Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rozi napisał:

Nie no raczej się wygrywa mecze strzelonymi golami, niż klasą (XD) zawodnika. No ale tak, Modrik najleprzy <#3333

No ale są pozycje na boisku, które z definicji nie pozwalają nastrzelać wiele bramek, a są równie ważne. Bezsensu by było patrzeć tylko na takie statystyki strzeleckie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Butt napisał:

No ale są pozycje na boisku, które z definicji nie pozwalają nastrzelać wiele bramek, a są równie ważne. Bezsensu by było patrzeć tylko na takie statystyki strzeleckie.

Tak, wiem. Ale Modrić nie był najlepszy w poprzednim sezonie, tyle.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, _Be_ napisał:

 

btw straszny fanboizm RM przez ciebie przemawia, w takich sytuacjach trzeba odlożyć serce ale jak widać z kibicami danego klubu nie da się normalnie rozmawiać bo zawsze będziecie bronić piłkarza klubu, któremu kibicujecie a w takich sytuacjach ciężko rozmawiać i wymieniać racjonalne argumenty bo wami kieruje serce 

To teraz poleciales xD nie dales kompletnie zadnego racjonalnego argumentu, sam sie gubisz w tym co piszesz bo piszesz ze powinni dawac nagrode za indywidualne statsy zawodnika wymieniasz mbappe a za chwile piszesz ze to messi jest najlepszy. No prosze Bartlomniej. Z tym fanboizmem to wogole poleciales bo osobiscie zdecydowanie bardziej o zp dla Modrica wedlug mnie zadecydowala forma w meczach reprezentacji niz w realu w ktorym sie w sumie nie wyroznial jakos mega.

4 minuty temu, _Be_ napisał:

Bo wygrał MŚ i ma lepsze staty niż modrić :usmiech: 

No i to jest argument wreszcie

700px-PRO_EVOLUTION_SOCCER_2019_20180830

Dobra koniec tematu, kazdy ma swoja racje

Oprocz Roziego bo on pier.doli mocno

Odnośnik do komentarza

Nie gubię się, mówie, że Modricowi bym nie dał ZP z powodów, które wymieniłem nie będę sie powtarzał więc idąc tokiem myślenia nagród zespołowych, klasy piłkarza itp to czemu nie dostał Mbappe przecież miał staty lepsze niż Modrić, wygrał MŚ, strzelił decydujące gole w meczach na MŚ, jest nominowany do nagrody Golden Boya, jest królem strzelców ligi francuskiej więc czemu nie dostał tej nagrody?

Odnośnik do komentarza

Kazdy inny wybor niz Messi/Ronaldo to beka. 

 

Modric fajny zawodnik, fajnie gral na mistrzostwach. Podobal mi sie, ale gdzies tak do cwiercfinalu z Rosja. Pozniej z Anglia i Francja nie wygladal juz tak dobrze (wiadomo, zmeczenie). Obecny sezon ma dramatyczny. Nie raz i nie dwa lapalem sie na tym, ze patrzac na jego gre myslalem "Zlota Pilka, lol".

 

Nie ma lepszego pilkarza niz Messi i kazdy, kto go regularnie oglada (mysle, ze to jest największy problem - ludzie po prostu tego nie robia; nawet w tym temacie wspomnialbym chocby jednego, co do którego mam podejrzenia) o tym wie. To najbardziej kompletny pilkarz na swiecie (nie, nie Ronaldo). Kreator i strzelec. Na mistrzostwach mu ewidentnie nie poszlo, w Lidze Mistrzow tez nie i to jest największy zarzut, jaki mozna wysunac. W gole smieszna sprawa. Cztery lata temu w podobnej sytuacji Messi byl tutaj mocno yebany z powodu otrzymania nagrody dla najlepszego pilkarza mistrzostw, natomiast w tym roku "Modric poprowadzil", co jest sporym naduzyciem (swoja droga Hazard > Modric). Gadanie, ze nic w tym roku nie osiagnal, jest śmieszne (bo gosc wygral Lige Hiszpanska, ktora sie tutaj przez caly rok ekscytujemy, a takze Puchar Krola; tak, wiem, to nie LM i nie MŚ). Gadanie, ze reprezentacja Argentyny jest dwa razy lepsza niz reprezentacja Chorwacji... Moze jednak warto co jakis czas obejrzec jakis mecz, a nie sugerowac sie nazwiskami.

 

Z Mbappe to jest jakis zart, bo gosc jest ogolnie dobry, mial fajne mistrzostwa, ale jest mocno przeceniany. Pajaca Griezmanna, ktory juz sam nie wie, co musi zrobic, zeby dostac ZP, chyba nie warto komentowac. 

 

1. Messi

2. Ronaldo

3. chuy mnie to obchodzi

 

 

Aha, gdyby Ronaldo nie odszedl z Realu, to on by wygral.

