Skocz do zawartości

Wódka


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelilem sobie wczoraj kieliszek Johnniego Walkera Red Label i uczucia mam raczej mieszane. W ustach mialem posmak wodki z czyms slodkim. Moze na takie mieszane odczucia wplynelo to, ze bylem juz troche porobiony. A no i chcialo mi sie rzygac i myslalem w pewnym momencie, ze opuszcze moja grupe na chwile. Jakie whisky warto kupic?

 

A i jak ktos nie lubi ani piwa, ani wodki to polecam Barmanska 21%. Kupilem to wczoraj (9zl za 0,5l) i musze przyznac, ze troche mnie zmiotlo. Ja wzialem wisniowa i smakowala jak jakies wino xD Podobno trzeba unikac cytrynowej, bo to straszne scierwo. Tak slyszalem.

Odnośnik do komentarza

Z colą, albo Spritem to każdą łychę pociągnę, ale żeby się delektować smakiem, to już te tańsze średnio wchodzą. Ostatnio piłem Jack Daniels miodowy, choć to już nie jest whisky, a likier na bazie whisky. Powiem szczerze, że bardzo dobra, oleista z racji zawartości miodu. Nawalić tym się ciężko, ale w smaku jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Strzelilem sobie wczoraj kieliszek Johnniego Walkera Red Label i uczucia mam raczej mieszane. W ustach mialem posmak wodki z czyms slodkim. Moze na takie mieszane odczucia wplynelo to, ze bylem juz troche porobiony. A no i chcialo mi sie rzygac i myslalem w pewnym momencie, ze opuszcze moja grupe na chwile. Jakie whisky warto kupic?

 

 

 

W sumie żadne whisky nie jest dobre jak ci nie zasmakowało za pierwszym razem ,miałem to samo .Stestowałem różności i ciągle  mam ta samą opinię nie dla mnie to.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Barmańska

 

tak sztucznego, napakowanego chemią gówna chyba jeszcze nie piłem, a za młodu zapijałem się turami. Producent i cena mówi sama za siebie, w smaku to nawet ujdzie poza posmakiem płynu do naczyń (tak, zdarzyło mi się kiedyś niechcący wypić coś ze źle opłukanej szklanki i stad wiem jak smakuje płyn do naczyń). 6.50 zł ( bo tyle u mnie kosztowało) za 21% 0.5 drinka, który całkiem nienajgorzej smakuje nie jest warte 2 dni męki i zdychania.

 

Upicie się tym ścierwem równa się ból głowy większy niż cios metalową pałką. Nieustannie. Przez 2 dni.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Barmańska

 

tak sztucznego, napakowanego chemią gówna chyba jeszcze nie piłem, a za młodu zapijałem się turami. Producent i cena mówi sama za siebie, w smaku to nawet ujdzie poza posmakiem płynu do naczyń (tak, zdarzyło mi się kiedyś niechcący wypić coś ze źle opłukanej szklanki i stad wiem jak smakuje płyn do naczyń). 6.50 zł ( bo tyle u mnie kosztowało) za 21% 0.5 drinka, który całkiem nienajgorzej smakuje nie jest warte 2 dni męki i zdychania.

 

Upicie się tym ścierwem równa się ból głowy większy niż cios metalową pałką. Nieustannie. Przez 2 dni.

Nie bluźnij. Cytrynówka miszcz

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...