Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Bartg napisał:

Nikt nie śledzi Copa America?

 

Śledzić wyniki śledze no ale nie będą siedział po 21 i ogladał Katar vs Argentyna :yao: Czytałem, że tam znów bagno, trener figurant, Di Maria i Aguero dowiadują się, ze nie będą w podstawowym składzie z dziennikarskich doniesień, szatnie przejęli asystenci Scaloniego czyli Walter Samuel i Pablo Aimar. Kolejny raz ta reprezentacja okrutnie męczy się i pewnie po oklepie od kogoś powazniejszego Messi i kilku innych piłkarzy zakończy karierę w reprezentacji. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Bartg napisał:

Jak dziś pamiętam upalny wieczór w Mielnie, oglądamy z ziomkami na jakimś 15 calowym telewizorze na kwaterze popijając jakąś ruską wódkę a tu nagle J*B! Akurat jeden byl w toalecie wraca, opowiadamy co się własnie stalo "ta ehe od tej wódy wam na glowe padlo" :nosacz: Piękny mecz był.

Ja akurat czekałem w kawiarni na O'Hare na lot do Polski i oglądałem w towarzystwie schodzących się załóg lotniczych z Francji i Włoch. Żywiołowe reakcje przy tej akcji i wzajemne obściskiwanie się z przybijaniem piątek po końcowym gwizdku to chyba najsympatyczniejsze kibicowskie wspomnienie w życiu. 

 

 

 

 

 

 

 

Mnie nikt nie przytulał :(

Odnośnik do komentarza

Kiedyś można było się martwić, bo szkoda młodego chłopaka, teraz to zwykły alkoholik jakich tysiące, taką sobie wybrał drogę, nie da sobie pomóc, lajf is brutal. Tak samo jak Sypniewski, tylko ten większa karierę zrobił i większy talent zmarnował.

 

Ale też jak widać nie żałuje 

 

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Sezon ogórkowy jak dawno nie było. Mamy przed sobą prawie miesiąc bez poważniejszego grania. Do oglądania zostały tylko decydujące mecze Pucharu Narodów Afryki, ale nie wiem, czy ktoś tutaj to śledzi. W pófłinałach znalazły się już Nigeria oraz Senegal, w którym gra wiele gwiazd europejskiej piłki, jak Kalidou Koulibaly. I generalnie na sezon ogórkowy polecam wspomnienie napisane przez Koulibaly'ego. Wypowiedź z serca o tym, jak różnie układają się losy ludzi - o swoim pochodzeniu, o rekrutacji do Napoli, o tym jak Sarri przejął się narodzinami jego syna. 

 

 

https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/kalidou-koulibaly-napoli-we-are-all-brothers

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Algieria została mistrzem Afryki w ostatnich większych zawodach tego roku. Graczem turnieju został wybrany 21-letni Ismael Bennacer, a puchar podniósł Riyad Mahrez. Chyba najsłynniejsze obrazki tych finalnych dni to gol Mahreza z wolnego w 95. minucie meczu z Nigerią:

 

 

 

Oraz jeden piłkarz Algierii, Andy Delort, nieczczący Allaha. Kilka miesięcy temu, w wieku 27 lat, Delort randomowo sobie przypomniał, że przecież ma jakieś tam pochodzenie algierskie i mógłby grać w reprezentacji. Został nie wiadomo czemu nagle powołany na Afcon i coś tam grał.

 

D_3lPzfW4AIzvtV?format=jpg&name=medium

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...