Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

Ekstraklasa tv w ogole przestała nadawać do UK nawet za hajsy a przed brexitem działało. Tak samo nie można obejrzeć ekstraklasy tV będąc w PL…. Bo wiadomo masz wykupić cyfrę + czy inny cały pakiet/kablówkę….

 

Cóż trzeba będzie zainwestować w dobrego VPN…. Szkoda ze bezpośrednio na TV nie można zainstalować bo z przeglądarki TV oglądam mecze  

Odnośnik do komentarza

Kilka minut do końca, Portugalia przegrywa 0-1. I co, no oczywiście Cristiano Ronaldo wali absolutnie niesamowite gole z główki. Jak on jest w stanie tak skakać i nadać piłce taki kierunek i moc głową?

 

Te celebracje, Pepe złapał ochroniarza i dołączył go do świętowania gola heh. Futbol jakby wracał do formy.

 

111 goli dla Portugalii. Wiele z nich w takich dramatycznych okolicznościach. Chociaż Portugalia jedyny raz wygrała złoto wtedy, gdy Cristiano nie grał w finale... chociaż Cristiano wiele razy grał średnio na wielkich imprezach, to ogólnie trudno nie mówić, że koleś ma chyba największą karierę reprezentacyjną w historii. Mało kto dał swojemu krajowi więcej niż jeden taki kapitalny wieczór, a Cristiano miał ich całkiem sporo. Koleś po prostu umie załadować bramę z niczego, albo dwie albo trzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Koszulka Sir Leona Messiego to już dostępna w sprzedaży? Chodzi mi o t-shirt piłkarski wyjściowy (barwa niebieska) Paris Saint Germain, z nazwiskiem Messi na tyle koszulki. Dostępne są ogólne tego rodzaju t-shirty PSG na nowy sezon 2021/22, z różnymi wariacjami: wyjazd, gra u siebie etc. Nigdzie nie ma tej OFICJALNEJ koszulki Leona na sprzedaż; wszędzie są tylko tanie wietnamskie lub chińskie podróbki, przeważnie na Amazonie. Wie ktoś coś na ten temat? 

 

P.S. Taa, możliwe, że od Października biorę pełny pakiet sportowy, z jakimś dodatkiem EXTRA, od NC+. Podstawa kanałów różnej tematyki plus absolutnie wszystkie stacje sportowe, które oferuje firma. Głównie chodzi o NBA, F1, piłkę nożną i ręczną i całą resztę... :devil:

Odnośnik do komentarza

Huehue ciekawe kiedy Kanał Sportowy na dobre z rowerka spadnie, słuchałem właśnie programu o lidze mistrzów i nagle cyk

 

Quote

To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube, które dotyczą spamu, nieuczciwych praktyk i treści wprowadzających w błąd, lub innych naruszeń Warunków korzystania z usługi.
 

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bartg napisał:

Huehue ciekawe kiedy Kanał Sportowy na dobre z rowerka spadnie, słuchałem właśnie programu o lidze mistrzów i nagle cyk

 

 

Oglądałem na żywo Oktagon i dosłownie 5 min po rozmowie o transach w mma, kanał został usunięty, z tym że nie  było tam żadnej szydery..  Chyba na YT nie lubi takich tematów, ewentualnie konkurencja z TV miała w tym udział. 

Odnośnik do komentarza

YT jest w wuj zjebany, że o tak algorytm decyduje czy ktoś może cokolwiek tam prowadzić. Niech się lepiej Kanał Sportowy dogaduje z jakąś platformą streamingową i tam niech tworzą, chyba że teraz po tym chwilowym banie, będzie to teraz inaczej wyglądać tzn, człowiek będzie decydował o tym czy mogą działać. 

Ewentualnie niech zatrudnią jakiegoś pedała, kolorowego lub transa to w tedy będą mogli robić co im pasuje. 

Odnośnik do komentarza

Żadna platforma streamingowa nie da im a) zasięgów b) wpływów jak Youtube, niestety. No bo ile z w sumie 700k subskrybentów obu kanałów zapłaci nawet 10zł miesięcznie za zewnętrzną platformę? Stawiam, że nawet 5% by się nie uzbierało. A wczorajsza akcja to akurat nie wiem czy nie była w pewnym stopniu sprowokowana jako akcja marketingowa, o banie napisaly absolutnie wszystkie fanpage związane z piłką, onety, wp, nawet w radiu podobno było którymś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem no co o tym myśleć. Koleś nagle sypnął takim zawałem, mieszając w jednym kotle różne ciekawostki i śmieszne grzeszki z najgorszymi zbrodniami, że to brzmi trochę jak szaleństwo, przypomina mi Pizzagate, który niegdyś tak fascynował forumowiczów przekonanych o 100% prawdziwości.

 

Może tutaj tak jest, ale jeśli tak, to nadal... przedziwna forma wyjawienia tych wiadomości.

 

 

Takie wnioski jak to, że świat futbolu młodzieżowego we Francji ma blisko do kryminału, czy to, że na świecie jest masa ustawiania meczów (ot typy na żółtą kartkę czy liczbę rożnych itp.), brzmią ogólnie wiarygodnie.

 

 

Ja nie wiem co z tego ma wyjść. Sprawa np. Ferlanda Mendy'ego to kryminał (chociaż kto wie, czy np. ofiary nie dostały kasy i z własnej woli nie odpuściły postępowania karnego), miała się wydarzyć w 2018 roku, teraz Molina to opisuje wymieniając go z nazwiska. I co? Dzisiaj ani piłkarz, ani Real Madryt, ani nikt się do tego nawet nie odniósł. Mam wrażenie, że nikt w mediach Francji, i chyba też nikt w Hiszpanii, w ogóle tego nie skomentował.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Co Messi wygrał w tym sezonie oprócz Copa America?

Nic ale to messi no i przeszedl do paryża.

 

Dziwna sytuacja. W zeszlym roku nagroda nie przyznawana bo nie. Teraz chyba sami glosujacy do konca nie wiedzieli czy oceniac sezon czy dwa. 

 

Tak czy siak ogromny sukces Lewego. Jednak niesmak zostal, i to mysle spory bo tak naprawde o drugim miejscu nikt pamietac nie bedzie procz Polakow.

 

Na pocieszenie mysle ze w statsach historycznych jednak bedzie wzmianka ze za sezon 20 zp nie byla przyznawana ale Lewy zostal najlepszym pilkarzem france futbol. Czyli w sumie na to samo wychodzi. 

 

Ale ogolnie to troche chujowe zachowanie glosujacych, wiedzac ze Lewy byl najlepszy w zeszlym sezonie a zp nie bylo i wiedzac ze dla niego to pewnie jakies spelnienie marzen to wybieraja sressiego ktory zlote pilki wiesza jak bombki na choince. Juz chodzi o takie ludzkie podejscie do sprawy. 

 

No ale przyznajmy? Czy to jednak nie pasuje do naszego przegrywowego narodu ze rodzi sie pilkarz raz na 1000 lat ktory jest scislym topem swiatowym od paru sezonow , ma sezon zycia i akurat wtedy zlota pilka nie zostaje przyznawana? :dafuq:

Taaak to musialo paśc na rodaka :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.