June 7, 201115 yr Było w niusach z PS3site. I tak jak w Batmanie jest to widok optymalny to znaczy, że nie musisz go używać. Wiadomo, że będzie łatwiej ale prawdziwi zabójcy obejdą się bez tego cacka
June 8, 201115 yr Prawdopodobnie będzie można go wyłączyć zanim rozpoczniemy przygodę. Nie będzie kusiło, żeby go używać.
June 8, 201115 yr To że będzie to opcjonalne to akurat mnie nie uspokaja. Boje się o to, że będą momenty, które są przystosowane do tego trybu. W splinterze też nie trzeba było używać M&E, ale niektórych momentów bez tego nie dało się przejść tak, żeby zostać niewykrytym.
June 8, 201115 yr Nie ma co płakać zawczasu, Hitman jak dotąd nie zawiódł i ja jestem dobrej myśli. Poza tym twórcy czytają opinie graczy na forum hitmana i biorą pod uwagę ich zdanie (przynajmniej kiedyś tak było).
June 10, 201114 yr Gameplay http://www.ps3site.pl/dwie-minuty-z-agentem-47-daja-nadzieje-na-hit/75593
June 10, 201114 yr Wcale Convivtion nie zajeżdża . W odróżnieniu od... "konkurencji", tutaj wszelkie działania będą opcjonalne. Najbardziej punktowane oczywiście będzie brak wykrycia przez przeciwników.
June 10, 201114 yr Oprawa daje radę, piękne oświetlenie z reflektora lecącego helikoptera. Gra w sam raz na zastępstwo nieobecnego Splinter Cell.
June 12, 201114 yr Niewiarygodnie klimatyczny jest ten nowy Hitman. Szykuje sie wielki come back agenta 47 i ogolnie gatunku skradanki, ktory na tej generacji konsol zmarnial i szczezl. Po tym co zobaczylem jestem jestem optymista. Jak dla mnie najlepsza gra targow E3, nie uwzgledniajac shooter'ow FPP.
June 13, 201114 yr Pojawiły się informacje, jakoby Dawid Bateson i Jesper Kyd nie brali udziału w tworzeniu nowej odsłony Hitmana. Nie wróży to dobrze, w połączeniu z tym co dotychczas pokazali...
June 13, 201114 yr Wcale Convivtion nie zajeżdża . W odróżnieniu od... "konkurencji", tutaj wszelkie działania będą opcjonalne. Najbardziej punktowane oczywiście będzie brak wykrycia przez przeciwników. A w Conviction nie były opcjonalne? Można się było skradać, jak i normalnie wchodzić w wymiany ognia. Hitman przynajmniej po tym co pokazali przypomina Conviction.
June 13, 201114 yr Mimo wszystko w Conviction były momenty, w których nie dało się przejść dalej bez zabicia kogoś. Hitman w tym aspekcie stawia na większą swobodę.
June 13, 201114 yr Mimo wszystko w Conviction były momenty, w których nie dało się przejść dalej bez zabicia kogoś. Hitman w tym aspekcie stawia na większą swobodę. No nie bardzo. Wedle najnowszych doniesień z magazynu Edge w Absoltuion pojawią się również sekwencje bardziej nastawionę na akcję() a mapy będą podzielone checkpointami. Czyli upodobania się do niedzielniaków ciąg dalszy - dodaj do tego brak Kyda i Batesona - powrót 47 nie musi być wcale taki udany...
June 13, 201114 yr No, ale jak to się ma do zapewnień, że na rangę Silent Assassin będzie trzeba zabić tylko główny cel? Albo nadinterpretujesz, albo jakieś sprzeczne informacje tu dostrzegam.
October 8, 201114 yr Oficjalna prezentacja jednej z misji już w przyszłym tygodniu http://www.grasz24.pl/newsy/oficjalny-gameplay-z-hitman-absolution-zobaczymy-juz-w-przyszlym-tygodniu,1,1,7547
October 10, 201114 yr Zwiastun gameplay'a zapowiedzianego powyżej: http://www.youtube.com/watch?v=fo0ciVP6oPc
October 10, 201114 yr Te strzelaniny mi się totalnie nie podobają, ale zakładam, że da się, podobnie jak w nowym Deusie, rozegrać to wszystko tak by nie zabić nikogo:) Czekam na jutrzejszą pełną wersję Błehehe, cała misja już dostępna, po raz kolejny ktoś wydymał IO Interactive:) Edited October 11, 201114 yr by TakeshiX
October 10, 201114 yr Za(pipi)iście to wygląda, filmowość i skrypty w połączeniu ze skradanką - takiej mieszanki jeszcze chyba nie było Szkoda tylko, że tak liniowo, no ale coś za coś. Nawet jak nie dostaniemy rozgrywki jak w poprzedniej części, tylko taką jak na tym filmiku to i tak będę zadowolony, bo dobrych skradanek dużo nie ma, a ta prezentuje się wyjątkowo dobrze.
October 10, 201114 yr To jest samouczek, wstęp do prawdziwej gry, trudno więc, żeby było w wuj za(pipi)iście dużo możliwości dojścia do celu - zresztą idę o zakład, że nawet tą misję da się skończyć bez wyciągania spluwy.
October 10, 201114 yr Dobry motyw kiedy 47 już w przepraniu napotyka na swojej drodze całą gromadę S.W.A.Towców. Kamera najeżdża na M4 leżące na półce obok - łysol podchodzi do niej i sięga po... pączka.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.