Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie co do wódki jest takie, że ona nie ma smakować, ponieważ jest obrzydliwa. Sam wolę piwo, wino i whisky. Barmańską kupiłem z powodu mojej lubej, która miała ochotę na ten wynalazek. Sam czegoś takiego nie pijam i nie przepadam. Pisałem o tym, że smak mnie zaskoczył. Spodziewałem się czegoś o wiele gorszego jak za tę cenę.

 

@Rozi mógłbyś zacząć tworzyć bardziej rozbudowane wypowiedzi. Wiem, że pokolenie Twittera, skompresowanej treści itp., ale twoje odpowiedzi w formie kilku słów proszą się o ignora ;)

Odnośnik do komentarza

Lol Rozi, ty kupujesz smakowa vode...dla samego smaku? To jak ty to pijesz? Nalewasz do szklanki i saczysz drobnymi lyczkami?

 

Vodke sie pije zeby udezyla do glowy, kazdy to wie - a smakowa ma jedynie dodatkowo zapewnic wlasnie jakis smaczek / lepiej wchodzic (no ale z tym to akurat roznie bywa, ale sa tacy ktorzy lepiej reaguja na smakowa).

Odnośnik do komentarza

Lol Rozi, ty kupujesz smakowa vode...dla samego smaku? To jak ty to pijesz? Nalewasz do szklanki i saczysz drobnymi lyczkami?

 

Vodke sie pije zeby udezyla do glowy, kazdy to wie - a smakowa ma jedynie dodatkowo zapewnic wlasnie jakis smaczek / lepiej wchodzic (no ale z tym to akurat roznie bywa, ale sa tacy ktorzy lepiej reaguja na smakowa).

 

Moja koleżanka tak pije. Mówi po prostu, że lubi wódkę. Właśnie żadnych smakowych, najczęściej czysta, czasami jakaś żołądkowa, ale nic w stylu żurawinowej finki czy cytrynówek.

 

Bierze taki większy kieliszek (chÓj wie do czego) nalewa, dodaje lodu (jedna kostka) i sączy właśnie drobnymi łyczkami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio probowalem Three Sixty... Wykonanie butelki cudowne... krysztalowy design niby ekskluzywna karafka do whiskey, czarna etykietka pokryta miekkim w dotyku meszkiem ze srebrnymi napisami a wszytsko w dosyc atrakcyjnej cenie. Ale zawartosc panowie... czysty uran prosto z piekielnych czalusci czarnobyla. Pie** wiecej nie nabiore sie na pseudo ekskluzywne trunki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...