December 20, 201312 yr Ja tam praktycznie nic nie pamiętm z gier, które skończyłem. Tzn piamiętam o co chodziło, czasami pamiętam zakończenie ( gorzej z tym x tasiemcami AC np żadnego zakończenia nie pamiętam mimo, że serie lubię). Trochè mnie to irytuje. Pamiętm dobrze grę zanim zacznę grać w coś innego. Potem już prakytyczni nic:(
December 20, 201312 yr heroes of might and magic 3. kiedy pierwszy raz zbudowało się w zamku istoty 7-mego poziomu (anioły) might and magic 6 duży spoiler ale mysle ze aktualnie nikt nie ogra wtedy gdy dowiadujemy się ze diabły z herołsów 3 to kosmici a nekromanci z czarodziejami z tower posiadaja zaawansowaną technologię (karabiny laserowe) którą ukradli "starożytnym" magiczne chwile, dla tego samego uczucia mógłbym zaliczyć uraz mózgu i jeszcze raz czerpać z odkrywania tych samych emocji podczas gry Dla mnie totalnym odlotem była końcówka M&M7 akwalungi/wrak Lincolna i świątynia w butelce. Jakie to było niesamowite aż w oku łezka sie kręci,do dzisiaj mam tą grę co prawda płyty już nie odczyta ale pamiątka z dzieciństwa .
December 21, 201312 yr heroes of might and magic 3. kiedy pierwszy raz zbudowało się w zamku istoty 7-mego poziomu (anioły) might and magic 6 duży spoiler ale mysle ze aktualnie nikt nie ogra wtedy gdy dowiadujemy się ze diabły z herołsów 3 to kosmici a nekromanci z czarodziejami z tower posiadaja zaawansowaną technologię (karabiny laserowe) którą ukradli "starożytnym" magiczne chwile, dla tego samego uczucia mógłbym zaliczyć uraz mózgu i jeszcze raz czerpać z odkrywania tych samych emocji podczas gry Dla mnie totalnym odlotem była końcówka M&M7 akwalungi/wrak Lincolna i świątynia w butelce. Jakie to było niesamowite aż w oku łezka sie kręci,do dzisiaj mam tą grę co prawda płyty już nie odczyta ale pamiątka z dzieciństwa . W szostce na koncu rozwalało się reaktor atomowy i puszczało bombe atomową na eofol (stolica inferno ) 7mka najlepsza czesc fabularnie, 8mka najlepsza mechanika, od 9tki [*]. Mam mokre sny o reedycje hd tylko by dali bez tych archaizmów typu otwieranie dzwi i wyjscie w lustrzanym odbiciu.
December 21, 201312 yr Orzeszek jak ty to pamiętasz? Przechodziłeś kilka razy te M&M? Czy sobie np odświeżyłeś zakończenia na YT?
December 21, 201312 yr no kilkanaście razy w hirosy 3 do dziś gram od premiery, mogę wyrecytować każdą stolicę prowincji w uniwersum i każdego bohatera i jakiego ma main skilla m&m 6sztke ukończyłem raz bo cholernie długa (200h+ na sam wątek główny no i bardzo wysoki poziom trudnosci) 7dmke kilka razy i 8semke kilkanaście razy (za sava dostałem kiedyś nagrode w cdaction za najbardziej wykręcone postacie (przed zakończeniem gry każda postać miała 125lvl i wszystkie wyczyszczone questy, miałem wszytskie "artefakty" dostępne w grze nawet te ukryte) dostałem za to 3 miechy prenumeraty, a to były czasy ze nie było "edytorów postaci" i intenetów jako takich sava na dyskietce wysyłałem do redakcji. uniwersum m&m to moje ulubione, nawet tes-a tak nie cenie, bardzo mnie boli to co zrobili, reboot serii no i nazywy legendarnych itemów też pamiętam, miecz PUK który miał doyebaną szybkość, owczą szate co powodowała ubytek inteligencji i postać była "baranem" łuk pogromca tytanów który miał boosta do bicia epickich stworów. no i karabiny laserowe <3 to uczucie gdy dostało się pierwszą sztukę i to wtf na twarzy Edited December 21, 201312 yr by Orzeszek
December 21, 201312 yr Orzeszek jak ty to pamiętasz? Przechodziłeś kilka razy te M&M? Czy sobie np odświeżyłeś zakończenia na YT? Masz jakies problemy z pamiecia, ja pamietam zdecydowana wiekszosc gier/filmow/ksiazek.
