Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Based on the UK boot camp, I know of only one reviewer (who was able to play for six days) who has seen enough of the game to deliver a meaningful perspective… and I can't even explain why for fear of spoilers. In my boot camp, reviewers were charging through missions wearing the chicken hat (which makes you invisible) almost completely ignoring Mother Base and all the side-ops in a race for the 'end'. Will it score high? I mean, duh, but I don't feel the boot camp was sufficient basis to offer my views on Kojima's intentions and MGS5's abiding legacy.

 
At times, the boot camp felt like being gifted a bottle of Macallan 1946 whiskey in a frat house and being told to chug, chug, chug.

http://www.gamesradar.com/metal-gear-solid-5-phantom-pain-review-progress/

 

 

Może poczekajmy na resztę recenzji. 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

 

 

Mam nadzieję że ten "true ending" nie ma nic wspólnego z multi i mikrotransakcjami :)

 

Trochę więcej infa na temat w/w rzeczy - dalej wrzucam w spoiler, bo niektórzy są czuli na cokolwiek związanego z grą (spoiler dot. poniekąd recenzji)  :dunno:

 

 

A french reviewer who hasn't posted his review yet said he refused to rush the game like so many other reviewers and that in his opinion, most reviews complaining about the story being unconclusive and lacking the Kojima moment have simply not seen the true ending.

 

He says that to get the whole picture, you NEED to listen to tapes and see the actual ending.

 

He also said that, had he written the review right after the final mission without playing the extra content, the score would have been much lower.

 

He said he went from being a little disappointed to blown away.

 

He also mentioned that the true ending not only broke the fourth wall but completely shattered it in his opinion. With an incredibly powerful message to the players.

 

 

 

 

No to klops, trzeba przemyśleć jak grać za pierwszym razem.

 

 

Myślałem że przelecę grę stylem Rambo żeby zobaczyć zakończenie i dopiero za drugim razem zrobię wszystkie zadania. A tu du.pa, trzeba będzie grać z poradnikiem do tych taśm co by wszystkie odsłuchać. No bo obejrzenie "true ending" na YT odpada.

 

Odnośnik do komentarza

Konami has clarified that the F.O.B. mode will be "fully accessible at launch and the microtransaction layer to that specific feature in the game primarily acts as an accelerator." Konami has promised to reveal more details at launch.

http://www.gamespot.com/articles/metal-gear-solid-5s-online-pvp-mode-locked-behind-/1100-6429981/

 

 

Przez ostatnie 3 lata nie napisałem na forumku tyle postów co przez ostatnie parę tygodni, kiedy udzielił mi się hype na TPP.

Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to super, z moim łączem nawet jak 60GB dowalą to w niecałe 4h będzie na dysku. Dzięki za info. Teraz tylko na spidzie 4 ograć, PW pewnie już nie zdążę.

Nie powinno być dużo więcej niż na konsolach, czyli z max. 30 GB.

 

PW to obejrzyj chociaż na YT przed TPP, bo ważniejsze jest dużo dla historii Big Bossa, niż 4. 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

 

Jest jakaś szansa, że Phantom Pain podejdzie, jeśli żadna część do tej pory nie za bardzo??

Zagraj najpierw w Ground Zeroes i zobacz czy ci przypasuje. Ja wcześniej miałem wywalone na MGS, a po zagraniu w GZ zamówiłem TPP, bo gameplay mi się spodobał.

 

 

Ściągam właśnie GZ (jest w Gold na Xbox One) i obadam. Wtedy zadecyduję. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

 

No to super, z moim łączem nawet jak 60GB dowalą to w niecałe 4h będzie na dysku. Dzięki za info. Teraz tylko na spidzie 4 ograć, PW pewnie już nie zdążę.

To już lepiej było PW ograć przed premierą V, a nie "czwórkę".

 

 

No w sumie masz rację. PW zresztą trudniej mi będzie po ograniu V zaliczyć, bo to podobny koncept, ale mocno rozwinięty. A czwórka nie dość, że nie jest bezpośrednio związania jak PW, to opiera się na trochę innym stylu rozgrywki i łatwiej będzie ograć po Mesjaszu.

Odnośnik do komentarza

Ok, czyli jak teraz gra zbiera 9 i 10 po zrushowanym przejściu, to znaczy, że po skończeniu normalnym tempem

i z true endingiem

będzie około 12/10

 

based kojima

 

byłyby jaja gdyby wszystkie recki były z ukończenia na szybko, a gra posiadała zmieniający wszystko true ending jak Peace Walker po rozbudowaniu Mother Base :pawel:

Odnośnik do komentarza

 

 

No to super, z moim łączem nawet jak 60GB dowalą to w niecałe 4h będzie na dysku. Dzięki za info. Teraz tylko na spidzie 4 ograć, PW pewnie już nie zdążę.

To już lepiej było PW ograć przed premierą V, a nie "czwórkę".

 

 

No w sumie masz rację. PW zresztą trudniej mi będzie po ograniu V zaliczyć, bo to podobny koncept, ale mocno rozwinięty. A czwórka nie dość, że nie jest bezpośrednio związania jak PW, to opiera się na trochę innym stylu rozgrywki i łatwiej będzie ograć po Mesjaszu.

 

To nie możesz po prostu przejść PW, a potem zabrać się za TPP? Gra nie zamieni sie nagle w guwno jak zagrasz w nia tydzien po premierze  :[

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No to super, z moim łączem nawet jak 60GB dowalą to w niecałe 4h będzie na dysku. Dzięki za info. Teraz tylko na spidzie 4 ograć, PW pewnie już nie zdążę.

To już lepiej było PW ograć przed premierą V, a nie "czwórkę".

 

 

No w sumie masz rację. PW zresztą trudniej mi będzie po ograniu V zaliczyć, bo to podobny koncept, ale mocno rozwinięty. A czwórka nie dość, że nie jest bezpośrednio związania jak PW, to opiera się na trochę innym stylu rozgrywki i łatwiej będzie ograć po Mesjaszu.

 

To nie możesz po prostu przejść PW, a potem zabrać się za TPP? Gra nie zamieni sie nagle w guwno jak zagrasz w nia tydzien po premierze  :[

 

Ja, chociaż uwielbiam tą serię, bym się jednak wypalił gdybym dwie tak podobne do siebie długie gry jak PW i TP przeszedł jedna po drugiej.

Zresztą pełne przejście PW (wszystkie taśmy, wszystkie ważne misje, prawdziwe zakończenie), to spokojnie 30-50 godzin. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...