Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Polskim sportowcem roku plebiscytu sportowego zostal jakis zuzlowiec :obama:

Przed supersnajperem europy Robertem Lewandowskim i czterokrotnym  mistrzem swiata i olimpijczykiem Fajdkiem. 

 

Niestety nie pamietam jak on sie nazywa yakubu trzeba zapytac on sie interesuje tym sportem w ktorym udzial bierze 5 krajow.

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, krupek napisał:

No jednak chłop zrobił mega robotę w młodym wieku, zeby zostać mistrzem świata, więc niech ma. Dodatkowo, jest to sport motorowy, czyli obarczony bardzo dużym ryzykiem utraty zdrowia, albo życia. Ja tam żużlem się w ogóle nie interesuję, ale dla mnie nie ma wątpliwości, że zasługuje.

No stary ale to jest jezdzenie w koleczko wokol stadionu a nie downhill motocross nie przesadzaj. Nie mniejsze ryzyko masz w skokach , kolarstwie o f1 nie wspominajac itp

 

Ja mu nie ujmuje zaslug ale gdzie mu jako sportowcowi do Lewandowskiego np? Liczylem ze typ moze byc w top 10 ale kur.wa jak wlaczylem zostalo trzech i on byl w tym towarzystwie to bylem w szoku. Tutaj pisali ze skoki to niszowy sport ale poczytaj ile jest lig na swiecie takiego zuzlu. Curling jest popularniejszym sportem. Dla mnie to naplucie w twarz takim sportowcom jak Lewy czy Fajdek.

 

Skoro jakis kastrat od motorynek ktore sa popularne w trzech krajach moze zostac sportowcem roku w 40mln kraju to dlaczego nawet nominowany nigdy nie byl Karaś?

 

Osobiscie jestem zbulwersowany :sapek:

To juz lepiej jakby @D.B. Cooper zostal sportowcem roku w polsce

  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Karaś nie reprezentuje kraju, nie należy do żadnego polskiego klubu. Jest indywidualnym sprotowcem, sam organizuje sobie budżet i startuje w 'amatorskich' zawodach. Jakby wystartował na igrzyskach w triathlonie to wtedy byłby brany pod uwagę. Tylko, czy u nas w ogóle istnieje reprezantacja triathlonu? Najlepsi trenują indywidualnie.

Odnośnik do komentarza

Ale akurat to w sportach wytrzymalosciowych u nas w kraju nie jest czyms niezwyklym;) Przeciez nawet kolarstwo w naszym kraju jesli chodzi i zwiazek kolarski to jest dno i zlodziejstwo.  Niestety. 

 

Chyba nie musze przypominac akcji ze zrzutka.pl na stroje reprezentacyjne podczas zeszlorocznych mś w kolarstwie szosowym?

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kanabis napisał:

No stary ale to jest jezdzenie w koleczko wokol stadionu a nie downhill motocross nie przesadzaj. Nie mniejsze ryzyko masz w skokach , kolarstwie o f1 nie wspominajac itp

 

Ja mu nie ujmuje zaslug ale gdzie mu jako sportowcowi do Lewandowskiego np? Liczylem ze typ moze byc w top 10 ale kur.wa jak wlaczylem zostalo trzech i on byl w tym towarzystwie to bylem w szoku. Tutaj pisali ze skoki to niszowy sport ale poczytaj ile jest lig na swiecie takiego zuzlu. Curling jest popularniejszym sportem. Dla mnie to naplucie w twarz takim sportowcom jak Lewy czy Fajdek.

 

Skoro jakis kastrat od motorynek ktore sa popularne w trzech krajach moze zostac sportowcem roku w 40mln kraju to dlaczego nawet nominowany nigdy nie byl Karaś?

 

Osobiscie jestem zbulwersowany :sapek:

To juz lepiej jakby @D.B. Cooper zostal sportowcem roku w polsce

Ty ale skoki sa podobnie mialkie. 

