July 15, 201213 yr Resident Evil 4 Jak się przedzierało przez wioskę to w budynkach można spotkać takie małe skrzynki. Ja je rozbijałem nożem. Raz można było znaleźć zioło a raz... no właśnie. Czasem wyskakiwały węże. Jak za pierwszym razem wyskoczył mi zaskroniec to o mało się nie posrałem w gacie
July 24, 201213 yr Początek pierwszego Silent Hilla. Kiedyś to robilo niesamowite wrażenie, a im dalej w grze tym lepiej.
July 24, 201213 yr Deus Ex:Human Revolution Cztery zakończenia w których Jensen "wygłasza" mowe,która daje człowiekowi do zastanowienia co dalej będzie z rodzajem ludzkim,co dalej będzie z ta planetą,co będzie z nasza przyszłością
July 30, 201213 yr Najbardziej zapadające w pamięć jest intro SotC. Po prostu poezja. Tuż za intrem jest pojawianie się kolejnych kolosów i walka z nimi w towarzystwie przepięknej muzyki. Pozostałe w kolejności przypadkowej to: - wspinaczka na hotel w Uncharted 2 i widok z niego - pierwszy kontakt z Devil May Cry - pierwszy wjazd na tory w górach w Burnout Paradise i odkrywanie kolejnych wspaniałych miejscówek w PC - całe Dino Crisis 2 - scena z zamknięciem drzwi przed pielęgniarką w Silent Hill i ta muzyka - pierwszy Takedown w Burnout 3 i duzo więcej rzeczy które można wymieniać w nieskończoność Capcom, dajcie mi nowe DC bazujące na drugiej, najlepszej części, jeszcze na tą generację. Mom please!
September 15, 201213 yr Scena, którą zawsze będę pamiętał to ta z GTA III, gdy Catalina strzela do głownego bohatera i ucieka, początek gry Edited September 15, 201213 yr by krupek1
September 16, 201213 yr mi najbardziej zapadla scena i wogole najwiekszy mind fuck gdy... w sumie dam spoiler bo moze ktos tego nie widzial ...gdy mario dobiegl do zamku, zabil smoka Bowser, ratuje ksiezniczke, a ona zamienia sie w grzybka, ewentualnie ktos ja porywa do innego zamku :(
September 16, 201213 yr mi najbardziej zapadla scena i wogole najwiekszy mind fuck gdy... w sumie dam spoiler bo moze ktos tego nie widzial ...gdy mario dobiegl do zamku, zabil smoka Bowser, ratuje ksiezniczke, a ona zamienia sie w grzybka, ewentualnie ktos ja porywa do innego zamku :( Mogłeś przynajmniej napisać z jakiej gry.
September 21, 201213 yr FF7: Crisis Core http://www.youtube.com/watch?v=R1kYHBRc7h8&feature=related Edited September 21, 201213 yr by MierzejX
September 21, 201213 yr Kilka z mojej historii: Fallout: Spotkanie z Mistrzem, pierwszy raz w grach taka psychodela Tekken 2: Outro Jacka-2, autentycznie smutne gdy go laser trafia i widzi tą małą dziewczynkę przed wyłączeniem Fallout: New Vegas Zobaczenie prawdziwego Mr House'a i jego słowa, że właśnie go zabiłeś Infamous 2 Śmierć Cole'a, a potem piorun uderzający w trumnę tuż przed creditsami Heavy Rain: Scott palący dowody sprawy Enslaved: Scena jak Trip dobrowolnie dezaktywuje obręcz Monkeyowi, a ten każe jej natychmiast ją aktywować z powrotem Bayonetta: Najbardziej bekowa scena z tym jak Bayo rozbiła cysternę na łbie bossa i wbiła w nią fontannę cherubinka, tak że lał benzyną na jego twarz XD , a potem po nieudanym zapłonie strzeliła cherubinkowi o otwór fifoka, aż wy(pipi)ło bossa w kosmos, ta gra jest chora XD Btw. scena jak ten fotograf próbował zwabić Bayo na szminkę, a po failu Bayo chowając zdobycz odpowiada mu że to było do przewidzenia, bo widziała już dużo kobiet bez szminki, ale szminkę bez kobiety - nigdy Ku.rwa, iście tarantinowska scena. Red Dead Redemption: Jak Jack zabija sędziego, i ta stopklatka jak w spaghetti westernach - mistrz!
