Skocz do zawartości

iPad


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę sprzedać swojego iPada 3 i wymienić go na Mini Retinę. Czy ktoś tutaj tak już robił? Te 2 uwalone cale nie wkur,wiają? Nadal czyta się na nim dobrze gazety z Kiosku? Nie wymieniam go, bo 3 jest za wolny, a jedynie dlatego, że męczy mnie już jego ciężar. Kawał kloca z niego.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś zmieniłem z dużego na małego i byłem zadowolony poręczniejszy, lepszy w podróży. Z czasem znudził mi się i znów zmieniłem na większy i kolejny raz byłem zadowolony. Myślałem sobie kurde jak mogłem na tym małym siedzieć, większy ekran więcej widzę… idąc tym tropem zmieniłem ipada Air na Macbooka air i znowu jest git.

Reasumując będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie właśnie wymiar Mini jest prawie idealny. A jak pojawił się Retinek to już w ogóle. 4:3 jest lepsze do czytania, gorsze do filmów ale cholera, raczej do czytania miałem tablet. W sumie to sprzedałem bo miałem o rozdziałce pierwszego Mini a to za mało ale zdania co do rozmiaru nie zmieniam. Dziś byłem na wymianie szyby w iPadzie 3 i jest duży i ciężki. Za ciężki. Może te nowe są lżejsze, nie wiem, Aira miałem raz w ręku. Nie mam wolnej gotówki ale najchętniej kupiłbym coś o rozdziałce zbliżonej do Mini2 i o takim rozmiarze i proporcjach.

 

Ja na moim tabku głownie czytałem komiksy a nocami Grę o tron i się czytało spoko, rozmiar nie był problemem, rozdzielczość była ale tego problemu na Mini z retiną nie będzie

 

Pytanie - jest na iOS Comixology? Bo się nie znam :-) Oni sprzedają komiksy i mają świetny tryb czytania, taki "live-action" czy jakoś tak, od groma komiksów, świetne promocje. Chyba Amazon ich kupił jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza

No w sumie tak.

 

Aha, zapomniałem, że przecież po iPadzie 4 (którego od razu skreśliłem ze względu na wagę) wyszedł iPad Air. 200g lżejszy, no ale 300-400zł cięższy. Będę musiał to przemyśleć.

Liczyłeś ile taka zamiana będzie kosztować? Też mam iPad 3 32GB wifi a też bym wymienił chętnie na Mini Retina 32GB LTE, ale z jaką różnicą dopłaty to się wiąże? Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

 

No w sumie tak.

 

Aha, zapomniałem, że przecież po iPadzie 4 (którego od razu skreśliłem ze względu na wagę) wyszedł iPad Air. 200g lżejszy, no ale 300-400zł cięższy. Będę musiał to przemyśleć.

Liczyłeś ile taka zamiana będzie kosztować? Też mam iPad 3 32GB wifi a też bym wymienił chętnie na Mini Retina 32GB LTE, ale z jaką różnicą dopłaty to się wiąże?

 

 

Wystawiłem swojego na licytację. Zacząłem od 7 baniek, ale coś się na razie nie kwapią. Tyle, że ja mam 16gb i taki sobie stan wizualny. Mini 1300, Air 1500. Mówię o wesjach 16gb, bo więcej mi nie jest potrzebne.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Większy ekran jest dobry do czasopism, iPad mini ma wymiar książkowy i jest lżejszy, więc raczej wygodniejszy. Poczekaj z zakupem, 9 września konferencja Apple, pokażą iPhone 6 i najprawdopodobniej od razu nowe iPady, bo te zazwyczaj w październiku wychodzą. No chyba, że masz dobrą cenę, albo ciśnienie.

Odnośnik do komentarza

iPad czy iPhone nie tanieje po premierze jego następcy :)

 

Oczywiście, że tanieje.

 

no juz sam nie wiem, teraz to mi zabiliscie cwieka.

 

Jak masz dobrą cenę to kupuj. iPad Air ma topowe bebechy, w nowym dostaniesz co najwyżej lepsze, TouchID i powłoke antyodblaskową o której są plotki. Skoku wydajnościowego nawet nie zauważysz. Nic za co trzeba by drzeć szaty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...