Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hitman: Absolution

Featured Replies

Było w niusach z PS3site. I tak jak w Batmanie jest to widok optymalny to znaczy, że nie musisz go używać. Wiadomo, że będzie łatwiej ale prawdziwi zabójcy obejdą się bez tego cacka ;)

  • Replies 600
  • Views 85.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Wychodzimy z założenia, że lepiej pogadać w szerszym gronie o tej samej grze, niż robić jakieś sztuczne podziały. Czy to ma znaczenie, czy naciskam RT czy R2 by pociągnąć za spust? Gramy i tak w to sa

  • 0_O

Prawdopodobnie będzie można go wyłączyć zanim rozpoczniemy przygodę. Nie będzie kusiło, żeby go używać. :thumbsup:

To że będzie to opcjonalne to akurat mnie nie uspokaja. Boje się o to, że będą momenty, które są przystosowane do tego trybu. W splinterze też nie trzeba było używać M&E, ale niektórych momentów bez tego nie dało się przejść tak, żeby zostać niewykrytym.

Nie ma co płakać zawczasu, Hitman jak dotąd nie zawiódł i ja jestem dobrej myśli. Poza tym twórcy czytają opinie graczy na forum hitmana i biorą pod uwagę ich zdanie (przynajmniej kiedyś tak było).

Zajeżdża Conviction ale podoba mi się.

I graficznie elegancko.

Wcale Convivtion nie zajeżdża :thumbsup: .

W odróżnieniu od... "konkurencji", tutaj wszelkie działania będą opcjonalne. Najbardziej punktowane oczywiście będzie brak wykrycia przez przeciwników.

Oprawa daje radę, piękne oświetlenie z reflektora lecącego helikoptera. Gra w sam raz na zastępstwo nieobecnego Splinter Cell.

Niewiarygodnie klimatyczny jest ten nowy Hitman. Szykuje sie wielki come back agenta 47 i ogolnie gatunku skradanki, ktory na tej generacji konsol zmarnial i szczezl. Po tym co zobaczylem jestem jestem optymista. Jak dla mnie najlepsza gra targow E3, nie uwzgledniajac shooter'ow FPP.

Pojawiły się informacje, jakoby Dawid Bateson i Jesper Kyd nie brali udziału w tworzeniu nowej odsłony Hitmana. Nie wróży to dobrze, w połączeniu z tym co dotychczas pokazali...

Wcale Convivtion nie zajeżdża :thumbsup: .

W odróżnieniu od... "konkurencji", tutaj wszelkie działania będą opcjonalne. Najbardziej punktowane oczywiście będzie brak wykrycia przez przeciwników.

 

A w Conviction nie były opcjonalne? Można się było skradać, jak i normalnie wchodzić w wymiany ognia. Hitman przynajmniej po tym co pokazali przypomina Conviction.

Mimo wszystko w Conviction były momenty, w których nie dało się przejść dalej bez zabicia kogoś. Hitman w tym aspekcie stawia na większą swobodę.

Mimo wszystko w Conviction były momenty, w których nie dało się przejść dalej bez zabicia kogoś. Hitman w tym aspekcie stawia na większą swobodę.

 

No nie bardzo. Wedle najnowszych doniesień z magazynu Edge w Absoltuion pojawią się również sekwencje bardziej nastawionę na akcję(:down:) a mapy będą podzielone checkpointami. Czyli upodobania się do niedzielniaków ciąg dalszy - dodaj do tego brak Kyda i Batesona - powrót 47 nie musi być wcale taki udany...

No, ale jak to się ma do zapewnień, że na rangę Silent Assassin będzie trzeba zabić tylko główny cel? Albo nadinterpretujesz, albo jakieś sprzeczne informacje tu dostrzegam.

  • 1 month later...

0398c2a88af749edd6fe28065f4d4755.png

 

Nowe info już wkrótce

  • 2 months later...

Te strzelaniny mi się totalnie nie podobają, ale zakładam, że da się, podobnie jak w nowym Deusie, rozegrać to wszystko tak by nie zabić nikogo:)

 

Czekam na jutrzejszą pełną wersję

 

 

Błehehe, cała misja już dostępna, po raz kolejny ktoś wydymał IO Interactive:)

Edited by TakeshiX

Za(pipi)iście to wygląda, filmowość i skrypty w połączeniu ze skradanką - takiej mieszanki jeszcze chyba nie było :P Szkoda tylko, że tak liniowo, no ale coś za coś. Nawet jak nie dostaniemy rozgrywki jak w poprzedniej części, tylko taką jak na tym filmiku to i tak będę zadowolony, bo dobrych skradanek dużo nie ma, a ta prezentuje się wyjątkowo dobrze.

To jest samouczek, wstęp do prawdziwej gry, trudno więc, żeby było w wuj za(pipi)iście dużo możliwości dojścia do celu - zresztą idę o zakład, że nawet tą misję da się skończyć bez wyciągania spluwy.

Dobry motyw kiedy 47 już w przepraniu napotyka na swojej drodze całą gromadę S.W.A.Towców. Kamera najeżdża na M4 leżące na półce obok - łysol podchodzi do niej i sięga po... pączka. :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.