Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Przepraszam bardzo ale.... czemu naiwni? Czy jestem bardziej naiwny bo moja myszka kosztowała 150 zł a mogłem taką za 20 zł? Czy jestem naiwny bo za headset dałem tez 150 zł a nie 30 zł jak kolega?

 

Drogo? Drogo, nawet bardzo, ale są ludzie na świecie, którzy tyle zapłacą i ja nie mam z tym problemu. Każdy wydaje swoją kasę na co chce i jak chce. Nikt nie każe Ci kupować danego towaru, jeżeli jest zbyt drogi wedle Twojej opinii ;)

Poza tym poczekajmy aż gra będzie w polskich sklepach. Bo raczej nie będzie to cena 240 zł za wersję pdst.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Kompletnie mnie nie ciagnie do TORa, mimo ze jestem fanem SW :(.

GW2 pozamiatal wszystko jak na razie :S.

60usd... tyle kosztuja normalnie gry. WoW przy starcie nie kosztowal wcale paru zlotych (chyba 149? Tak dawno to bylo, ze juz nie pamietam :/).

Moze sie skusze na jakis trial czy cos... bety mnie nawet nieinteresuja jak na razie (zbyt duze mam parcie na GW2).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Your account has been selected to parti(pipi)te in an upcoming Star Wars™: The Old Republic™ Beta Weekend Test. If you have previously tested or are currently parti(pipi)ting in an ongoing test, you will be invited again. Additional details for this upcoming test will be announced soon.

 

As part of this test, we will be partnering with games industry sites to distribute additional beta codes as necessary. This will help ensure we meet our population goals, so we can effectively stress test our servers in preparation for launch. Please do not acquire and redeem one of these codes as it could jeopardize your ability to parti(pipi)te in this test.

 

As a reminder, should you choose to parti(pipi)te, everything associated with this test (game information, process, forums communication, etc.) is confidential and may not be discussed outside of the Game Testing forum. Additionally, your parti(pipi)tion in the Game Testing Program is subject to the Game Testing Agreement.

Wiec zadnego kodu nie szukasz, ani nie dodajesz. Konto po prostu "dziala".

Odnośnik do komentarza

Kurczę, szkoda, że nie mam mocnego kompa, chętnie bym tę grę sprawdził... Ongiś byłem wielki fanem Star Wars (w sumie nadal jestem).

 

Jestem ciekaw, jak wypadnie kolejne MMO w świecie SW... Ostatnie, w które grałem, to zdaje się nieżyjące już (albo znajdujące się w ostatniej fazie konania) kapitalne swego czasu (przed ogromnym patchem, który wszystko zrujnował )Star Wars Galaxies. :)

 

Przez jakiś czas nie śledziłem informacji o SW:ToR, więc wybaczcie mi proszę pytanie: czy znana jest data premiery? Ostatnia, o której słyszałem, to grudzień tego roku... Prawda to?

Edytowane przez matcz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...