October 11, 201114 yr Myslalem, ze gatunek stealth umarl, a tu taki majstersztyk sie szykuje. Chcilabym aby te video obejrzal H.Kojima, niech sobie przypomni jak sie robi gry stealth action. Bo ta p*&da Raiden, ze swoim cyber-mieczem, przecinajacy arbuzy bardzo mi w niesmak.
October 11, 201114 yr Na mnie największe wrażenie zrobił filmowy klimat (Bournowy). Jakbym oglądał film nawet się wczułem ;] Oczywiście pomijając grafikę choć którą swoją drogą wygląda nieźle. Co prawda ta misja nie za bardzo przypomina stare Hitmany ale jak taki klimacik ma być. To bez dwóch zdań wchodzę w to.
October 11, 201114 yr Jak jakoś nigdy mnie nie ciągło do tej serii, tak po tym gameplay'u mam ochotę dać jej jeszcze jedną szansę (którą z poprzednich części najbardziej polecacie?) i sam Absolution wskakuje na listę gier, na które trzeba mieć oko w przyszłym roku (jedyny minus który zauważyłem to ten "zmysł" Hitmana, w którym widzi przez ściany oraz to dokąd pójdzie dany strażnik, rozumiem, że to ma być jakieś ułatwienie, ale mogli to lepiej rozwiązać albo najlepiej z tego zrezygnować, bo np. w takim Assasynie ma to jeszcze jakieś wytłumaczenie fabularne, a tu?!).
October 12, 201114 yr Albo leciwą jedynkę, albo Blood Money. Tylko, że w przypadku tego drugiego jest kilka misji, które moim zdaniem są cholernie słabe (szczególnie ta na statku). Oczywiście jest też kilka bardzo fajnych misji, które przypominam sobie z bananem na ryju (Vegas )
October 12, 201114 yr To zależy MBeniek. Blood Money jest obecnie z całej serii najmniej "archaiczny", no i najprostszy (co nie znaczy, że nie trzeba się trochę pomęczyć, ba, porównując do sporej części dzisiejszych gier to jest wręcz HARDCORE) Dla mnie najlepszą część była "dwójka" - absolutnie rewelacyjny klimat i niesamowita muzyka, której słucham nawet do dziś - przypominam jednak, że jest to tytuł z 2002 roku, tutaj gra Ci nie podpowie gdzieś masz iść, nie znajdzie za Ciebie najlepszego sposobu na misje itp. Edited October 12, 201114 yr by Kre3k
December 11, 201114 yr Gdybym nie widział wcześniej gameplayu z pierwszej misji, to stwierdziłbym że zrobili z hitmana zwykłą strzelankę. Taki sobie ten trailer.
December 11, 201114 yr Słaby trailer, i znowu brak daty premiery. Z każdym kolejnym materiałem moje zaufanie do IO spada...
December 11, 201114 yr narodzil sie nowy zawodnik na poletku strzelanek? Strzelanek jest masa na rynku, skradanek - niekoniecznie...
December 11, 201114 yr Wrzuć ten screen jeszcze raz, bo nie wyświetla. Teraz już w ogóle nie ma rasowych skradanek, bo te elementy są wrzucane do gier akcji (Uncharted, Batman, czy nawet COD), nie przeszkadza mi to.
January 11, 201214 yr Jest parę nowych fragmentów. I w ogóle co to za śmieszne krycie się za osłonami rodem z najnowszego Deusa? Przecież Hitman polegał zawsze na "wcielaniu" się w rolę, oraz kryciu się w tłumie, a nie na skradaniu. Edited January 11, 201214 yr by Kre3k
January 11, 201214 yr Hitman nie polegal na skradaniu sie? Lolz. Oczywiście, że kapitalną rzeczą było przebieranie się w ubrania swoich ofiar, a po tym preview widac, ze ten charakterystyczny element jest zachowany. Bardzo interesuje mnie ten ficzer, o ktorym wspominaja na koncu, ze nie ma zadnego huda i ulatwiaczy i trzeba pamietac ile ma sie kul w pistolecie. Jara mnie ta gra niesamowicie, jedna z ciekawszych nadchodzacych premier.
January 11, 201214 yr Dobrze się to zapowiada kupię na 100% Krwawą Forsę scalakowałem to i to scalakuję A ten hardkorowy tryb zapowiada się smakowicie.
January 12, 201214 yr O ile podgląd gdzie są przeciwnicy przez ściany to nic nowego, tak pokazywanie ich ścieżek to już kolejny za duży krok w stronę casuali. Mam nadzieję, że przynajmniej tyle będzie się dało wyłączyć w opcjach. Poza tym gameplay podoba mi się, jedna z bardziej oczekiwanych gier tego roku.
January 12, 201214 yr Hitman nie polegal na skradaniu sie? Lolz. Polegał, ale nie na takim typowym jak w Splinter Cell czy Thief. Bardzo mało jest sytuacji w całej serii w której musisz siedzieć gdzieś w krzakach i czekać jak sobie strażnik odejdzie na chwilę. Najważniejsze jest to o czym wspomniałem, czyli na "wcielaniu" się w rolę, oraz kryciu się w tłumie
February 21, 201214 yr Hitman: Absolution to od dzisiaj w Polsce - Hitman: Rozgrzeszenie. Plus nowy trailer:
February 21, 201214 yr Fajny filmik, choć chciałbym wreszcie zobaczyć konkretny gameplay trailer, z większą zajawką scenariusza, pokazaniem miejscówek i z próbką głosu nowego Hitmana.
March 6, 201214 yr Okładki bardzo minimalistyczne, szczególnie tło. Jutro najprawdopodobniej poznamy datę premiery.
March 6, 201214 yr Ta z Xboxa wygląda słabiej, przez biało-zielony pasek, z pozostałych czerń z czerwienią dobrze się komponuje. Oby tylko premiera nie była pod koniec roku.
March 6, 201214 yr No dokłądnie, po raz kolejny ten zielony pasek z klocka trasznie szpeci. Z Batmanem na czrno-białęj okłądce też straszna lipa była.
March 9, 201214 yr Niczym się specjalnym ta "technologia" od pewnej misji z tłumem w Blood Money nie różni. Kolejny minus na ode mnie na konto IO Interactive.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.