December 21, 201312 yr Parasite Eve Walka z "bobasem" i Ewa. MGS2 Śmierć Fortune. Walka z Olgą na statku. SoulBlade Ostatnia walka z Cervantesem i SoulEdgem. Valkyria Chronicles Śmierć Selvarii. Mass Effect 2 Walka z Shadow Brokerem. Edited December 21, 201312 yr by Square dodane spoilery
December 21, 201312 yr orzeszek podjarałeś mnie. które m&m jest najbardziej przystępne dla nowicjusza i czy to w ogóle jest grywalne dzisiaj?
December 21, 201312 yr poczytałem sobie na wikipedii i odetchnąłem z ulgą po tym, że nie będę zmuszony rysować sobie map na kartce papieru. sprawdzę.
December 21, 201312 yr trójka, tk ale mówimy o might & magic nie heroes of might and magic, 1-5 nie grałem bo jest nie grywalne, jak masz czas to od 6tki mocno powiązana z 7ką fabularnie 8 ka oddzielna historia powiązana smaczkami i przemilczany wątek starożytnych co był główną machiną napędowną m&m i hom&m proponuje 7mke na początek jak masz samozaparcie to 6ke.
December 21, 201312 yr no kilkanaście razy w hirosy 3 do dziś gram od premiery, mogę wyrecytować każdą stolicę prowincji w uniwersum i każdego bohatera i jakiego ma main skilla m&m 6sztke ukończyłem raz bo cholernie długa (200h+ na sam wątek główny no i bardzo wysoki poziom trudnosci) 7dmke kilka razy i 8semke kilkanaście razy (za sava dostałem kiedyś nagrode w cdaction za najbardziej wykręcone postacie (przed zakończeniem gry każda postać miała 125lvl i wszystkie wyczyszczone questy, miałem wszytskie "artefakty" dostępne w grze nawet te ukryte) dostałem za to 3 miechy prenumeraty, a to były czasy ze nie było "edytorów postaci" i intenetów jako takich sava na dyskietce wysyłałem do redakcji. Sorry za offtop ale...Nie zgadzam się ! Hex eytory były już za Dooma (co ja piszę-jeszcze dawniej ) kiedy jeszcze samemu porównywało się zmieniane wartosci w sejwach a jesli się było głąbem to się czekało aż jakis dobry szwagier podzieli się swoim doswiadczeniem na stronach SS czy Gamblera. trójka, tk ale mówimy o might & magic nie heroes of might and magic, 1-5 nie grałem bo jest nie grywalne, No co Ty pierdolisz ? Da się w tą serię spokojnie grać od trójki. Ja uwielbiam World Of Xeen (IV i V) i co kilka lat przechodzę tą grę bo tak bardzo podoba mi się ta grafika, dwuklatkowa animacja i obracanie o 90 stopni. Nie wiem czemu ale darzę tą częsć (a własciwie dwie) największym sentymentem. Edited December 21, 201312 yr by ornit
December 21, 201312 yr Tak jak kolega wyżej poradził. Weź szóstkę, jest przystępniejsza. Wczesniejsze częsci, jesli się w nie nie grało w tamtych czasach, należy traktować wykopaliskowo.