Odnośnik do komentarza

Ty no chyba jednak jest wiecej poziomow poczawszy od fis cup przez puchar kontynentalny az po puchar swiata. Nawet najnizszy szczebel jest rozgrywany w conajmniej 9 krajach. Skoki sa tez od 96 lat dyscyplina olimpijska. A pojecie mialkosci jest subiektywne. Bo jesli dla ciebie ekstraklasa nie jest mialka a skoki typow ktorzy lataja w powietrzu z predkoscia 90kmh tak to raczej musisz byc uposledzony Michal

Odnośnik do komentarza

pilka nozna to w malym stopniu ESA37(choc tutaj koszula blizsza cialu i co by nie mowic serce mi mocniej zabije jak Legia Warszawa awansuje do fazy grupowej Ligi Europy niz nawet wygranie Interu Mediolan Ligi Mistrzow w 2010 roku). Co do sportu Malysza chodzi mi o konkurencyjnosc w zalosnym konkursie druzynowym sklokow nardziarsgich. 

Odnośnik do komentarza

No ale skoki narciarskie to przede wszystkim dyscyplina indywidualna. 

Zreszta w skokach jest zalosny konkurs druzynowy?

Ty widziales tabele medalistow druzynowych mistrzostw swiata w zuzlu?

CEgPnXv.jpg

 

Przeciez to jest tak niszowy i regionakny sport ze sa wystawiane druzyny miejscowosci xD

Poza tym mnie bulwersuje ze sportowcem roku nie zostal Lewy z twojej ulubionej dyscypliny. Jakby wygral z nim Kubacki albo Stoch z zeszlego sezonu beka by byla rowniez grana 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kanabis napisał:

No stary ale to jest jezdzenie w koleczko wokol stadionu a nie downhill motocross nie przesadzaj. Nie mniejsze ryzyko masz w skokach , kolarstwie o f1 nie wspominajac itp

Na żużlu co roku ktoś kończy karierę na wózku inwalidzkim, albo kopie w kalendarz, więc no mylisz się i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krupek napisał:

Warto też wziąć pod uwagę ilość pracy, poświęcenia, warunki do rozwoju, sprzyjające otoczenie, wiek oraz sam sukces sportowca, a nie kierować się tylko popularnością dyscypliny.

Sugerujesz ze Lewandowski zapie.rdala mniej niz ten kastrat zeby byc tam gdzie jest? Wydaje mi sie ze przebicie sie w sporcie ktorym jest pilka nozna na poziom klasy swiatowej jest delikatnie mowiac trudniejsze niz w dyscyplinie typu zuzel. 

Nie bede wspominal o tym ile trenuje Lewandowski, ile wylewa potu i ile poswieca zeby nie spasc z topu na ktorym jest i presji z tym zwiazanej bo sytuacja na takim poziomie jest prosta, Lewy odpuszcza, jest znizka formy zostaje wystawiony na liste transferowa a na jego miejsce jest kilkunastu chetnych. 

Nie wspominajc o tym ze musial zmienic srodowisko, zostawic rodzine, nauczyc sie jezyka. A ten typ co?

Znasz stosunek wysilku do dyscypliny bo uprawiasz sport. Naprawde dziwi mnie ze bronisz takiego typa kosztem Lewandowskiego.

Tym bardziej ze sugerujesz ze ten typ od zuzla nie mial wsparcia czy warunkow do rozwoju co jest po prostu nieprawda. Bo zuzel jest niszowy ale tam gdzie juz jest popularny to naprawde warunki do trenowania sa bardzo dobre. Tym bardziej ze polska to czolowka tej dyscypliny.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że on zapie.rdala i to równo, robi ogromne postępy z każdym rokiem i dla mnie to wielki piłkarz. Tylko, że na jego bramkostrzelność mają duży wpływ inni piłkarze, też na wysokim poziomie. W reprezentacji takich zawodników nie ma i już tyle nie strzela, choć dwoi i się troi. To też trzeba wziąć pod uwagę. No Kabi, ja się żużlem nie jaram, nie znam się, ale nawet z perspektywy żużlowego dzbana to miejsce w plebiscycie jest zasłużone. Zresztą, takie wyróżnienie dla niego to ogromny zaszczyt, on nie zagra w dużej imprezie sportowej, nie jest na czołówkach gazet, cała Polska nim nie żyje jak Lewandowskim, który bez zwycięstwa w plebiscycie Przeglądu Sportowego jakoś przeżyje. No nie ma sensu mu ujmować zasług.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...