Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jedyny sposob w jaki da sie pic ta orzechowa soplice, to szybko zapijajac coca cola - wtedy jest git i nawet fajnie sie to ze soba komponuje.

 

Inny sposob spozycia wywoluje natychmiastowy odruch wymiotny.

 

Z mlekiem nie probowalem, ale zaciekawiles mnie - jesli kiedys bede mial okazje to wyprobuje, bo samemu to tego raczej nigdy nie kupie.

 

Tak generalnie: czysta > smakowe.

 

A w ogole najlepszy to jest absynt - szkoda ze jest tak ciezko dostepny i taki drogi :(

 

Najlepszy wysokoprocentowy trunek.

Odnośnik do komentarza

Ta, jak się pije jedną na dwa tygodnie chyba. Ogólnie jeden z największych szczochów. Czysta żołądkowa zresztą też. A co do tego waszego monte - nie chodzi mi o smak, tylko o picie wódki z mlekiem. Może jeszcze zagryzacie suszonymi śliwkami, huh? No, ale czego ja się spodziewam po okazjonalnym piciu. Nie, kanabis?

Odnośnik do komentarza

Ta, jak się pije jedną na dwa tygodnie chyba. Ogólnie jeden z największych szczochów. Czysta żołądkowa zresztą też. A co do tego waszego monte - nie chodzi mi o smak, tylko o picie wódki z mlekiem. Może jeszcze zagryzacie suszonymi śliwkami, huh? No, ale czego ja się spodziewam po okazjonalnym piciu. Nie, kanabis?

 

Jesteś dumny z bycia alkoholikiem czy może mamy teraz licytować się, kto pije więcej? Ch,uj Cię to obchodzi czy ktoś rąbie w środę, piątek i niedzielę czy może raz na miesiąc, do poznania smaku wystarczy kieliszek. Nie kumam też tego ciśnięcia na picie drinków. Jak ktoś lubi to dlaczego nie? Skąd się wziął ten stereotyp, że najbardziej hardkorowe jest rąbanie wódy bez popity, albo najlepiej popijać inną wódą, a jak ktoś już pije inaczej to ciota i pedał?

Odnośnik do komentarza

To trochę inna sytuacja, bo w tej musztardzie cukier już jest, więc po co go dodawać po raz drugi? A jak ktoś lubi nalewki robione na mleku i kupi sobie tę orzechową soplicę, w której mleka nie ma to co w tym dziwnego, że sam je sobie doda? Już nie mówiąc o tym, że takie połączenie jest miliard razy lepsze od wódki, no ale to już co tam kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę żadnego problemu w dodawaniu mleka do nalewki na mleku. Ale soplica na nim nie jest zrobiona. Cóż, jak dla mnie to każdy może sobie pić choćby i mocz lamparta z rumem. Alkohol i mleko to zło. W mojej opini.

 

Edyt/ Nalewka na mleku, rzygne :/

Edytowane przez acidizer
Odnośnik do komentarza

Ta, jak się pije jedną na dwa tygodnie chyba. Ogólnie jeden z największych szczochów. Czysta żołądkowa zresztą też. A co do tego waszego monte - nie chodzi mi o smak, tylko o picie wódki z mlekiem. Może jeszcze zagryzacie suszonymi śliwkami, huh? No, ale czego ja się spodziewam po okazjonalnym piciu. Nie, kanabis?

 

;_; rly?? Musze przestać dodawać mleka do każdego rodzaju wódki... Chodziło tu wyłącznie o właśnie okazjonalne picie. Bo kto normalny chleje cały czas orzechówke. No chyba, że ktoś chce żołądek wysrać to co innego. I napisałeś coś w stylu "Ba. Na czysto wchodzi (CZY COŚ TAKIEGO), na pewno lepiej niż z mlekiem oO"  Krwawą Mary pewnie piłeś, a nie dodajesz do każdego kieliszka czystej soku pomidorowego. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...