Skocz do zawartości

Motywacja


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

On na tym filmiku waży 75kg? Wizualnie wygląda na jakieś 90kg. Świetna sylwetka. Yaczes, zrobił na czysto? ;)

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/video,27,karol-malecki-trening-klatki-i-bicepsa-cz-1.html

 

Karol Małecki ma za sobą dwa świetne występy na prestiżowych zawodach. Najpierw zajął 2. miejsce w swojej kategorii na Arnold Amatorów, a dwa tygodnie później wygrał kategorię do 75 kg na rozgrywanych pierwszy raz w historii zawodach Mr. Olympia Amatorów. Zaraz po powrocie do Polski zaprosiliśmy Karola na trening do klubu Powerpit Gym w Gdańsku!
Odnośnik do komentarza

On na tym filmiku waży 75kg? Wizualnie wygląda na jakieś 90kg. Świetna sylwetka. Yaczes, zrobił na czysto? ;)

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/video,27,karol-malecki-trening-klatki-i-bicepsa-cz-1.html

 

Karol Małecki ma za sobą dwa świetne występy na prestiżowych zawodach. Najpierw zajął 2. miejsce w swojej kategorii na Arnold Amatorów, a dwa tygodnie później wygrał kategorię do 75 kg na rozgrywanych pierwszy raz w historii zawodach Mr. Olympia Amatorów. Zaraz po powrocie do Polski zaprosiliśmy Karola na trening do klubu Powerpit Gym w Gdańsku!

75 kg muszą mieć podczas ważenia, potem robią nasycenie wodą i węglami, więc waga może skoczyć nawet o 6-8 kg jak nie więcej. Tutaj do tego jest już po zawodach. Powiedziałbym, że ma ok 85 kg spokojnie.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Hehe, ale to tez wyhodowane na chemii ;) Wtedy sterydy kupowali w aptece bez recepty xD Tak nie da sie wygladac bez koksu. To jest fizycznie niemozliwe. Tak ja cena albo lesnar tez nie Kazub, hehe. A juz na pewno nie w 5 lat bez koksu xD

What-Is-John-Cena-Real-Name.jpg

 

Naprawde nie da sie tego osiągnąć bez koksu? Z całym szacunkiem dla ciebie yaczesku ale chyba z Ceną to troche przesadzasz

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem trochę zdjęć Ceny w googlach i o ile w niektórych ujęciach prezentuje się świetnie, tak ogólnie to szału wielkiego nie robi, najlepszy jego atut to łapa <zazdrości>. Dalej sądzę że to jest do zrobienia w 5 lat bez koksu przy odpowiednim genie (nie rozmawiamy tu chyba o rzeźbieniu w gównie). O Lesnarze tego nie napisałem, bo to zmutowana świnia <nie lubi, ale trochę zazdrości>.

Odnośnik do komentarza

John+Cena+Workout.jpg

 

Badzmy powazni ;) 99% ludzi na koksie nawet sie do ceny nie zblizy, a co dopiero bez. On ma ramie jak noge :potter:

Kazub ja tez myslalem po roku cwiczen, ze po 5 latach bede jak van damme, haha ;) Niestety przyrosty sa odwrotnie proporcjonalne do stazu. Tu macie Arnolda dla porownania ;)

m45.jpg

 

Dla laika - zero roznicy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu jest to koleś taki jak ja czy ty, żaden zawodowiec. Wygląda bardzo dobrze, jest to poziom, który (tak mi się wydaję), mogę, a przynajmniej mam nadzieję za jakiś czas osiągnąć. Więc chętniej oglądam jego filmiki niż materiały o Ronim.

 

Ale jak chcesz "nie karzełków", to proszę bardzo, nowy materiał od Zhasniego. Załapał się nawet Burneika.

 

You can usually think of atleast hundred reasons why you should actually stop. But there is always one reason why you should KEEP GOING.

 

No i taki materiał działa lepiej niż Shock Therapy, a ja spadam na siłownie zrobić barki. Siła! Jak to mawia Robert B. :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yeti szykujesz sie na HGH i inne specyfiki? Myslicie, ze on jest clean?:P Co do Durrah to dla mnie jak ktos ma 170cm to nie powinien robic wielkiej masy, bo wyglada to tragicznie, ale co kto lubi (sportowa sylwetka by dodala optycznie kilka cm, a "schaboszczak" 170 wyglada na 150.). Ja sie z nikim nie identyfikuje, chce zobaczyc do czego zdolny jest czlowiek bez chemii, a sprawdzic to moge tylko na sobie. Powinni zaczac ich badac raz w miesiacu (wszystkich bioracych udzial w oficjalnych zawodach) i by bylo wszystko jasne.

 

Kazub czas zebys wrzucil fotke.

Odnośnik do komentarza

Yeti szykujesz sie na HGH i inne specyfiki? Myslicie, ze on jest clean?:P Co do Durrah to dla mnie jak ktos ma 170cm to nie powinien robic wielkiej masy, bo wyglada to tragicznie, ale co kto lubi (sportowa sylwetka by dodala optycznie kilka cm, a "schaboszczak" 170 wyglada na 150.)

Mam kumpla, który też przez około 3-4 lata chodził na siłownie, nie wiem ile mierzy cm. ale strzelam, że gdzieś około 170cm. Takiej osobie znacznie łatwiej nabrać odpowiednią sylwetkę. Nie wiem czy on bierze jakąś chemie, fakt, że wygląda bardzo dobrze, szczególnie łapy. Jeżeli on faktycznie mierzy 170cm, to jestem w stanie uwierzyć, że osiągnął to bez sterydów. 170cm, 86kg, świetna sylwetka. Ja obecnie ważę 93kg przy 186cm i żeby osiągnąć takie rozmiary jak on, to chyba bym musiał dobić do jakiś 100-105 kg czystej masy mięśniowej, jak nie więcej.

 

A sterydów nie zamierzam brać, wystarczy mi fakt, że znajomi nie wierzą mi na słowo, że zrobiłem to na czysto. ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...