Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak najbardziej zasluzona magroda dla Luki. Wicemistrzosto swiata plus liga mistrzow to widocznie dla niektorych niespelnienie kryteriow :yao:

 

No i jestesmy swiadkami komca pewnej epoki, napewno historycznej, fajnie bylo w niej uczestniczyc bo ani wczesniejj nie bylo pilkarzy takich jak messi i Ronaldo tak i ciekawe kiedy i czy wogole zobaczymy takich pilkarzy. 

Odnośnik do komentarza

@Rozi xDDDDDDDD

 

Tyle asyst i goli, a z całej czwórki to tylko jeden z nich doszedł do finału mundialu i zdobył LM :gayos: To patrzenie tylko na statystki to jest kek, co za płytka percpecja futbolu. Van Nisterlooy i Henry to z 3 ZP powinni dostać za swoich najlepszych lat wg. takich kryteriów.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No gdyby liczyly się tylko statystyki to Messi pewnie by wygrał, no ale FF po rozstaniu z FIFA, podał trzy kryteria odnośnie tegorocznej i przyszłych nagród.

 

1: Występny indywidualne i drużynowe (nagrody)

2: Klasa zawodnika (talent i czysta gra)

3. Kariera zawodnika

 

Niezdecydowanie, ale w tym roku Luka spełnił je wszystkie praktycznie w całości.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Jak najbardziej zasluzona magroda dla Luki

:pawel:

 

No chyba nie bardzo, ale po tych MŚ wiedziałem, że dostanie ZP i chciałem stawiać pięniądze jak kurs był 8.0 a czemu tego nie zrobiłem? Nie wiem. 

 

Za to Neymar wczoraj dostarczył xd

 

 

 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, _Be_ napisał:

:pawel:

 

No chyba nie bardzo, ale po tych MŚ wiedziałem, że dostanie ZP i chciałem stawiać pięniądze jak kurs był 8.0 a czemu tego nie zrobiłem? Nie wiem. 

 

Za to Neymar wczoraj dostarczył xd

 

 

 

Ale kto mial dostac Ronaldo? Bo chyba nie Messi ktory nic nie osiagnal z barcelona i reprezentacja. O reszcie nie wspominajac. Serio ciekaw jestem kto niby powinien dostac zlota pilke jak nie gosc ktory ewidentnie poprowadzil reprezentacje chorwacji do wicemistrzostwa swiata i mial udzial w zdobyciu LM. Messi nie potrafil nawet dojsc do cwiercfinalu z dwa razy lepsza niz chorwacja reprezentacja :yao::

La liga top scorer , robi wrazenie:obama:

Pamietam jak Ronaldo byl je,bany za patrzenie na statystyki xD boze jaki ten kacik jest wypelniony hipokryzja 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kanabis napisał:

Ale kto mial dostac Ronaldo? Bo chyba nie Messi ktory nic nie osiagnal z barcelona i reprezentacja

No zrozum, że je bym złotej piłki nie przyznawał komuś kto zgarnął wyróżnienia drużynowe bo nagroda jest indywidualna. Ale wiedząc jakie są kryteria od razu w trakcie MŚ wiedziałem, że Modrić dostanie te ZP i tylko bóg sam wie czemu ja nie postawiłem pięniążków bo bym się teraz kąpał w gotówce. 

 

btw straszny fanboizm RM przez ciebie przemawia, w takich sytuacjach trzeba odlożyć serce ale jak widać z kibicami danego klubu nie da się normalnie rozmawiać bo zawsze będziecie bronić piłkarza klubu, któremu kibicujecie a w takich sytuacjach ciężko rozmawiać i wymieniać racjonalne argumenty bo wami kieruje serce 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

Ja pier.dole no to w takim razie pilkarze nie powinni dostawac zadnych nagrod bo to jest gra druzynowa i na kazdego takze messiego ma wplyw to w jakiej druzynie gra .

No ale po co się denerwujesz? Jak nagroda jest indywidualna to powinnien dostać piłkarz nagrodę za jego indywidualne osiągi, to jakim jest piłkarzem rozumiesz? Dla mnie w tym roku powinnen wygrać Mbappe. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

No ale tak, Modrik najleprzy

Był świetny na MŚ, ale kurczę uważam, że ZP to przesada. Gościa teraz nie ma, zaraz do Chin wyleci no więc niech ma!

Teraz, kanabis napisał:

Nie no nie denerwuje tylko rece opadaja bo to jest kompletnie bez sensu. Mbappe mial lepsze statsy niz Messi ktore wrzucil Rozi? Bo jak nie to tez bez sensu

Uważam, że jest lepszym piłkarzem niż Modrić i wygrał MŚ o to mi chodzi. 

Teraz, kanabis napisał:

Mbappe mial lepsze statsy niz Messi

Nie ma lepszego piłkarza niż Messi aktualnie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...