Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie Lewy nie awansowalibysmy do euro wiec jest dosc waznym punktem tez reprezentacji. Ja mu zaslug nie ujmuje bo wiem ze nawet zostanie mistrzem swiata w lotki wymaga niemalego poswiecenia i talentu, po prostu uwazam ze wygrana tego plebiscytu to kpina i zdania nie zmienie. Bylby w top 10 , nawet w top 5 ok ale zwyciezyc bedac przed duzo lepszymi obiiektywnie sportowcami? Dla mnie zart. 

O gollobie to chociaz w bravo sport pisali.

No ale teraz piszesz jakby ta wygrana w plebiscycie byla nagroda pocieszenia za to ze uprawia sport ktory nikogo nie obchodzi , nie jest sportem olimpijskim ktorym jest nawet pocieranie lodu szczotkami przed jadacym czajnikiem no i ze mistrzostwa swiata pokazuje tylko regionalna tvp w toruniu :) Ja wiem ze Lewy ma wyje,bane na ta nagrode ale z perspektywy kibica sportu dla mnie ten wynik jest slaby. Slaby w ciul.  I tyle. 

46 minut temu, Butt napisał:

Dla porównania przejrzałem sobie wszystkich laureatów na sportowca roku w Niemczech i tam w całej historii nie wygrał żaden piłkarz. 

Nieprawda

1964 Klaus Urbanczyk.

 

Nie znam czlowieka ale gral w pilke.

 

No i ja tez przejrzalem i zuzlowiec tez nie wygral :reggie:

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kanabis napisał:

No ale teraz piszesz jakby ta wygrana w plebiscycie byla nagroda pocieszenia za to ze uprawia sport ktory nikogo nie obchodzi

Oczywiście, że nie. Nie to miałem na myśli. Jednak tak teraz sobie myślę, że ta nagroda może mieć jakiś wpływ na popularyzację tego sportu. No i z jego aktualną popularnością też nie ma co przesadzać, że jest taka niska. W końcu te stadiony się zapełniają, a liga przyciąga sponsorów.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krupek napisał:

Oczywiście, że nie. Nie to miałem na myśli. Jednak tak teraz sobie myślę, że ta nagroda może mieć jakiś wpływ na popularyzację tego sportu. No i z jego aktualną popularnością też nie ma co przesadzać, że jest taka niska. W końcu te stadiony się zapełniają, a liga przyciąga sponsorów.

Tak bo to mega popularny sport , tam gdzie sie go uprawia :)

 

Powiedz tak szczerze zyjesz pewnie jakies 30 lat. Ilu znasz zuzlowcow? Ile razy ogladales zuzel? Jestes sportowcem, interesuje cie sport wiec nie jestes zlym wyznacznikiem tej "nie tak zlej" ogladalnosci.

 

Ja znam Golloba. I tego Pedersena. Ale nie jestem pewien ze on sie tak nazywa. A moze to byl skoczek. Yakubu wie.

Ile razy ogladalem? Prawie raz. W sumie nawet fajne to bylo, tak sobie driftuja jak w colinie. Ale chyba jak sie zle wystartuje to ciezko kogos wyprzedzic. Nie wiem.

 

Moze tez ten moj trigger spowodowany jest tym ze jakos nie widze porownywania prawdziwych sportowcow do sportowcow motorowych. 

Nie ze umniejszam motosportowi bo tak nie jest ale to jednak troche inny wysilek niz bieganie, pilka, plywanie itd 

Wydaje mi sie sporo bardziej techniczny i psychiczny anizeli typowo dajacy popalic fizycznie organizmowi.

Musialbym sprawdzic definicje slowa sport.

2 minuty temu, Yakubu napisał:

No Ekstraliga Żużlowa jest popularniejsza od tej naszej ekstraklapy kopanej. Nie wiem jak z Bundesligą. Zakładam, że w Polsce ludzie wolą obejrzeć jakąś silną ligę np. Premier League albo La Liga.

Sam bym tez wybral zuzel niz tych tramkarzy ale wiem ze w kraju zyje 90% januszy sportowych wiec nie jestem pewien tego co piszesz. Jakies zrodlo ze zuzel jest popularniejszy w kraju niz badz co badz ekstraklapa?

Odnośnik do komentarza

No powtórzę 3 raz, że się nie znam na Żużlu i nie interesuję, a znam tylko z newsów sportowych, czy coś, ale jednak o chłopie już słyszałem wcześniej i szczerze mówiąc, spodziewałem się, że on, albo Lewy dostaną nagrodę.

4 minuty temu, kanabis napisał:

Wydaje mi sie sporo bardziej techniczny i psychiczny anizeli typowo dajacy popalic fizycznie organizmowi.

