Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://angryjoeshow.com/2011/11/aj-plays-swtor-beta/

 

I co, grał już ktoś? Po obejrzeniu powyższego filmiku muszę przyznać, że źle to nie wygląda. Niemniej jednak o ile jest to pozycja, w którą chętnie bym zagrał i przeszedł, tak nie jestem przekonany do opłacania abonamentu tylko w tym celu. Marka Star Wars mnie nie obchodzi, a przy takiej ilości RPG na rynku wolę jednak kupić Skyrima i grać bez ograniczeń.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem, bo wciąż żadnego maila od EA w tej sprawie ale...

 

Czytałem kilka opinii testerów którzy grę testowali od początku (niektórzy od alphy) i po tym jak zniesiono NDA wiele osób twierdzi, że walka to ocena w okolicach 3/10. Czuję, że moje przewidywania co do SWTOR się sprawdzą. Będzie jak z WAR - wielkie spuszczanie się a za pół roku coraz większy płacz. Ludzie mówią, że warto pograć te pierwsze 30 dni, ale potem juz nie tak bardzo. Wniosek: BW/EA zrobiło grę singleplayer xD

 

 

A co do RPG: no ja właśnie mam problem, bo chętnie bym sobie w jakiegoś pograł, ale nie mam w co :(

Skyrim mnie nie jara, tak samo jak każdy poprzedni TES, blasterki i sci-fi nie lubię, więc na ME nie czekam. DA2 było tak mało związane z DAO, ze też mnie do niego nie ciągnie. Po W2 nic w tym roku nie dostałem z RPG :( Czekam na DA3.....

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym rzecz, SWTOR nie wygląda wcale zachęcająco jeśli chodzi o walkę. Z wcześniejszych materiałów jakie widziałem zawsze się śmiałem, że jest to Star Trek Online Ground Combat 1.0 (czyt. raczej kiepsko). Tym samym naprawdę wolę sobie pograć w STO, w którym ten aspekt został poprawiony (Ground Combat 2.0 przypomina TPSa), szczególnie, że uniwersum ST jest mi bliższe, a i mogę w nim się pobawić w pełną walkę kosmiczną, a nie tylko shooterka na szynach.

 

Niemniej jednak w tym TOR czuć klimat starych KOTORów i głównie to zachęca do zabawy i powtórnych przejść. Jednak to są, jak już wspomniałeś, elementy bardziej single-player, a ja nie mam zamiaru wydawać 15$ miesięcznie za dostęp do czegoś, w co pewnie i tak bym grał samemu (wybór opcji dialogowych w teamie niby ciekawie rozwiązany, ale to jest RPG, w którym to JA chcę kreować swoją ścieżkę, a nie licytować się z innymi).

Odnośnik do komentarza

Właśnie dostałem e-mail z infem co i jak odnośnie Beta testów (pewny inv za rejestracje przed jakąś tam datą etc).

 

Servery wstaną o: Friday morning (11/25) at 10:00AM CST (16:00 London, 17:00 Paris/Berlin)

I padną o: 11/27 at 11:59PM CST (11/28 5:59 London, 6:59 Paris/Berlin)

 

 

 

 

 

Offtopic:

To się nazywa pulpit maniaka xD

 

http://img849.imageshack.us/img849/4215/14490475.jpg

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Też zaciągnąłem i sprawdzę w weekend choć ogólnie żadne MMO mnie nie kręci ale od zawsze lubiłem uniwersum Lucasa, więc jak dla mnie to nawet lepiej że przypomina singla heh , prawdę powiedziawszy im bardziej będzie przypominać Kotora tym lepiej (skończyłem obie części , piękna gra) .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

To zalezy kiedy się zarejestrowaliście na ich stronie. Ja już dawno więc mnie działa od 33 minut.

 

 

ALE TAKI Z(pipi)ANEGO LAUNCHA NIE WIDZIAŁEM DAWNO (mimo, ze to beta). USA dostało około 30 serwerów, połowa jest Medium, z 10 jest High i około 5 jest Full w kwestii populacji. EU dostało 10 serwerów, 5 Germany, 4 French i 1 English. Zapełniły się do FULLa w przeciągu 5 minut. Kliknąłem jedyny ENG server i wyskoczyło mi że jestem 8000 w kolejce.... i czekam.... czekam... już 30 minut czekam i obecnie jestem 5700 xD

 

Koło 19 może się uda dopchać!

Odnośnik do komentarza

Pewnie z premedytacją trochę tak mało miejsca , gdzieś tam było że wręcz zależy im na maksymalnym traffic żeby sprawdzić obciążenie . Jak już zagrasz napisz @Edziu jakąś krótką opinię proszę , zielony jestem w temacie i nie wiem ile dzisiaj wypić i czy warto jutro z rana okupować kompa heh.

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.