 

 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Ogólnie mówisz z sensem, ale Mbappe to ty szanuj 

Teraz, MYSZa7 napisał:

Jakbym miał dawać ZP za same umiejętności czysto piłkarskie to Messi wygrywałby od 10 lat bez dwóch zdań. No ale kryteria znamy i to nie wystarczy by zdobyć tę nagrodę.

To dziwie się czemu ten Varane nie dostał, wygrał MŚ, LM był potężny w lidze w sumie do poczatku tego sezonu chyba najlepszy ŚO i do tego Francuz

Odnośnik do komentarza

Varane? On oprócz zdobycia ważnych pucharów nie zachwycał formą w przeciągu tego roku, na mundialu prezentował się najrówniej, ale też moim zdaniem bez szału. W kontekście ZP pojawiał się ze względu na trofea niźli samą formę. Od początku tego sezonu to w ogóle jest sabotaż z jego strony. 2-3 karne sprokurowane i masa błędów.

Odnośnik do komentarza

A to prawda, ale każdy z piłkarzy branych pod uwagę w tym konkursie miał swoje gorsze momenty. Czy to teraz, czy na mundialu czy w rundzie jesiennej. Ja powiem tak, każdy kto by nie wygrał z piłkarzy takich jak Modrić, Messi, Ronaldo czy pajac Griezmann, każdy z nich zasłużyłby na tę nagrodę. Każdy z nich osiągnął sporo w tym roku, kwestia tylko taka, że według jednych ten zasłużył bardziej a inny mniej. Dla mnie jest to Modrić, dla Ludwesa będzie to Messi dla Ciebie Bartek nawet Varane. Ja sam uważałem, że Luka żeby zdobyć ZP musiał wygrać MŚ, na jego szczęście nie było to tak ważne i udało mu się pomimo srebra zdobyć tę nagrodę. Jaram się strasznie tą nagrodą dla Chorwata, bo go po prostu uwielbiam, ale nie powiedziałbym, że tylko jemu się należała ZP czy w przypadku wygranej, nie wiem, Ronaldo uznałbym to za skandal. Tak jak mówie, sprawa była otwarta i dla mnie jako zwolennika talentu Luki, najlepiej się stało że to on wygrał.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ludwes napisał:

Kazdy inny wybor niz Messi/Ronaldo to beka. 

 

Modric fajny zawodnik, fajnie gral na mistrzostwach. Podobal mi sie, ale gdzies tak do cwiercfinalu z Rosja. Pozniej z Anglia i Francja nie wygladal juz tak dobrze (wiadomo, zmeczenie). Obecny sezon ma dramatyczny. Nie raz i nie dwa lapalem sie na tym, ze patrzac na jego gre myslalem "Zlota Pilka, lol".

 

Nie ma lepszego pilkarza niz Messi i kazdy, kto go regularnie oglada (mysle, ze to jest największy problem - ludzie po prostu tego nie robia; nawet w tym temacie wspomnialbym chocby jednego, co do którego mam podejrzenia) o tym wie. To najbardziej kompletny pilkarz na swiecie (nie, nie Ronaldo). Kreator i strzelec. Na mistrzostwach mu ewidentnie nie poszlo, w Lidze Mistrzow tez nie i to jest największy zarzut, jaki mozna wysunac. W gole smieszna sprawa. Cztery lata temu w podobnej sytuacji Messi byl tutaj mocno yebany z powodu otrzymania nagrody dla najlepszego pilkarza mistrzostw, natomiast w tym roku "Modric poprowadzil", co jest sporym naduzyciem (swoja droga Hazard > Modric). Gadanie, ze nic w tym roku nie osiagnal, jest śmieszne (bo gosc wygral Lige Hiszpanska, ktora sie tutaj przez caly rok ekscytujemy, a takze Puchar Krola; tak, wiem, to nie LM i nie MŚ). Gadanie, ze reprezentacja Argentyny jest dwa razy lepsza niz reprezentacja Chorwacji... Moze jednak warto co jakis czas obejrzec jakis mecz, a nie sugerowac sie nazwiskami.

 

Z Mbappe to jest jakis zart, bo gosc jest ogolnie dobry, mial fajne mistrzostwa, ale jest mocno przeceniany. Pajaca Griezmanna, ktory juz sam nie wie, co musi zrobic, zeby dostac ZP, chyba nie warto komentowac. 

 

1. Messi

2. Ronaldo

3. chuy mnie to obchodzi

 

 

Aha, gdyby Ronaldo nie odszedl z Realu, to on by wygral.