Prawda, głowa i koncentracja to klucz, ale obczaj sobie treningi siłowe żużlowców, albo kierowców F1. Dla przykładu, w bolidzie masz takie przeciążenia, że łeb by Ci ukręciło na pierwszym zakręcie. Mają cały zestaw ćwiczeń z obciążeniem na sam kark. Wczoraj w highlightsach ze Zmarzlikiem też pokazywali jak zasuwa na siłowni.

Odnośnik do komentarza

No widzisz ja tez slyszalem ale za to ani przez chwile nie przeszlo mi orzez mysl ze moze zostac sportowcem roku. Dobra nie wazne juz.

Co do silowni. No ja nie mowie ze oni wogole nic nie robia tylko po zuzelku fajeczka i do baru. Obstawiam ze diete tez jakas maja przynajmniej w f1 bo pewnie kazdy kg jest zbedny. Ale tez mozesz porownac nie wiem zapieprzanie i obciazanie organizmu zmarzlika a obciazanie nie wiem Marcina Lewandowskiego czy topu lekkoatletow u nas. Albo plywakow czy takiego Kwiatkowskiego i jego kilometraz na rowerze roczny. No to jednak inne liczby.

No ja sobie wyobrazalem kiedys jaki to musi byc wysilek dla umyslu nakur,wiac te koleczka, nie wiem 90 razy. Dla telewidza typu ja wydaje sie to nudne jak flaki z olejem ale jak tak sobie wyobrazile  kierowcow to trzeba byc chyba jakims mistrzem zen. Bo jednak to sa predkosci rzedu 250-300kmh. Nie ma miejsca na najmniejszy blad przez 90 okrazen. No to wzbudza szacunek

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

W porownaniu do pana żużla to nawet granie na xboxie nie jest niszowe :)

Ale trzeba przyznac ze niezle to wymysliliscie, Polska jest jedynym krajem gdzie sa 3 poziomy ligowe. Chyba tam w ze trzech krajach sa 2 poziomy a w reszcie jedna. 

 

Rozwijaj sport na ktore inne kraje klada lache -> stan sie monopolista -> pisz ze ekstralika jest najpptezniejsza liga swiata -> ciesz sie z sukcesow polakow

Odnośnik do komentarza

Ale cos napisalem nieprawdziwego? Wikipedia klamie? :D

Powinienem troche pojezdzic zebym mogl sie wypowiedziec na najogolniejsze sprawy zwiazane z zuzlem?

 

https://www.psxextreme.info/topic/6523-żużel-polska-ekstraliga/

 

Odnosnik do nieniszowego , popularnego sportu yakubka :banderas:

 

22 odpowiedzi.

 

Mniej 19 odpowiedzi ma tylko kacik wedkarza

 

Dziekuje , dobranoc.

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Nieprawda

1964 Klaus Urbanczyk.

 

Nie znam czlowieka ale gral w pilke.

 

No i ja tez przejrzalem i zuzlowiec tez nie wygral :reggie:

A nie bo prawda, w 64 wygrał jakiś lekkoatleta Willi Holdorf. A ten Urbańczyk to wygooglowałem, że jest z NRD. No i tam faktycznie został sportowcem roku.

Odnośnik do komentarza

Ale cos w sobie zibi ma. Chyba ta taka swojskosc wujka ze wsi co to sprzeda ci nawet stara kielbase wlasnej roboty zapewniajac ze wczoraj ja zrobil i ze takiej nie kupie w sklepie.

Nawet prawie mu uwierzylem z tym Brzeczkiem

Wiadomo pilkarzem byl doskonalym.

Jest chu.jowym dzialaczem, chu.jowym trenerem ale gdybym pil to mysle ze z checia napilbym sie z nim wodeczki. 

W przeciwienstwie np do Laty

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kanabis napisał:

Ale cos w sobie zibi ma. Chyba ta taka swojskosc wujka ze wsi co to sprzeda ci nawet stara kielbase wlasnej roboty zapewniajac ze wczoraj ja zrobil i ze takiej nie kupie w sklepie.

Nawet prawie mu uwierzylem z tym Brzeczkiem

Wiadomo pilkarzem byl doskonalym.

Jest chu.jowym dzialaczem, chu.jowym trenerem ale gdybym pil to mysle ze z checia napilbym sie z nim wodeczki. 

W przeciwienstwie np do Laty

a z Listkiewiczem kradlbys konie xD 

nie wiem jaki kategoriami patrzycie, ale tam chodzi o to by byl BARDZO nie swoj:good:by ludzie/kibice nie byli wqorwieni. Skoncza sie przyjaznie prezeska PZPN z Polsacikiem, nie bedzie hihi haha w kaka futbol tylko smutne zdawanie raportu corocznego:good2: Nie mata ludzi z zewnatrz w sprawie organizacji rozgrywek to wypad na kase do tesco. Mongolskiego stylu zycia nam nie trzeba. Tu ma byc cywilizacja zachodnia futbolu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...