Skocz do zawartości

Need For Speed: Hot Pursuit


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Figaro napisał:

Czyli ta gra będzie w EA Access w dniu premiery?

 

Uwielbiam ten tytuł i pamiętam jak podczas grania 10 lat temu myślałem, że ta gra potrzebuje 60 fpsów.

Będzie 10h trial. Zakładam, że ten pożal się Boże remaster trafi do usługi jakoś wiosna/lato 2021

 

EA mogło by wziąść przykład z Acti i wypuścić rimejki Dead Space czy NFS Underground podobne do odpicowanego THPS. Ale po co? lepiej wyrzygać starą  grę z patchem na nowe konsole 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

 

Ogra się jak będzie za free w Game Passie :banderas:

1 godzinę temu, Wredny napisał:

Jeśli ten tytuł jest we wstecznej na XBOX to przypuszczam, że odpalony na XSX będzie wyglądał i chodził lepiej niż ten "remaster" :reggie:

Też zwrócił moją uwagę, dawno takiego klimaciku nie było w trailerku samochodówki, ostatni raz to Forza Horizon 2 zrobiła na mnie takie wrażenie.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem pierwszą połowę tego porównania i jak do X360 to wiadomo, że wygląda to sporo lepiej (głównie rozdziałka), tak w porównaniu do tej wersji PC to wygląda to gorzej. Popatrzcie na te kable telegraficzne jak są widoczne do połowy w większości przypadków, a tych nad jezdnią to nie ma w ogóle. No nie wiem co tak słabo. Może gdyby to jednocześnie miało wersję na next-geny, ale tak to trochę bieda.

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, mozi said:

Geez przecież oni nic nie musieli robić - nawet przez chwilę się zastanawiałem która połowa ekranu to remaster. 

 

Ja też :D Komedia generalnie, gra była świetna, no ale 10 lat minęło i sprzedawać to samo za 169zł bo rozdziałkę podbito? :reggie:

 

Smutne, że po mikropłatnościach takie remastery to kolejny rak branży, a ludzie klaskają uszami bo ooooo jak miałem 20 lat i chodziłem na 5h na studia to grałem w to całymi dniami!!

4 minutes ago, Bartg said:

 

Ja też :D Komedia generalnie, gra była świetna, no ale 10 lat minęło i sprzedawać to samo za 169zł bo rozdziałkę podbito? :reggie:

 

Smutne, że po mikropłatnościach takie remastery to kolejny rak branży, a ludzie klaskają uszami bo ooooo jak miałem 20 lat i chodziłem na 5h na studia to grałem w to całymi dniami!! Najlepsze z tego to faktycznie zwiastun, jak dla mnie niech każdy remaster ma taką live action reklamę (jak te genialne z Tony Hawka) to chociaż się fajnie ogląda i nie trzeba grać.

 

Odnośnik do komentarza

gra otrzyma wszystkie główne DLC i dzięki nim zapewni dodatkowe sześć godzin rozgrywki i ponad 30 wyzwań.

 

W grze dostępne będą również wszystkie treści dodane do niej po premierze, takie jak ulubione tryby graczy: Uzbrojony i Niebezpieczny oraz Nieujarzmione Lamborghini. Zupełnie nowe osiągnięcia, kolory samochodów, zaktualizowany tryb fotografowania i inne ulepszenia, sprawią natomiast, że wznowienie pościgów po obu stronach prawa będzie niezwykle ekscytujące. Już po swojej premierze Need for Speed: Hot Pursuit Remastered dostanie również opcje dodatkowej personalizacji samochodów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartg napisał:

Smutne, że po mikropłatnościach takie remastery to kolejny rak branży, a ludzie klaskają uszami bo ooooo jak miałem 20 lat i chodziłem na 5h na studia to grałem w to całymi dniami!!

W sumie podobny rak jak opieranie nowej konsoli i całej generacji na kompatybilności wstecznej, cóż poradzisz, takie czasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...