Skocz do zawartości

Need For Speed: Hot Pursuit


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Bzduras napisał:

W tym, że w ten remaster poszło dosłownie zero wysiłku. Nie poprawiono absolutnie nic, dosłownie to samo jest na PC z suwaczkami w prawo. Jak już chcą sprzedawać drugi raz to samo to albo mogli trochę nad tym popracować albo zawołać nie więcej niż 70-80zł, bo dwukrotnie wyższa kwota za takie "odświeżenie" to mela na twarz nabywców.

 

Dobrze OK, powinni sie postarać ale się nie postarali. I co z tego ?

Znajdą się tacy co i tak kupią. Uważasz że nie warto kupować ?  OK, masz do tego pełne prawo i pełne moje zrozumienie.

Po co strzępić jezyk zawsze jakie to remastery nie dobre.  ;)

 

Gra za pół roku bedzie pewnie nawet za 50 zł na OLX jako używana... Więc... o co całe zamieszanie ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, kufir said:

W czym problem ?

 

  

3 hours ago, kufir said:

 

Dobrze OK, powinni sie postarać ale się nie postarali.

 

Sam sobie odpowiada na pytania

 

  

3 hours ago, kufir said:

 

 

Uważasz że nie warto kupować ?  OK, masz do tego pełne prawo i pełne moje zrozumienie.

 

ale porozmawiac na forumku juz nie wolno :lol:

Odnośnik do komentarza

No no... ale na konsolach przynajmniej kilka(naście?) razy mocniejszych od PS360 nie dali rady wyciągnąć 60fps? Dopiero PRO/XOX i to przy 1080p? Troszkę niesmaczne...

 

Ps. Większość osób jako najlepszego NFSa wymienia MW z 2005r... Jak dla mnie to mocno średni tytuł (chociaż przy dzisiejszych NFSach to i tak cudo :turned:).

Ja bym przytulił remake (taki prawdziwy) Hot Pursuit 2 - oczywiście bazując na jedynej słusznej wersji z PS2.  Mam wrażenie, że sporo osób nawet nie wie, że PS2 miało całkiem inną grę pod tym samym tytułem i mówiąc Hot Pursuit 2, myśli o kulawej wersji na PC/Xbox'a/GC :scratch_one-s_head:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • PS4 and Xbox One: 1080p resolution at 30 FPS
  • PS4 Pro and Xbox One X: 4K / 30 FPS resolution mode or 1080p / 60 FPS resolution.
  • PC: up to 4K / 60 FPS resolution (depends on system specifications).
  • Nintendo Switch: 1080p / 30 FPS resolution on TV or 720p / 30 FPS resolution in handheld mode.

słabo, ale ogram dzięki Origin Premium na PC :cebula:

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Emet napisał:

Ja bym przytulił remake (taki prawdziwy) Hot Pursuit 2 - oczywiście bazując na jedynej słusznej wersji z PS2.  Mam wrażenie, że sporo osób nawet nie wie, że PS2 miało całkiem inną grę pod tym samym tytułem i mówiąc Hot Pursuit 2, myśli o kulawej wersji na PC/Xbox'a/GC :scratch_one-s_head:

 

Możesz rozszerzyć myśl? Czemu wersje na gc, x, i przede wszystkim PC są kulawe względem ps2? Grałem tylko trochę w dwójkę u kumpla na kompie i moim zdaniem było ok. No, chyba, że te prawie dwie dekady zaćmiły mi umysł albo po prostu nie miałem porównania. Trochę mnie nakręciłeś na tą gierkę w tym momencie :notsure:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Luqat napisał:

 

Możesz rozszerzyć myśl? Czemu wersje na gc, x, i przede wszystkim PC są kulawe względem ps2? Grałem tylko trochę w dwójkę u kumpla na kompie i moim zdaniem było ok. No, chyba, że te prawie dwie dekady zaćmiły mi umysł albo po prostu nie miałem porównania. Trochę mnie nakręciłeś na tą gierkę w tym momencie :notsure:

Cześć Ukasz, dawno mnie tu nie było...zapomniałem trochę o tym forum :)

Spieszę z odpowiedzią!

Po pierwsze wersja na PS2 jako jedyna była robiona przez Blakbox,które później robiło większość kolejnych NFSów, chyba aż do The Run,z wyjątkiem HP2010. 

Po drugie,wyglądała trochę lepiej niż na pc, gc etc...oprócz rozdzielczości oczywiście. 

Kolejny punkt to więcej tras, jak pustynne np.

No i z tego co pamiętam to trochę więcej trybów, oraz split screen, którego brakowało w wersji PC,GC i Xbox :)

Pozdro Bro! 

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Literówka
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Luqat

Właśnie w tym rzecz, że ta części jest w Polsce znana głównie z wersji PC.. Gierka ma już swoje lata więc dziś już może nie "robić" jak kiedyś ;)

Na PS2 robił to inny developer niż pozostałe wersje. Inna fizyka/model jazdy, więcej samochodów i tras. Duzo lepszy design tras i (poza samą rozdzielczością, którą na PC oczywiście można było ustawić wyższą) lepsza grafika. Ogólnie inna gra.

 

edit: Zacząłem pisać i w międzyczasie musiałem odejść i pojawiła się odp powyżej :turned:

Edytowane przez Emet
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra jest nadal miodna. W multi nieśmiertelna a teraz jeszcze można grać z ludźmi z innym platform. Cos pięknego. Graficznie ciągle jest dobrze. Jedyne co smuci to 30 fps na zwykłym ps4 ale pewnie dużo ludzi przesiądzie się na ps5 więc będzie 60 fps. Smuci też  limit 20 poziomów doświadczenia.... Szkoda że nie dali możliwości większego levelowania. To był jedyny minus starej wersji gry z ps3. 

Odnośnik do komentarza

O boże, zagrałem online z włączonym crossplayem i masakra ile cheaterów z blaszaków. Strzałki to się dosłownie teleportowały na radarze, a samochody mknęły jak po szynach w zakrętach bez tracenia prędkości. Tragedia, granie z taboreciarzami to jakiś wyższy poziom masochizmu.

Nie wiem, może przypadek może nie, ale wyłączyłem crossa i od razu normalne wyścigi.


Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figuś napisał:

Gra jest niesamowita i pisze to już 3 raz bo jaram się chyba jeszcze bardziej niż platynując ją na PS3.

Przez te wszystkie lata gniotów wreszcie przypomniałem sobie jak powinna wygladac swietna gra arcade z podzialem na policje i uciekinierów.

Idealnie zbalansowana, nadal ładna, z przemyslanymi trasami i mega grywalnoscia. Dla mnie to mocne 9/10 (minus za tylko 20 poziomów, brak licencji Ferrari)

Odnośnik do komentarza

Kilka godzin ograne, Single i Multiplayer, świetnie się gra, stary dobry NFS w "nowoczesnej" oprawie.

Model jazdy arcade z driftem w zakrętach to sam miód

nie wiem czy wersja PC opłacalna, ale na konsole jest super, brakowało takiego NFS bo inaczej trzeba było by wyciągać PS3 z szafki

Odnośnik do komentarza

Jednak można awansować na 21 poziom i więcej (Ciekawe do ilu... ) :banana:

 

Gra pokazuje też ile obrażeń otrzymaliśmy w wyniku zderzenia, impulsu itp. 

Pokazuje też ile wytrzymałości na przeciwnik w trybie przechwycenie itp .

 

Piekne zmiany wzgledem ps3. 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...