Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Dla tych co maja problem z kodem

 

Due to technical difficulties on the Hitman Sniper Challenge website we are currently unable to provide codes via www.hitmansniper.com and are redeeming codes via this temporary system. If you would like to request a code for Hitman Sniper Challenge, please contact us using the link below and follow these steps:

 

1)Choose the Contact Category ‘Products & Services’

2)Choose Contact Sub-category ‘Promotional’

3)Enter ‘Registration Code’ into Contact Details

4)Click ‘Next’

5)Click ‘Next’ on the following page

6)Click ‘Proceed to Email Support’ and enter the following information:

 

e-mail address – your e-mail address

registration code – the preorder code you received from the retailer

platform – the platform you wish to receive a code for

 

We will send out codes for the chosen platform via e-mail as soon as possible but please keep in mind that it may take a while for us to process your request due to the high number of enquiries.

 

Please use the following link to contact us:

https://support.eu.square-enix.com/contact.php?id=4421&la=2

Odnośnik do komentarza

Dostałem grę z pudełka a tam papierowy krążek z kodem :) ale pudełeczko nie byle jakie ;) Co do minigierki jestem pod wielkim wrażeniem, już nawet nie wspomnę jak mnie wciągnęła :), a wstawki po zakończonej grze (kąpiąca się kobieta, nie mam tu na myśli podtekstu erotycznego), po prostu opad szczęki i machanie ogonkiem :). Nawet ta gierka odciągnęła mnie od Maxa Payna 3.

 

PRODUCENCI MAJĄ U MNIE DUŻY KREDYT ZAUFANIA I JEŚLI TO CO WIDZIMY NA CUT-SCENKACH BĘDZIE MIAŁO ODZWIERCIEDLENIE W FINALNYM PRODUKCIE, SAM NIE WIERZYŁEM ŻE TO PISZĘ ALE MAMY GRĘ ROKU sorry Max ale prawdziwy zabójca może być tylko jeden ;)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...