Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się, co mi tam, od czerwca zjechałem jakieś 6-8kg, z 80-82 na 74, fuck yeah

 

W kwietniu miałem kontuzje, sporo leżałem w domu i zero aktywności fizycznej. A żreć trzeba. Dobiłem w pewnym momencie nawet do 84kg. I teraz od miesiąca w końcu na siłach się czułem żeby iść na siłownie itd, pracuje nad sobą. Mniej jem, przede wszystkim zdrowiej i dzisiaj rano się ważyłem - 76kg. Czyli podobny wynik :) Tylko trochę szybciej. Plan jest taki, żeby spalić zbędny tłuszczyk na brzuchu (nie jest go dużo, ale nie chce go) i dopiero wtedy mogę myśleć o jakimś poważniejszym rośnięciu. Bo później się nie pozbędę brzucha robiąc masę czy coś ;]

Edytowane przez Skotnik
Odnośnik do komentarza

Moja motywacja nie wygasa i machanie żelastwem mnie cieszy i satysfakcjonuje . Wczoraj sobie plecy robiłem , a dziś czuję że mój "łokieć tenisisty" wrócił . Rwie mnie łapsko tak mocno, że wody z czajnika nie mogę bez bólu nalać do szklanki :( . Dziś muszę ortopede odwiedzić i h.uj niech mi zabieg na łokcia zrobią bo te blokady to pomogły na pół roku . Po 10-tym chyba zainwestuje w jakiś 4flex czy coś podobnego .

Odnośnik do komentarza

Nie pomagaja mascie?

Nie pomagaja szyny?

Nie pomaga lekarz?

 

Regeneracja stawow w 10 dni u Litwina25!

 

 

 

Usagi, po miesiacu nie spada Ci motywacja? Jestes przechuy ;)

Co do lokci to cwicz na wyciagach/maszynach. Ciezko na nich sobie cos uszkodzic. Dbaj tez o rozgrzewke.

Jak cwiczysz ramiona mordo?

Odnośnik do komentarza

Ćwiczę trochę dłużej niż miesiąc bo od stycznia(wcześniej też tam trochę) . Fakt że w trakcie leczenia łokcia wcześniej przerwy robiłem w ćwiczeniach , ale starałem się ciągle pozostawać w miarę aktywny fizycznie by być w formie . Lekarz leczył łokieć mój 3-4 miesiące ( blokady + masaże ) wszystko prywatnie co mocno dało się we znaki . Jakaś tam poprawa była . Szyny nie miałem . Nie wyobrażam sobie by ten ból towarzyszył mi już zawsze . Czy te animalflexy / 4flexy pomagają na tą dolegliwość ? Bo dziś mam problem pięść zacisnąć . A nie chcę znowu zaprzestać podnoszenia ciężarków . Bo jednak jak je podnoszę to są najlepsze IMO efekty . Chce człowiek ćwiczyć to mu organizm utrudnia ;/

 

@jaczes

 

nie mam właśnie wyciągów żadnych ani maszyn . Siłkę sobie sam skompletowałem i w garażu ją mam . Ławeczka ,sztangi , hantle i obciążenie . standard . Na pro siłke nie pójdę bo w miesiącu jestem w kraju ok 2 tyg ,a 2 nast jestem w trasie za kółkiem . Co dla mnie się mija z celem . Pozatym ćwiczę sobie dla poprawy nastroju i samopoczucia ogólnego . Nie chce być jakiś max du.pny czy coś . Delikatnie się zarysować w miarę możliwości . i tak się czuję fh.uj lepiej bo w styczniu ważyłem 106 kg, a od lutego/marca utrzymuję 82-86 kg

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

Gdy pracowałem w sklepie z suplami przyszła do mnie kobieta i powiedziała ze jestem jej praktycznie ostatnią szansą na regenerację stawów,bo chodzi po lekarzach a oni wszyscy jej przepisują albo glukozaminę albo kolagen.Powiedziałem jej że mam drogi suplement(o którym nawet yaczesowi się nie śniło),nazywa się Animal Flex i jak na razie nic lepszego na stawy nie zostało wymyślone.Kupiła.Po 4 dniach przyszła i kupiła jeszcze 3 paczki dla rodziny(1 paczka wtedy 149 złotych)bo powiedziała że może normalnie funkcjonować.W większości wypadków problemy ze stawami to zużycie mazi stawowej,ten suplement ją regeneruje,do tego oleje zawarte w nim"na oliwiają"stawy.

Odnośnik do komentarza

Kwas hialuronowy i olej lniany xD O M F G

"na oliwianie" stawow (zachowano org pisownie) tez dalo rade ;)

 

 

Usagi, ja bym mimo wszystko zapisal sie na silownie i poprobowal na maszynach, w miedzyczasie mozesz sprobowac jakiegos stacku na stawy, jakas masc (na mnie najlepiej dzialaja te na bazie ketoprofenu), ew. popros o jakies leki przeciwzapalne na recepte (niezdrowe sa te szmaty ;(). Nie wyleczysz sie cwiczac w bolach, wiec zrob krotka przerwe. Powoli ogarnij jakie cwiczenia sprawiaja Ci bol, ew. zmien zakres ruchu, koryguj. Mnie lokcie bola najbardziej przy uginaniu ramion sztanga na bicepsy i francuzie lezac. Sa cwiczenia, ktorych w ogole nie moge wykonywac, bo zaraz otwieraja mi sie kontuzje :( Niestety taka jest specyfika tego sportu :confused:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym odpuścił na jakiś czas. Jesteś w ogóle pewien,że to to samo co bywało wcześniej? Może jakiś inny uraz, który boli tak samo i jest w podobnym miejscu?

 

Jak będziesz u ortopedy to wspomnij mu o zastrzykach regenerujących stawy. Miałem kilka robionych 4 lata temu na kolano i do dzisiaj nie mam żadnych bólów. Nie pamiętam jednak jak one się nazywają. Dodatkowo są refundowane, więc jak znasz jakiegoś emeryta to mógłbyś wziąć na neigo za ok. 30% (nie jestem pewien, może 40%) ceny.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Co mnie motywuje do dalszych treningow? Zwyczajnie zmiana, ktora nastapila w moim ciele. Teraz po pol roku treningow, od strasznie suchego wygladu - uroslem (nie wygladam co prawda jak polowa tego grupowca), jednak zmiana jest zauwazalna (szczegolnie smieszy mnie, kiedy znajomi zamiast patrzec mi sie w oczy gdy z nimi rozmawiam spogladaja na bicepsy :D). Rozciaganie tez robi swoje - jestem dopiero po trzecim strechingu, mimo to widac roznice. :)

 

Prowadze tez 'zeszyt cwiczen', w ktorym zapisuje ile i jakich cwiczen wykonalem w danym dniu i powiem Wam, ze z kazdym treningiem zwiekszam liczbe powtorzen. Ogolnie - jaram sie dbaniem o siebie. :)

 

No i po treningu czuje sie taki - lekki :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...