Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

W zyciu bym nie wypił pól litra w godzine:/ chyba ze na jakis zawodach w których bym nie startował .Nawet najgorsze menty delektuja się tym trunkiem przynajmniej z 3 godziny ,jak i nie więcej.Przy takim tempie popadałyby jak muchy.  Pić też trzeba umieć!

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

No wypił pół litra wódy w godzinę, czego tu nie rozumieć ?

 

Qvstra, a próbowałeś drinów ? Ja jak chcę się nawalić to zawsze walę driny. Zazwyczaj łychę z colą. Litr na dwóch i jestem konkretnie zrobiony.

 Ha łychę mogę ładować nawet czystą i w ogóle mnie nie zwraca. To w tym wszystkim jest najdziwniejsze. 

Nie wiem jak Qvstra ale żaden alkohol, w żadnej konfiguracji nie odrzuca mnie tak jak wódzisko :(

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Jedyną konfiguracją jakiejkolwiek wódki z czymkolwiek to wóda z sokiem kaktusowym. Jedyny drinol, który nie powoduje chęci zaspawania połowy chodnika/podłogi/toalety a przynajmniej, który jeszcze jakiś czas temu nie powodował, nie wiem jak teraz boję się próbować :(

A łyszka w każdej konfiguracji zawsze na plus. IMO szkocka franca najlepsza ze Spritem a Burbonik z lodem i cytryną. 

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Z wódką jest jak z panem Bogiem. Można jej nie lubić, ale jesteśmy Polakami, twardymi ludźmi a wóda to część naszego dziedzictwo i powinniśmy ją szanować. Wielu z nas nie byłoby na tym świecie gdyby nasi rodzice nie pili wódki. A tak poza tym to wódkę czystą raz na jakiś czas przynajmniej powinien pić każdy. Jak nie pije to jest prawdopodobnie gejem, pedałem albo homoseksualistą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalnie musisz (pipi)nąć szota czyściochy, zagryźć jakimś czymś (MUSOWO jak masz wstręta), przetrzymać falę uderzeniową w żołądku, no i tak ze, 3, 4 razy a potem to już się naj.ebiesz i zapomnisz nawet, że zagryzać trzeba. Ja tak mam, co tydzień.

Odnośnik do komentarza

Ech cytrynowke kiedys pijalo sie nagminnie, az tu nagle...kolega kupil sobie ps3 i jako ze bylo to male wydarzenie, kupilismy cos innego - zurawinowke.

Login do playstation network, nie moglismy ustawic, bo wszystkie byly zajete i padlo na: zurawinowka :).

I taki login ma gosc, juz trzy lata, dzieki wodce. Dzieki za uwage:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...