Skocz do zawartości

Prince of Persia HD Trilogy


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra wiadomość ale jakość po tych screenach nie zachwyca. No cóż poczekamy zobaczymy - złą datę na premierę obrali bo najbliższe tygodnie/miesiące to zalew hitów truHD

 

W sumie też tak na początku myślałem ale ma to też swoje plusy. Mianowicie tak myślę, że szybko taka trylogia stanieje może już po nowym roku będzie chodzić po około stówkę ;].

 

U mnie i tak w listopadzie wygrywa (kupuję) Sly Collection.

Btw czekam aż UBI teraz potwierdzi Splinter Cell Trilogy :wub:

Odnośnik do komentarza

Ten bug na pewno będzie. ;)

 

Z tych kolekcji to jak dotąd na remake zapowiada się tylko ICO Collection (wymienią tam tex'y ponoć) i Oddworld - Stranger's Wrath (tak, wiem że to nie HD Classics ale można go pod to podciągnąć). Reszta idzie po najmniejszej linii oporu portując dodając tylko trofea i 720p (a czemu nie 1080p?...). Skok na kasę i nic więcej. Po za tym Ubisoft i EA mają straszne ciągoty do Kotickowego Activision, nie mogli by przepuścić takiej okazji. Tym bardziej, że emulatora PS2 już się w takim układzie oficjalnie nie doczekamy (może scena coś zaradzi, ale będzie ciężko obejść ten ichni patent...).

 

Tak czy siak, gdybym nie miał wersji PS2kowej, chętnie bym kupił. :P

Odnośnik do komentarza

Skoro Bobby śmie grozić nawet Sony to te ciągotki śmierdzą $.

Zresztą, z jednej strony to trzy gry w cenie jednej (nawet mniej). Z drugiej strony te trzy gry już dawno temu zostały ograne. Skupiliby się na odświeżeniu gry na miarę tego, jaki swego czasu zaistniał na GC - RE mianowicie. Te PoP na silniku nowej odsłony to byłoby coś, a tak.... Po najmniejszej linii oporu. Później już tylko DMC: Col, SH: Col, RE: Col, VJ: Col....

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Te screeny to z wersji past genowych są. Jeśli natomiast nie to...mogą sobie w buty wsadzić taką jakość. Troszkę przydużo tych wszystkich Collection. Nie lepiej się skoncentrować na świeżych pomysłach??

 

I tak pewnie odświeżona trylogia POP sprzeda się lepiej, niż ostatnia część The Forgotten Sands, więc niewielkim kosztem zarobią kasę.

Odnośnik do komentarza

Te screeny to z wersji past genowych są. Jeśli natomiast nie to...mogą sobie w buty wsadzić taką jakość. Troszkę przydużo tych wszystkich Collection. Nie lepiej się skoncentrować na świeżych pomysłach??

 

I tak pewnie odświeżona trylogia POP sprzeda się lepiej, niż ostatnia część The Forgotten Sands, więc niewielkim kosztem zarobią kasę.

 

Wątpie, myślę że UBI się na tym przejedzie bo: po pierwsze, kolekcja wychodzi (póki co) tylko na PS3; po drugie, premiera jest pod koniec listopada czyli po wszystkich ważnych premierach w tym roku (typu GT5, Call, AC, N4S i kilkunastu innych), a od stycznia kolejny wysyp gier, więc wątpię aby ktoś myślał o wydawaniu 160zł na PoP'a; po trzecie, jeśli już ktoś będzie chciał kupić jakąś kolekcję to w tym samy czasie wychodzi Sly Collection, więc myślę że każdy kto stanie przed takim wyborem, wybierze jednak Sly'a. Chociaż, patrząc z drugiej strony, UBI pewnie za wiele, patrząc po tych okropnych screenach, nie wydało na ten lekki "retusz" (ja nie widzę żadnej różnicy w grafice, ale może dlatego że grałem w trylogie na kompie), więc nawet jeśli sprzedadzą te parę tysięcy kopii to i tak jakiś grosik zarobią.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, ja 2x podchodziłem do tego etapu, gdzie wychodziliśmy z gościem z maską i Dahaka nie wywalał kraty.

Aż na X'a Barth podesłał mi save ciut dalej, za kratą, ale i tak nie zmęczyłem gry. Powód? już się nie chciało, lepiej by było remake na nowym silniku ( TFS ) niż podciągnąć do HD.

 

Ta gra nie jest na tyle stara by ją odgrzewać, MK Collection ok, ale ICO/SotC, Splinter, POP... ludzie to gry z poprzedniej generacji...

Rozumiem remake na nowym silniku, ale nie odgrzewać coś ciepłego.

 

Taki POP ma ostatnią część na której mogli by chulać starsi bracia, tak samo SC, w przypadku TEAM Ico jest trudniej.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, ja 2x podchodziłem do tego etapu, gdzie wychodziliśmy z gościem z maską i Dahaka nie wywalał kraty.

Aż na X'a Barth podesłał mi save ciut dalej, za kratą, ale i tak nie zmęczyłem gry. Powód? już się nie chciało, lepiej by było remake na nowym silniku ( TFS ) niż podciągnąć do HD.

 

Ta gra nie jest na tyle stara by ją odgrzewać, MK Collection ok, ale ICO/SotC, Splinter, POP... ludzie to gry z poprzedniej generacji...

Rozumiem remake na nowym silniku, ale nie odgrzewać coś ciepłego.

 

Taki POP ma ostatnią część na której mogli by chulać starsi bracia, tak samo SC, w przypadku TEAM Ico jest trudniej.

 

No właśnie, ciężko nazwać coś takiego remake'm np na miarę tego co Capcom zrobił z RE1 na GCN, czy Tomb Raider Anniversary, gdzie w sumie były to zupełnie nowe gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...