Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Są już mody, które czynią grę bardziej casualową. Mam paczkę z pięknymi teksturami, mapą, 10 wybranymi przez siebie spawnpointami, "licznikiem" ile czasu zostało do rozwalenia danego bloku itp. - pograłem tak 2 dni i już bym nie mógł wrócić do podstawowej wersji.

jak możesz to wrzuć info nt. tego o czym piszesz, bo jeśli rzeczywiście istnieją już takie udogodnienia to może i warto się tym zainteresować

 

Tu też masz coś co może cie zainteresować

 

 

Wynika że dzięki temu programowi może zrobić swojemu światu totalnego rentgena pod względem lokalizacji konkretnych minerałów, systemów jaskiń itp

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Są już mody, które czynią grę bardziej casualową. Mam paczkę z pięknymi teksturami, mapą, 10 wybranymi przez siebie spawnpointami, "licznikiem" ile czasu zostało do rozwalenia danego bloku itp. - pograłem tak 2 dni i już bym nie mógł wrócić do podstawowej wersji.

jak możesz to wrzuć info nt. tego o czym piszesz, bo jeśli rzeczywiście istnieją już takie udogodnienia to może i warto się tym zainteresować

 

http://kaen-paradise.co.cc/viewtopic.php?f=19&t=119

 

 

Jest mapka (można zmieniać powiększenie), są ładne tekstury, jest znakomity "licznik" czasu do ukończenia rąbania danego pola, nie widzę tylko informacji o spawnpointach. No ale naprawdę gra się niesamowicie z tą paczuszką.

 

 

 

 

@Pikol, ale co nas to obchodzi? Fajnie, że miałeś 13 mb uploadu, ale skoro nawet nie grałeś w Minecrafta to po co tu piszesz, żeby się pochwalić?

 

 

 

 

I widzę, że ktoś tam o serwerach pisał - polecam bardzo grę ze znajomymi. Stawiam serwer dla 3-4 osób i na raczej słabym komputerze ze średnim łączem uciąga starsze wersje bez problemu. Nie polecam natomiast bety - Notch wprowadził "opadanie" liści z drzewek i są NIEZIEMSKIE lagi, przez które w ogóle nie ma szansy grać. Także jakaś alpha (preferuję 1.2.2) w łapę, zebrać znajomych i w kilka osób buduje się takie zamki fajne... :D

 

 

Odnośnik do komentarza

(pipi) legion, lagi sa juz poprawione i beta chodzi znacznie lepiej niz alpha

 

pieprz.ysz to przeklenstwo, spoko :teehee: :teehee: :teehee:

 

nie wiem jak może chodzić szybciej, skoro na multi z ziomkiem śmiga mi tak, że nie może szybciej ta alpha. :)

 

 

 

 

 

nie pie'przę, bo kiedy to pisałem zdecydowania większość graczy miała takie lagi, że nie dało się w ogóle grać. jak to poprawili to spoko, może sprawdzę betę później.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy kupując grę mogę zainstalować ją na dwóch komputerach u siebie i u brata (tak bym mógł grać ja i on) ? Szukając w google "minecraft demo" znalazłem jakąś alfę 1.1.2, nie wiem w sumie czy to rzeczywiście jest demo czy po prostu nielegalna wersja tej gry. Może ktoś wie ?

Edytowane przez fazzeer
Odnośnik do komentarza

nie chcę być złośliwy ale gość sprzedał 1m egzemplarzy swojej gry, wszedł w etap beta a w 6 minutowym review lwią część zajmuje rozwodzenie się nad zmianą koloru wełny podczas gdy tak ważne rzeczy jak znaczniki, mapa, rozwój ekwipunku (jak chociażby naprawa, wprowadzenie nowego oręża) nadal pozostają nietknięte

 

powoli z tej gry robią się simsy gdzie jedyną zabawą jest budowanie chatki i urządzanie jej 10 kolorami płótna

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...