 

 

Nie na tym polega zlota pilka to po pierwsze bo Mysza wyjasnil ze trzeba by dawac Messiemu nagrode az umrze. Widac dalej tego niektorzy nie rozumieja. Piszac o kompletnym napastniku wypadaloby rowniez zdjac klapki z oczu i nie uzywac tego terminu przy pilkarzu ktory wykorzystuje co drugi rzut karny i u ktorego gra glowa nie istnieje. Kompletnym napastnikiem jest Ronaldo i kazdy, kto go regularnie oglada (mysle, ze to jest największy problem - ludzie po prostu tego nie robia; nawet w tym temacie wspomnialbym chocby jednego, co do którego mam podejrzenia) o tym wie. To prawda ze Messi potrafi zdecydowanie lepiej grac w srodku pola, potrafi akcje nie tylko skonczyc ale i rozpoczac ale pisanie ze jest kompletnym napastnikiem to bzdura. Bo nie jest, nadrabia czym innym. 

Pisanie ze ekscytujemy sie liga hiszpanska skoro jestesmy kibicami realu i barcy i wygranie jej gdzie ma sie jednego lub dwoch rywali to jest cos wyjatkowego jest smieszne w porownaniu do LM czy Mś. W ciagu 11 ostatnich lat mistrzostwo hiszpanii wygrala inna druzyna niz real i barcelona raz. I zaden kibic ligi angielskiej czy wloskiej nia sie nie ekscytuje bo ekscytujacy to jest mecz real-barca a zdecydowana reszta walki o mistrzostwo opiera sie na traceniu jak najmniej punktow ze slabszymi ekipami.

Co do argentyny i chorwacji, no nie wiem nawet biorac pod uwage aguero ktory strzelil 22 bramki w 25 wystepach w lidze i dybale z 22 bramkami w sezonie mistrzostw swiata argentyna wydaje sie jednak mocniejszym zespolem. Przynajmniej na papierze i jesli chodzi o potencjal.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Pisanie ze ekscytujemy sie liga hiszpanska skoro jestesmy kibicami realu i barcy i wygranie jej gdzie ma sie jednego lub dwoch rywali to jest cos wyjatkowego jest smieszne w porownaniu do LM

No własnie widać jak ogladasz ligę pisząc takie zdania gdzie tam Valencia, Betis, Sevilla, Atletico :usmiech: nie to co potężny Real grający w LM z Romą, Viktorią Pilzno czy CSKA 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Nie na tym polega zlota pilka to po pierwsze bo Mysza wyjasnil ze trzeba by dawac Messiemu nagrode az umrze. Widac dalej tego niektorzy nie rozumieja. Piszac o kompletnym napastniku wypadaloby rowniez zdjac klapki z oczu i nie uzywac tego terminu przy pilkarzu ktory wykorzystuje co drugi rzut karny i u ktorego gra glowa nie istnieje. Kompletnym napastnikiem jest Ronaldo i kazdy, kto go regularnie oglada (mysle, ze to jest największy problem - ludzie po prostu tego nie robia; nawet w tym temacie wspomnialbym chocby jednego, co do którego mam podejrzenia) o tym wie. To prawda ze Messi potrafi zdecydowanie lepiej grac w srodku pola, potrafi akcje nie tylko skonczyc ale i rozpoczac ale pisanie ze jest kompletnym napastnikiem to bzdura. Bo nie jest, nadrabia czym innym. 

Pisanie ze ekscytujemy sie liga hiszpanska skoro jestesmy kibicami realu i barcy i wygranie jej gdzie ma sie jednego lub dwoch rywali to jest cos wyjatkowego jest smieszne w porownaniu do LM czy Mś. W ciagu 11 ostatnich lat mistrzostwo hiszpanii wygrala inna druzyna niz real i barcelona raz. I zaden kibic ligi angielskiej czy wloskiej nia sie nie ekscytuje bo ekscytujacy to jest mecz real-barca a zdecydowana reszta walki o mistrzostwo opiera sie na traceniu jak najmniej punktow ze slabszymi ekipami.

Co do argentyny i chorwacji, no nie wiem nawet biorac pod uwage aguero ktory strzelil 22 bramki w 25 wystepach w lidze i dybale z 22 bramkami w sezonie mistrzostw swiata argentyna wydaje sie jednak mocniejszym zespolem. Przynajmniej na papierze i jesli chodzi o potencjal.

Ja napisalem, ze Messi to najbardziej kompletny pilkarz a nie napastnik.

Odnośnik do komentarza

No moze akurat liga wloska to zly przyklad ale w angielskiej w ciagu ostatnich 3 lat za kazdym razem mieli innego mistrza wiec to chyba nie ten sam poziom co real vs barca w pd. Poza tym mialem na mysli bardziej to ze liga hiszpanska dla kibica ligi angielskiej nie bedzie bardziej emocjonujaca niz angielska. Bo niby z jakiego powodu.

Choc najlepiej zeby wypowiedzial sie w tej kwestii ktos obiektywny czyli napewnomnie fan barcelony czy realu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...