Skocz do zawartości

Need For Speed: Hot Pursuit


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

EA miał w tamtym okresie tendencje robienia wyżyłowanych poziomów trudności w swoich grach. SSX dla przykładu też zmuszał niejednokrotnie do sięgnięcia po YT, żeby zobaczyć jak ludziom się jakieś sekcje na złoty medal udawały.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, przecież ta gra to jest Burnout 3 w szatach NFSa :obama:

 

Ta kampania policjantami jest w pytę. 

 

Jedyne co mnie wkurwia to fakt, że na środku ekranu wyświetla mi się komunikat o nieskonfigurowanym kontrolerze, mimo że wszystko działa xd 

 

No takie to niekiedy atrakcje są na PC

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2021 o 13:36, Figaro napisał:

Kurde bela, ale ta gra jest trudna. Na PS3 pamiętam że dałem ledwo radę, ale tutaj to naprawdę jest trudno. Wmawiam sobie, że może zyebali logikę gry i prze 60 klatek jest trudniej xd

No niektóre wyścigi z horrendalną ilością policji potrafią dać w kość, szczególnie że czasami nie możesz popełnić ani jednego błędu i zdobyć złoto.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Zakupiłem za śmieszne 33 zł w ramach odmiany po baaardzo grubym tytule i...trochę meh:kaz:

Lepiej zapamiętałem ten tytuł z xO. Soundtrack to jest dramat. Jest szczypta nostalgii bo czuję się jakbym grał na PC w poprzednie Hot Pursuit. Na ówczesnym piecu pamiętam właśnie dość podobnie wyglądał poprzedni HP. Tzn wszystko ostre i nie ma się do czego przyczepić,aczkolwiek dość sterylne to jakieś wszystko. Będzie grane pewnie,choć jak mówiłem na wstępie lepiej zapamiętałem ten tytuł. Gram na Ps5 więc te "ustawienia" grafiki dałem na maksimum a i tak mam wrażenie, że nie ma 60 fps. No i kiedyś chyba byłem lepszy w ten tytuł mam wrażenie :shieeet:

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
29 minut temu, Square napisał:

Ogrywam Remaster, zacząłem dzisiaj eventy gliniarzy i te syreny są tak wkurzające, że się odechciewa jeździć. Na PS3/X360 też nie dało się ich wyłączyć poza free roamem? Nie wiem czy źle pamiętam, ale tam tak nie przeszkadzały chyba.

Da się. L3 albo R3, już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...