Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze są oczywiście wg mnie skandynawskie (Finlandia i Absolut). Nie ma po tym kaca ostrego i nie je.bnie znienacka (jak te tanie luksusowe i inne vodki). Wyborowa dość dobra i w sumie cena też ok. Z dobrego stosunku cena/jakość polecam również smirnoffy (black!) i Pana Tadeusza. Te ostatnie w mojej opinii to najlepszy wybór, by przy okazji portfela nie ranić

Edytowane przez Grzesiek570
Odnośnik do komentarza

Najlepsze są oczywiście wg mnie skandynawskie (Finlandia i Absolut). Nie ma po tym kaca ostrego i nie je.bnie znienacka (jak te tanie luksusowe i inne vodki). Wyborowa dość dobra i w sumie cena też ok. Z dobrego stosunku cena/jakość polecam również smirnoffy (black!) i Pana Tadeusza. Te ostatnie w mojej opinii to najlepszy wybór, by przy okazji portfela nie ranić

 

Mówisz tania luksusowa i w zamian polecasz wyborową? Przednio, kiper fhoj

Edytowane przez acidizer
Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy sie to zmieni, ze nie bedzie wódy na weselach (albo bedzie w malych ilosciach, symbolicznie). Wodka to napoj ludzi starszych, kiedy nie bylo tak browarow. Nawet do niedawna flaszka to byla idealna zaplata za wszelkiego rodzaju uslugi hydrauliczne, meblowe itp. Jakos jednak mlodzi ludzie w tych czasach, nie chleja wode, widzieliscie jakies dziewczyny ktore na weekend pija same wodke?:)

Odnośnik do komentarza

Byłem na weselu na którym dominowało wino i przekonałem się, że przynajmniej ta starsza część społeczeństwa, bez wstawienia się nie mogła tańczyć. Większość "starych dziadków" siedziała i jadła, a normalnie to tacy ludzie wywijają na parkiecie.

Browary są popularniejsze bo orzeźwią przy okazji, a wódka je.bnie tylko i w małych ilościach.

 

Mówisz tania luksusowa i w zamian polecasz wyborową? Przednio, kiper fhoj

 

Luksusowa w promo 17, a wyborowa ok21 ? Przynajmniej u mnie w mieście. Jak kto lubi i jak mu działa organizm po tym

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy sie to zmieni, ze nie bedzie wódy na weselach (albo bedzie w malych ilosciach, symbolicznie). Wodka to napoj ludzi starszych, kiedy nie bylo tak browarow. Nawet do niedawna flaszka to byla idealna zaplata za wszelkiego rodzaju uslugi hydrauliczne, meblowe itp. Jakos jednak mlodzi ludzie w tych czasach, nie chleja wode, widzieliscie jakies dziewczyny ktore na weekend pija same wodke? :)

 

Wtedy kiedy skonczy sie polska mentalnośc cebulaczka, czyli nigdy

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy sie to zmieni, ze nie bedzie wódy na weselach (albo bedzie w malych ilosciach, symbolicznie). Wodka to napoj ludzi starszych, kiedy nie bylo tak browarow. Nawet do niedawna flaszka to byla idealna zaplata za wszelkiego rodzaju uslugi hydrauliczne, meblowe itp. Jakos jednak mlodzi ludzie w tych czasach, nie chleja wode, widzieliscie jakies dziewczyny ktore na weekend pija same wodke? :)

Kwestia towarzystwa. Znam laski, nawet te kilka lat młodsze co walą wódę bardzo chętnie w sporych ilościach i to nie w drinkach. A są takie, którym zazwyczaj wystarczą same browary. Gusta i tyle. Ja tam lubię wódkę pić. Szybciej faza wchodzi i bardziej żywa, a nie tak jak po kilku piwach chillowa. Jedyny problem, że trudniej kontrolować swój stan, ale, że nic zazwyczaj strasznego nie odpier.dalam na urwanym, co najwyżej beka ze mnie jest następnego dnia, to nie jest aż tak problematyczne.

Odnośnik do komentarza

 

Mówisz tania luksusowa i w zamian polecasz wyborową? Przednio, kiper fhoj

 

Luksusowa w promo 17, a wyborowa ok21 ? Przynajmniej u mnie w mieście. Jak kto lubi i jak mu działa organizm po tym

 

 

Ale cena nie gra tutaj absolutnie żadnej roli. Sa to bardzo porównywalne, niemal takie same trunki. Poza tym:

 

-luksusowa "na przestrzeni 50 lat zdobyła 28 złotych medali w międzynarodowych konkursach jakości";

- wyborowa "do roku 2009 i jej „siostra” z kategorii super premium – Wyborowa Single Estate – zdobyły 29 medali, w tym 22 złote".

Edytowane przez acidizer
Odnośnik do komentarza

strzeliłem sobie dzisiaj 0,2 tej soplicy orzech laskowy, no kurwa genialna. można to ładować bez popity, ja dzisiaj miałem colę do popitki ale wódka była ciepła a i tak wchodziła elegancko. normalnie jakbym jakiegoś batonika z alkoholem jadł <3

 

tylko ciekawi mnie czy na większą ilość na muli, dajcie info forumowi alkoholicy.

Odnośnik do komentarza

strzeliłem sobie dzisiaj 0,2 tej soplicy orzech laskowy, no kurwa genialna. można to ładować bez popity, ja dzisiaj miałem colę do popitki ale wódka była ciepła a i tak wchodziła elegancko. normalnie jakbym jakiegoś batonika z alkoholem jadł <3

 

tylko ciekawi mnie czy na większą ilość na muli, dajcie info forumowi alkoholicy.

Z mlekiem jest spoko, już zupełnie jak słodycze.

Odnośnik do komentarza

Najwięcej ile wypiłem orzecha, to połówka strzelona z koleżanką, mnie zamuliło, przeszliśmy na czystą...

 

Widzieliście taką:

luksusowa.jpg

 

Od 2 miesięcy jest u mnie w robocie, ale nikt nie ma odwagi kupić xD

nie polecam z całego serca, smakuje jak mizeria i do końca nie wiadomo jak to pić, co pod kotleta?

Edytowane przez baniek
Odnośnik do komentarza

strzeliłem sobie dzisiaj 0,2 tej soplicy orzech laskowy, no kurwa genialna. można to ładować bez popity, ja dzisiaj miałem colę do popitki ale wódka była ciepła a i tak wchodziła elegancko. normalnie jakbym jakiegoś batonika z alkoholem jadł <3

 

tylko ciekawi mnie czy na większą ilość na muli, dajcie info forumowi alkoholicy.

Zazwyczaj takie zbyt mocno smakowe wódki nie są najlepsze do większego popijania, ale taka zmrożona, gęsta, wypita spokojnie jest bardzo przyjemna. 

Odnośnik do komentarza

Stock Żurawinowy... wchodzi idealnie.

polecalem go wczesniej, zapier.dalator nieziemski. pamietam jak 2 lata temu chodzilem w klubie z plastikiem po browarze napelnionym po brzegi wlasnie tym trunkiem (i tak tez spijalem go jak browara). zeby byla jasnosc i bez glupich pytan- nie mam (pipi)anego pojecia jak wracalem do chaty, pamietam tylko spaw na srodku mojej ulicy (co wlasciwie lubie robic i robie to w miare czesto jesli zmieszam alkohole lub dodam weedu, bo daje mega ulge). :D

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...