Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

A najbardziej to mnie cieszą informacje o wersji PC. ;)

 

Cytat z oficjalnego fejsbuka MGSa

 

Just announced-- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain will be released on the Sony PlayStation®3, the Sony PlayStation®4, Xbox 360®, and the Xbox One®. What console will you be getting it on?

 

 

 

Co to za skur.wiel? Wygląda jak Big Boss bez zarostu.

 

mgsvgifgif.gif

Odnośnik do komentarza

nie ty jeden :)

delicje dla oczu. wciąż nie mogę sie nadziwić tym, co w nim zawarte - brak mi slow, by to wszystko opisać w jednym zdaniu.

 

przesiadka z co dopiero oplatynowanego PW, na MGSV będzie na miare Fiat126p, a Mercedes klasy S   :nyam2:

(duża przestrzeń, kultura pracy silnika, wygoda, bezpieczeństwo, estetyka, design). 

 

mam tylko taka mała nadzieje, ze nowa baza "Diamond Dogs", da nam nowe możliwości, jak chociażby granie nowymi rekrutami i mam tu na myśli female  :wub: do dziś nie wiem, jak wygląda kobieta w bikini z MGS PW, czego nie mogę sobie podarować  :P

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

musi jakieś nanomaszyny. i to nie jest żadna gothowa fanaberia Kojimy - pomalowanie na ciemno okolice oczu poprawiają widoczność przy nasłonecznieniu, światło nie odbija się od jasnej skóry i nie oślepia tak bardzo co w przypadku snajperki ma znaczenie.

 

co do kryształów - może to jakiś środek pomagający w walce, ale jako skutek uboczny powodujący 'mutacje'? przy rentgenie z kryształem w czaszce jest "man become demons", tuż wcześniej Snake (zauważyliście, że ma mechaniczną protezę ręki?) daje kryształki uwięzionym żołnierzom - już podczas drugiej wojny światowej np. piloci i czołgiści dostawali metamfetaminę i amfetaminę, żeby móc dłużej i bardziej zaciekle walczyć, może to coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten drugi trailer i hype jeszcze bardziej podskoczył.

I jak to w przypadku Kojimy pojawiły się kolejne pytania o to co? Kto? I jak? :D

 

Widać,że ktoś strasznie się naraził BB i MSF skoro powzięli takie drastyczne środki jak na trailerach no chyba, że Koji znów nas chce strolować i tak naprawdę to ci źli się w takie zagrywki bawią.

Jedno jest pewne chociaż, Ocelot znów będzie się lubował w swoich torturach.

Same pierwsze minuty tego dłuższego materiału ukazują bardzo dosadną przemoc (tortury,egzekucje, operacja bez znieczulenia itd) widać, że Koji chce przełamać pewne tabu i chyba mu to wyjdzie.

Ten Metal Gear na końcu filmiku wygląda jak przerośnięty Snatcher, ciekawe czy jego zdobycie będzie się wiązało z rozwijaniem technologii i bazy jak w PW.

Cóż byle do następnego trailera ^_^

Odnośnik do komentarza

Jeśli Kojima Productions nie ma zamiaru bawić się w inne projekty niż seria MGS, to niech chociaż stworzą coś niezwykłego. Patrząc na ten rozszerzony zwiastun Phantom Pain chyba mogę być spokojny. Wiadomo który to rok? Mi to wygląda jakoś na lata 80., czyli projekt Les enfats terribles doszedł do skutku. Liczę na wachlarz nowych bohaterów i oczywiście upadek legendy BB. 

 

 

Teraz pytanie czy poczekać z tym do next-genów czy jednak wybrać wersję na old-geny. 

Odnośnik do komentarza

akcja ma się dziać w 1984

 

też zastanawiam się czy czekać aż kupię ps4 czy zagrać na ps3, zadecyduje o tym głównie data premiery gry - ps4 wstępnie zamierzam kupić jakoś rok, półtora po premierze (chyba, że mnie przyciśnie;) - jeśli V wyjdzie 'na start' to chyba nie będę czekał i wchłonę wersję na ps3, po roku najwyżej odświeżę sobie tytuł na nowszej generacji. 

ciekawią mnie tez różnice w samej grze - jeśli mają różnić się tylko grafiką to śmiało można grac na trójce, brzydka nie będzie ale może moc ps4 pozwoli na bardziej rozwinięty gameplay, więcej jakichś smaczków i możliwości... z resztą w tym wypadku i tak nic nie będzie stało na przeszkodzie aby zaliczyć grę dwa razy

Odnośnik do komentarza

musi jakieś nanomaszyny. i to nie jest żadna gothowa fanaberia Kojimy - pomalowanie na ciemno okolice oczu poprawiają widoczność przy nasłonecznieniu, światło nie odbija się od jasnej skóry i nie oślepia tak bardzo co w przypadku snajperki ma znaczenie.

 

co do kryształów - może to jakiś środek pomagający w walce, ale jako skutek uboczny powodujący 'mutacje'? przy rentgenie z kryształem w czaszce jest "man become demons", tuż wcześniej Snake (zauważyliście, że ma mechaniczną protezę ręki?) daje kryształki uwięzionym żołnierzom - już podczas drugiej wojny światowej np. piloci i czołgiści dostawali metamfetaminę i amfetaminę, żeby móc dłużej i bardziej zaciekle walczyć, może to coś w tym stylu.

 

to raczej nie sa krysztaly, tylko diamenty, a dokladniej krwawe diamenty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...