September 22, 201213 yr Red Dead Redemption: Jak Jack zabija sędziego, i ta stopklatka jak w spaghetti westernach - mistrz! Też mi się to strasznie spodobało, jeden z wielu świetnych momentów w RDR Było wiele zapadających w pamięci scen w grach, sporo moich ulubionych już wymieniliście, ale o tym chyba nikt nie pisał. Assassin's Creed: Brotherhood, dotyczy zagadek od Obiektu 16: Jedna z zagadek od Obiektu 16 dotyczyła telewizji, po rozwiązaniu całkiem trudnej zagadki odblokowywał się plik dźwiękowy, nagrana była tam rozmowa faceta z babką z obsługi technicznej, gość dzwonił, bo jego syn skacząc po kanałach natrafił na jakiś przedstawiający tabelę ze szczegółowymi danymi na temat całej rodziny, ile kto waży, jaki ma kolor oczu, zainteresowania, ulubione programy itp. Babka próbowała go jakoś zbyć i zmienić temat, koleś naciskał, a po chwili w słuchawce rozległ się dźwięk otwieranych siłą drzwi i odgłosy walki, po czym połączenie zostało przerwane. Nie powiem, niektóre momenty w AC dotyczące teorii spiskowych ryją banię ;O
February 9, 201313 yr Nowy DmC ma kilka takich momentów, jak walka z bossem Bobem, 13 chapter, czy ogólnie Limbo ze swoimi transformacjami.
February 9, 201313 yr Starcraft 1 w kampanii i pierwszy raz gdy zaatakował mnie spory rój zergów i zniszczył mi wszystkie jednostki. Czułem się jak marines w filmie Starship Troopers.
June 9, 201313 yr Z ostatnio granych: Dead Space 2 - początek gdy biegamy jako nieuzbrojony pacjent a dookoła odbywa się rzeź - powrót na Ishimurę - szpikulec w oku - wszystkie momenty z biegającymi "strusiopodobnymi' stworami Assassin's Creed III - zabójstwo w operze -scena kiedy wychodzi na jaw kim jest Haytham Kennway
July 1, 201312 yr Przypomniało mi się, z klasyków: początek w Unreal i wyjście ze statku, intro w Half-life, The Dig i scena podróży na początku gry (kto grał, ten będzie wiedział o co chodzi).
July 12, 201312 yr Nie będę oryginalny, końcówka Red Dead Redemption, oraz motyw z Heavy Rain gdy pomyliłem miejscówki pod koniec i wybrałem Ethanem nie tą gdzie znajdował się Shaun. Ethan usiadł na ziemi opierając się o samochód a mi się smutno zrobiło bo wiedziałem, że z(pipi)ałem i ojciec nie uratuje syna:(
December 20, 201312 yr Ostatnio jak słuchałem pewnego utworu, to przypomniała mi się scena z Far Cry 3: No wiadomo że słuchałem Skrillexa i chodzi o scenę z tym utworem, gdy leci raegee dubstep "Make it bun dem" i miotaczem ognia podpalamy pola marihuany jedno po drugim, najlepiej razem z terrorystami. Piękny moment, zważywszy że w grze się tak wszystko zaje*iście jara, że pewnie niejeden piroman dostałby orgazmu
December 20, 201312 yr najbardziej zapdajacym momentem bylo u mnie intro i pierwsza misja GTA V + pewien suspens ktory ma miejsce w zrujnowanym hotelu w F.E.A.R.
December 20, 201312 yr To the Moon i moment, kiedy dowiedziałem się dlaczego chciał polecieć na księżyc
December 20, 201312 yr heroes of might and magic 3. kiedy pierwszy raz zbudowało się w zamku istoty 7-mego poziomu (anioły) might and magic 6 duży spoiler ale mysle ze aktualnie nikt nie ogra wtedy gdy dowiadujemy się ze diabły z herołsów 3 to kosmici a nekromanci z czarodziejami z tower posiadaja zaawansowaną technologię (karabiny laserowe) którą ukradli "starożytnym" magiczne chwile, dla tego samego uczucia mógłbym zaliczyć uraz mózgu i jeszcze raz czerpać z odkrywania tych samych emocji podczas gry
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.