December 21, 201312 yr ja grałem w tamtych czasach, ale akurat nie w to. grałem np w eye of the boholder chyba i pochodne. to jest coś w ten deseń, nie? trochę mnie przeraża te +200h co oszerzek pisał, ale z drugiej strony nie chcę stracić fabuły. jak zacznę od siódemki to świat się nie zawali? hom&m uwielbiam jak każdy i w sumie fajnie by było zagrać w coś miodnego w tym uniwersum. Edited December 21, 201312 yr by tk___tk
December 21, 201312 yr mm7 dzieje sie miedzy homm3 a homm3 armageddons blade jak pamietasz co sie działo w kampanii to śmiało atakuj 7. tylko nie bierz różdżki na starcie
December 21, 201312 yr ok to biorę siedem. wracając do tematu: condemned część pierwsza, jakoś pod koniec gry w opuszczonej szkole bohater ma jakieś zwidy czy coś i prawie mdleje. niesamowita imersja, centralnie zbierało mi się na wymioty. manekiny też zapadają w pamięć wiadomo. mega gierka.
December 21, 201312 yr Orzeszek jak ty to pamiętasz? Przechodziłeś kilka razy te M&M? Czy sobie np odświeżyłeś zakończenia na YT?Masz jakies problemy z pamiecia, ja pamietam zdecydowana wiekszosc gier/filmow/ksiazek.He no właśnie nie . Dwa fakultety, dość odpowiedzialne stanowisko itp. a z gierek/ książek / fimów nic praktycznie nie pamiętam . Nie wiem why:( No dobra Mate nie wiem czy grałeś np w AC 2 ale jaktak pamiętasz jego zakończenie albo np z Residenta 3 ? Zakładając jedno przejście. Edited December 21, 201312 yr by balon
December 21, 201312 yr The Last of Us http://www.youtube.com/watch?v=DidjobKweCs 16:35 http://www.youtube.com/watch?v=HWTzlcVqJaE#t=995 Edited December 21, 201312 yr by MYSZa7
December 21, 201312 yr No dobra Mate nie wiem czy grałeś np w AC 2 ale jaktak pamiętasz jego zakończenie albo np z Residenta 3 ? Zakładając jedno przejście. Grałem w AC2 raz, na początku 2011 roku i to co pamiętam: Ezio przenosi się zdaje się do rzymu i tam biegnie się po dachu pałacu (prosto, w prawo, w lewo), aż nie wchodzi się na lewo do środka i walczy z papieżem, Rodrigo Borgia chyba. Ten pier.doli jak typowy szalony bad guy z filmów o bondzie "haha, co ty sobie myślałeś" i tak dalej. Borgia oczywiście zdycha i później objawia się junona czy inna bogini i pier.doli o światach alternatywnych. e: pomyliły mi się kierunki Oczywiście nie sprawdzałem w internecie. Ostatnio skończyłem grać Austrią w EU III w 1448, mój najgorsza rozgrywka w tej grze - zniszczyła mnie niesława i wojna o sukcesję z Kastylią. :< Edited December 21, 201312 yr by mate5
December 21, 201312 yr Co najlepsze jak napisałeś to zakończenie zaraz mi się przypomniało ale i tak props. Ja niestety nie mam do tego takiej pamięci.
December 21, 201312 yr Może po prostu gry odbierasz mocniej na płaszczyźnie rozgrywki, mniej jako przeżycie. Wydaje mi się też, że sporo zależy od wieku i stopnia zajawki, w jakim gramy, wiadomo, że pochłaniając gry hurtowo, z zapamiętywaniem będzie gorzej. Resident 3 miał dobre zakończenie, Nemesis, muzyka, atomówka i pozorny koniec zombie , była moc, zresztą do dziś uważam, że RE3 miało jedne z lepszych wstawek FMV w grach. Edited December 22, 201312 yr by kotlet_schabowy
December 21, 201312 yr z re 3 to już chyba pisałem w tym temacie: wstawka w której pierwszy raz pojawia się nemesis najbardziej zapadła mi w pamięci, ale nasuwa mi się jeszcze jedna. po etapie w tej opuszczonej posiadłości do której trafiliśmy kiedy pociąg się wykoleił kontaktujemy się radiowo ze śmigłowcem i kiedy już nadlatuje zwiastując wybawienie sku.rwysyn zestrzeliwuje go z bazooki xD. nie da się opisać poczucia beznadziei jakie ogarnia wtedy serce 10letniego gracza .
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.