Skocz do zawartości

audio do pokoju


Infidel

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podsyłam fotkę głośników, które niedawno kupiłem. Tym razem podłączone. :)

Czy Ty czasem nie masz tego ampli Onkyo? Nie widać nic na focie:)

 

Mam, Onkyo stoi po lewej stronie, ale za tv więc nie widać. Brakowało na niego miejsca, bo na wnękę za wysoki, a żeby stał obok tv to za szeroki. Mebelek rtv trochę za krótki to i trzeba było pójść na pewne kompromisy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

:))))))))))))))))))))

 

Witam potrzebuje oświecenia, prawdopodobnie, będe wymieniał stare głośniki na nowy sprzęt, z racji na mały metraż i dżunglę kabli zastanawiam się na soundbarem.

Pytanie. jak dany soundbar wspiera technologie bluetooth, to normalnie mogę go sparować z konsolą ps4/xone bezprzewodowo? 

Problemem jest to, że korzystam z projektora, do którego nijak mam jakiekolwiek audio podłączyć poza standardowym jack-iem. chce obniżyć ilość kabli wiszących do minimum, dlatego skłaniam się do urządzeni audio na bt. 

Xbox sam z siebie da rade sparować przez bt? czy trzeba dokupić jakiś adapter?

konkretnie interesuje mnie to cudo

http://www.x-kom.pl/p/237835-glosniki-komputerowe-razer-leviathan-music-sound-bar.html

Odnośnik do komentarza

:))))))))))))))))))))

 

Witam potrzebuje oświecenia, prawdopodobnie, będe wymieniał stare głośniki na nowy sprzęt, z racji na mały metraż i dżunglę kabli zastanawiam się na soundbarem.

Pytanie. jak dany soundbar wspiera technologie bluetooth, to normalnie mogę go sparować z konsolą ps4/xone bezprzewodowo? 

Problemem jest to, że korzystam z projektora, do którego nijak mam jakiekolwiek audio podłączyć poza standardowym jack-iem. chce obniżyć ilość kabli wiszących do minimum, dlatego skłaniam się do urządzeni audio na bt. 

Xbox sam z siebie da rade sparować przez bt? czy trzeba dokupić jakiś adapter?

konkretnie interesuje mnie to cudo

http://www.x-kom.pl/p/237835-glosniki-komputerowe-razer-leviathan-music-sound-bar.html

 

 

Może obczaj coś takiego

 

http://www.rms.pl/zestawy-kolumn/onkyo-ls-5200

Odnośnik do komentarza

Co oznacza lepsza? Jeśli ktoś kupuje plastikowe kino 5.1 to jemu zależy na tym aby był imersyjny, trendy cool i jazzy dźwięk przestrzenny za wszelka cene. 1500zł to dopiero startujesz z takimi przyzwoitymi soundbarami dopiero. Pytanie czego potrzebujesz: wymiany protezy kina domowego na proteze glosników tv w postaci soundbara czy chcesz dobre audio pod filmy. Jeśli to drugie Cie nie interesuje i nie planujesz inwestycji w porządny składany zestaw 5.1 jeśli już tak bardzo musi być to nie ma sensu inwestowania w plastikowego soundbara.

Odnośnik do komentarza

Co oznacza lepsza? Jeśli ktoś kupuje plastikowe kino 5.1 to jemu zależy na tym aby był imersyjny, trendy cool i jazzy dźwięk przestrzenny za wszelka cene. 1500zł to dopiero startujesz z takimi przyzwoitymi soundbarami dopiero. Pytanie czego potrzebujesz: wymiany protezy kina domowego na proteze glosników tv w postaci soundbara czy chcesz dobre audio pod filmy. Jeśli to drugie Cie nie interesuje i nie planujesz inwestycji w porządny składany zestaw 5.1 jeśli już tak bardzo musi być to nie ma sensu inwestowania w plastikowego soundbara.

Chodzi mi o standardowy dźwięk 2+1. Nie o pseudo 5.1. Gdzie będzie lepszy w kinie za 1500 czy sb za 1500?

Bizon widzę że ty w temacie, to rzuć w wolnej chwili link do jakiegoś dobrego sb jak możesz, czy to zawsz mega półśrodek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli miałbym na siłę kupować to wziąłbym polecany Sony HT-CT370 (1300zł). ale tak an dobrą sprawę to Ci nie pomogę bo w życiu nie kupiłbym małych głośniczków zamkniętych z obudowie z plastiku. Ten soundbar co podał Blanti to przynajmniej jest funkcjonalny bo można sobie odłączyć boczne głośniki i używać sparowanych z telefonami. Ale to jest dalej plastik. Za trzy tysiące.

 

Amplituner, dwie normalne kolumny + subwoofer aby było prawilnie albo soundbar jeśli to ma być bardziej fashion statement i ozdoba w pokoju niż audio.

 

Osobiście w życiu bym nie kupił soundbara, może to wygląda fajnie w minimalistycznym pokoju, taki pasek pod tv ale ja jestem tradycyjnie nauczony: kupić dobrą jednostkę centralną i dobrej jakości kolumny które maja grać przede wszystkim czyściutko a nie robić tancbude z jakimś obślizgłym powerbassem z remizy przy pomocy jakichś zestawów ze marnej jakości subwooferami.

 

Ale ten Sony ponoć bardzo prawilny i w jego cenie trudno o coś lepszego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...