That’s phase one.

 

 

 

Phase two will have a larger impact on how you play. Some time next month another update will appear that means the last bed you slept in will be your new respawn point.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak na to patrzę, to się cieszę, że mi się dawno Minecraft znudził. Bo pewnie do niego kiedyś wrócę, a do tego czasu powinno wyjść mnóstwo update'ów, więc prawdopodobnie faktycznie zauważę zmiany. Mnie wystarczyłoby kilka rzeczy, żeby było już ciekawiej (pomijając fantazje, które snułem gdzieś w tym temacie - tutaj napiszę o takich realnych oczekiwaniach).

1. Zwrotnice. Kiedy buduję sieć torów dla wagoników, fajnie byłoby móc faktycznie wszystko to połączyć, no i przydałoby się jakieś stałe zasilanie dla nich (nie to, co ten węgiel), żeby móc puścić towar do w jakieś miejsce bez obawy, że nie poradzi sobie z górką, albo coś.

2. Wyższy "dach" świata. Po prostu ta gra jest zbyt płaska, nie można budować naprawdę monumentalnych budowli, bo niestety, niebo nas ogranicza.

3. Jakiś koń, czy inny sposób szybszego poruszania na lądzie.

4. Większa różnorodność surowców do wydobycia.

 

To chyba na tyle, z tego, co sobie przypominam, na co narzekałem, jak jeszcze grałem.

Odnośnik do komentarza

Konia to bedziesz mial jak zainstalujesz Mo's Moster Pack czy coś takiego. Dodaje bardzo duzo zwierzakow w tym wlasnie konie (i jednorozca na ktorym mozna latac!). Nie ma tak latwo i trzeba najpierw takiego konika oswoić używając kostek curku (nowosc w modzie).

 

Notch tysiąc lat za modderami.

Odnośnik do komentarza

Pociski szczurka na notcha to coś pięknego. Niestety również to sama prawda, co już tak nie bawi. Ślędze twittera tego developera i jedyne, o czym gada, to o swoim biurze, podróżach i ogólnie (pipi)niu się. Ostatnie, co go interesowało dot. Minecrafta to jakiś tam bug z trawą. Zbił majątek i teraz się (pipi), a gra albo nie wyjdzie z bety nigdy albo wstawi 10 nowych klocków i ogłosi to finalną wersją. Ja w Minecrafta już nie gram jakiś czas (brak czasu, lekkie znużenie). Może do tego wrócę kiedyś. No cholera, zaczęło się genialnie, tyle jeszcze można dodać, a tutaj mamy właściwie podstawkę i tylko modderzy odwalają prawdziwą robotę (za darmo na dodatek, nie za 15 mln dolców/2 lata).

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info, nie interesowałem się modami do Minecrafta (szczerze mówiąc wtedy, kiedy grałem i tak ich nie było, ledwo texture-packi się pojawiały :P). Przejrzę sobie, co tam powychodziło i pewnie w takim razie wrócę do gry ;)

 

ogolnie mod dodaje bardzo duzo, tutaj w ruchu

 

 

 

XDDDDDDD

 

ten filmik powinien reklamować grę.

 

AWwwwwwwwwwwwwwwwwwww bunnysssssssssss XDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Minecraft Beta 1.3

 

* Implemented a new lighting engine with the help of MrMessiahs (can be turned off)

* Changed the options around, added a new “Graphics options” button

* Added beds. If all players in a map sleeps in a bed during night, the game immediately skips until morning

* Added three new half-size blocks

* Added Delay/Repeater redstone dust blocks

* Added whitelisting to the server. To use, enter “whitelist <cmd>” where cmd is “on”, “off”, “add <player>”, “remove <player>”, “list” or “reload”

* New save file format, old maps need to be converted (that might take a while..)

* It’s now possible to have more than five save slots, and to rename saves

* Scrollbars in both the texture pack list, and in the map selection screen

* Replaced the Mojang splash image to reflect the new logo colors

* .. and a bunch of bug fixes and tweaks!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wzięło mnie troche na tworzenie w Minecrafcie, chodzi o piramidy, nie wiem czemu ale jakoś taką mam chcice.

http://img263.imageshack.us/img263/8031/1isometricnorth.png

duży obrazek, ta piramida wydaje sie mała ale na serio jest spora :) do tego "piętrowe drzewko" i nieudolne oko saurona.

A ten kwadrat to obramówka do nowej, dużej piramidy, jestem ciekaw jak będzie wygladało jak skoncze.

 

Co ta nuda robi z ludzmi...

Odnośnik do komentarza

w końcu znalazłem czas by skończyć swoją "epicką" piramide ;)

Po pierwszych 4-5 piętrach stwierdziłem że fajniej będzie jak będzie cała z glowstone'a :)

 

Aha, 74 poziomy a podstawa ma 4x128 kloców ;)

 

http://img163.imageshack.us/img163/8031/1isometricnorth.png

 

http://img823.imageshack.us/img823/5551/1isometricnorthnight.png

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...