Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie największe wrażenie zrobił filmowy klimat (Bournowy). Jakbym oglądał film nawet się wczułem ;] Oczywiście pomijając grafikę choć którą swoją drogą wygląda nieźle.

 

Co prawda ta misja nie za bardzo przypomina stare Hitmany ale jak taki klimacik ma być. To bez dwóch zdań wchodzę w to.

Odnośnik do komentarza

Jak jakoś nigdy mnie nie ciągło do tej serii, tak po tym gameplay'u mam ochotę dać jej jeszcze jedną szansę (którą z poprzednich części najbardziej polecacie?) i sam Absolution wskakuje na listę gier, na które trzeba mieć oko w przyszłym roku (jedyny minus który zauważyłem to ten "zmysł" Hitmana, w którym widzi przez ściany oraz to dokąd pójdzie dany strażnik, rozumiem, że to ma być jakieś ułatwienie, ale mogli to lepiej rozwiązać albo najlepiej z tego zrezygnować, bo np. w takim Assasynie ma to jeszcze jakieś wytłumaczenie fabularne, a tu?!).

Odnośnik do komentarza

To zależy MBeniek. Blood Money jest obecnie z całej serii najmniej "archaiczny", no i najprostszy (co nie znaczy, że nie trzeba się trochę pomęczyć, ba, porównując do sporej części dzisiejszych gier to jest wręcz HARDCORE) Dla mnie najlepszą część była "dwójka" - absolutnie rewelacyjny klimat i niesamowita muzyka, której słucham nawet do dziś - przypominam jednak, że jest to tytuł z 2002 roku, tutaj gra Ci nie podpowie gdzieś masz iść, nie znajdzie za Ciebie najlepszego sposobu na misje itp.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hitman nie polegal na skradaniu sie? Lolz.

 

Oczywiście, że kapitalną rzeczą było przebieranie się w ubrania swoich ofiar, a po tym preview widac, ze ten charakterystyczny element jest zachowany.

 

Bardzo interesuje mnie ten ficzer, o ktorym wspominaja na koncu, ze nie ma zadnego huda i ulatwiaczy i trzeba pamietac ile ma sie kul w pistolecie.

 

Jara mnie ta gra niesamowicie, jedna z ciekawszych nadchodzacych premier.

Odnośnik do komentarza
Hitman nie polegal na skradaniu sie? Lolz.

 

Polegał, ale nie na takim typowym jak w Splinter Cell czy Thief. Bardzo mało jest sytuacji w całej serii w której musisz siedzieć gdzieś w krzakach i czekać jak sobie strażnik odejdzie na chwilę. Najważniejsze jest to o czym wspomniałem, czyli

 

 

na "wcielaniu" się w rolę, oraz kryciu się w tłumie
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...