Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W 2 części w 14:30 sek jaki jego ojciec jest naiwny :P Jak nie stosuje SAA to skąd ma takie suty :P Poza tym jego ojciec wygłasza tam kilka teorii z doopy wziętych,tak jakby sam tego doświadczył i na swoim przykładzie się wypowiada.Dla tych co minusują a nie rozumieją o co chodzi,spieszę donieść ze efke jest zakazana właśnie przez to że w usa sporo ludzi przedawkowało jej stosowanie i im się umarło.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie miałem wychodzić na trening i coś mnie naszło żeby sprawdzić konto Zhasniego. Dobrze zrobiłem, bo dziś pojawił się nowy filmik, który sprawił, że za godzinę strasznie skatuje barki i łydki.

 

 

Te wszystkie boostery azotowe mogą się schować przy tym produkcje.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dochodzimy tutaj do problemu przekoksowania - mutanci sa wysmiewani i wytykani palcami. Ja sie nie dziwie, bo to nie jest normalne. Odwrotnosc anoreksji - bigoreksja. Swietny film krotkometrazowy - koles gigantyczne kompleksy i niezdrowe stosunki z matka "zalecza" koksowaniem i pakowaniem.

Odnośnik do komentarza

Dochodzimy tutaj do problemu przekoksowania - mutanci sa wysmiewani i wytykani palcami. Ja sie nie dziwie, bo to nie jest normalne. Odwrotnosc anoreksji - bigoreksja. Swietny film krotkometrazowy - koles gigantyczne kompleksy i niezdrowe stosunki z matka "zalecza" koksowaniem i pakowaniem.

 

Myślę że koksowanie to najmniejszy z jego problemów :P Prędzej bym dociekał o co chodzi z matką,zresztą kolo w filmie mówi ze jest kulturystą i przygotowuje się do zawodów.Ja na jego miejscy nie czuł bym się skrępowany,prędzej tamci kolesie powinni poczuć się głupio ze mają nie odróżniają się od kobiet.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o to mi chodziło, laski pieją z zachwytu, wchodzą jakieś kołki, a on wychodzi bez słowa . Na co on tu liczył ? Wyglądało to tak, jakby się nieźle bawił, po czym poczuł się zażenowany pojawieniem się jakichś randomowych kolesi których mógł zwyczajnie olać, ewentualnie przytemperować któregoś w razie jak by zachowywał się nie stosownie. Brakuje mu pewności siebie i siły przebicia (sic!) , co widać po jego relacjach z matką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Brakuje mu pewności siebie i siły przebicia (sic!) , co widać po jego relacjach z matką.

To już kwestia psychiki, dużo może zawdzięczać matce. Też znam jednego kolesia, który spędził na siłowni już z 7 lat, świetnie wygląda, a jest skryty, małomówny, a w relacji z kobietami najchętniej byłby niewidzialny.

 

Dedication, hard work, decidaction, hard work...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie o to mi chodziło, laski pieją z zachwytu, wchodzą jakieś kołki, a on wychodzi bez słowa . Na co on tu liczył ? Wyglądało to tak, jakby się nieźle bawił, po czym poczuł się zażenowany pojawieniem się jakichś randomowych kolesi których mógł zwyczajnie olać, ewentualnie przytemperować któregoś w razie jak by zachowywał się nie stosownie. Brakuje mu pewności siebie i siły przebicia (sic!) , co widać po jego relacjach z matką.

koksików należy gasić inteligencją.

Odnośnik do komentarza
Właśnie o to mi chodziło, laski pieją z zachwytu, wchodzą jakieś kołki, a on wychodzi bez słowa . Na co on tu liczył ? Wyglądało to tak, jakby się nieźle bawił, po czym poczuł się zażenowany pojawieniem się jakichś randomowych kolesi których mógł zwyczajnie olać, ewentualnie przytemperować któregoś w razie jak by zachowywał się nie stosownie. Brakuje mu pewności siebie i siły przebicia (sic!) , co widać po jego relacjach z matką.
koksików należy gasić inteligencją.

 

Jeżeli się ja posiada,gorzej jak i oni ją posiadają i zgaszą ciebie,bądź co gorsza zamiast siły argumentu użyją argumentu siły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...