Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Ile tam hejterow sie nazbierało na YT od razu narzekających że to już nie ten sam Hitman. Nie ma to jak narzekać na coś co nawet nie jest gameplayem. Jak dla mnie moje obawy zostały zaspokojone w dużej mierze Sniper Challengem - gdzie ta krótka misja naprawde okazała sie ciekawym wstępem do tego co nas będzie czekać w dniu premiery. dostaliśmy misje, którą wciąż trzeba było przeanalizować po kilka razy gdyż sposób na jej przejście i zdobycia jak największej ilości punktów jest multum (aż do high endowych wyników sięgajacych ponad 3 mln) do tego masa poukrywanych znajdziek itp. To jest właśnie istota tej serii - eksploracja i pojęcia "sposobu" na daną misję.

 

Edit - My bad - chodziło mi o link z działu X360 - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SVTuzlEKJ0g, nieźle zminusowali.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja sobie chyba zrobię koszulkę "nienawidzę hejterów!" ;) Zjawisko jest stare jak świat, ale chyba ostatnio przybrało na sile. Wszystko źle, kiedyś było lepiej, komercja, zdrada i tak bez końca. Rzygać się chce. Trailer z zakonnicami genialny. Kocham takie CGI. Klimacik rodem z Kill Billa. A że Hitman nie załatwia pań po cichu i subtelnie? Mój jeju, w poprzednich częściach można było grać sposobem na Rambo i nikt nie narzekał. A poza tym ten wypaśny trailer to tylko reklama, która nie pokazuje ani gameplaya ani jedynego sposobu na przejście gry, To nadal będzie rasowa skradanka nagradzająca nas za pomysłowe i ciche egzekucje. Co dobrze pokazał "Sniper Challenge". A skoro już przy misji snajperskiej jestem, bardzo mi się podobała oprawa graficzna. Glacier 2 daje radę i jestem pewien że w pełnej grze będzie dużo ładnych widoczków. Po ograniu genialnego Deusa jestem szczęśliwy że to Square-Enix przejął Eidosa, a nie Activision czy EA. Jestem spokojny o Rozgrzeszenie, Tomb Raidera i Thie4a.

Odnośnik do komentarza

A mnie dziwi wasz optymizm. Lubie Hitmana jako serie i za kazdym razem jak pojawia sie nowe info utwierdzam sie w przekonaniu, ze developerzy Absolution nie rozumieja co czynilo poprzednie czesci tak dobrymi. Moze to skutek nieudolnego marketingu i gra okaze sie dobra, ale z pewnoscia odczekam troche po premierze by zweryfikowac swoje podejrzenia.

Odnośnik do komentarza

A ja nawet już nie porównuję gier do poprzednich części, mam przykład

 

Mafia 1 Genialna, kontynuacja nie była zła ale to już nie to :(

Max Payne 1,2 Super, a trzecia część niby super ale jakiś niedosyt jest :)

 

A co do Agenta już mam zdrowe podejście i liczę na świeżość i ciekawe podejście do uciszania przeciwników, i jeśli po przejściu jakiegoś chaptera stwierdzę kilkakrotnie "kurde mogę to lepiej lub ciszej przejść muszę spróbować jeszcze raz" to już będę miał Hit.

Na przykładzie małej mini-gierce stwierdzam że autorzy nam to wszystko zaserwują, boję się tylko że jeśli GTA V będzie ogłoszone na grudzień to premiera może być przesunięta :(

 

PSS

 

W Hitman Sniper Challenge tak małej mini-gierce mam ponad 55 mln punktów, sam widzisz na ile mnie wciągnęła ta gierka :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=9_pal859keA&feature=player_embedded

 

Pierwszy filmik, który mi się naprawdę podoba, czuć Hitmana, niepokoi mnie tylko to ciągłe milczenie 47, widać że SE i IOI chce uniknąć shitstormu z powodu nowego aktora i specjalnie wybiera takie fragmenty na których nic nie gada.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=9_pal859keA&feature=player_embedded

 

Pierwszy filmik, który mi się naprawdę podoba, czuć Hitmana, niepokoi mnie tylko to ciągłe milczenie 47, widać że SE i IOI chce uniknąć shitstormu z powodu nowego aktora i specjalnie wybiera takie fragmenty na których nic nie gada.

 

Jak tak oglądam ten fragment, to przypominam sobie, że właśnie tak miał na początku wyglądać SC Conviction. A pamiętam jak niektórzy tutaj płakali, że to już nie będzie skradanka. :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...