Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest gdzieś full lista utworów różnych wykonawców użytych w MGS5? Od razu napiszę, ze to co poniżej to nie jest komplet:

http://uk.ign.com/articles/2015/06/01/music-for-metal-gear-solid-5-the-phantom-playlist

 

Po czym wnoszę? Na którejś z prezentacji w momencie kiedy Snejk wyskakiwał z heli na piasek pustyni usłyszałem ten znakomity utwór:

Nie ma go na liście IGN-u :notbad:

 

A może poczekaj i dowiesz się sam w grze jakie są kawałki?

Odnośnik do komentarza

Biorę z bratę wersje na PS3, mam nadzieję, że nie odj.ebią nic z portem i będzie dało rade grac. :frog:

 

 

Sam wziąłem wersje i na PS3 i na PS4, gdyż oby dwa wydania GZ były jak najbardziej grywalne. Ostatnio Konami wrzuciło do sieci screeny porównujące wszystkie wersje i z PS360 moim zdaniem wyciska to ostatnie soki więc nie ma się czego wstydzić czy bać. Gameplay'owo przecież będzie dokładnie taki sam jak na current-genach, więc pykaj śmiało i ciesz się za.(pipi)istą pozycją (jak już wyjdzie of course).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam możliwość załatwienia sobie limitki z JAP.

 

Warto?

 

Pójdzie mi na europejskiej konsoli?

Mieszkam w Tokio i sam sprowadzam steel booka z UK (dzieki wet_willy) bo gralem w 1 2 3 i 4 w japonskiej wersji jezykowej ktorej sie nie da na angielska wersje jezykowa zmienic i sie za cholere wczuc nie moglem pomijajc fakt ze kminie japonski wiec nie polecam Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

Akcja wydobycia 40-tonowego wieloryba na brzeg w Helu

http://polska.newsweek.pl/akcja-wydobycia-wieloryba-z-baltyku,artykuly,369280,1.html#fp=nw

 

Przypadek, czy nowa akcja marketingowa Moby Dick Studio?

 

 

A tak na serio - to zastanawiam się czy brać tylko na PC (bo wychodzi wcześniej i wygląda lepiej), czy na PC i PS4, bo jestem debilem jeśli chodzi o trofea, mam wszystkie w MGS3 i GZ i multi będzie wcześniej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dżizas, modern people problems :) Nie masz PS4, jedynej słusznej platformy do mesjasza? Mówi się trudno, graj na czym możesz - X360, PS3, Xbone też się nadają. PC nie wymieniłem bo gardzę. Przecież to będzie ta sama genialna gra, kto by się przejmował teksturkami czy oświetleniem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Tylko kilka(naście) godzin, które niestety przy moim poziomie nakręcenia na grę robi różnicę na tyle, że poważnie się nad tym zastanawiam, zwłaszcza że mam 31go wolne. 

 

Wiesz może, o której w poniedziałek będzie można już ściągnąć grę ze Steama ?

 

Zdaje się, że powinna być dostępna od 13, bo Nowa Zelandia jest 11 godzin godzin do przodu od polskiego czasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dżizas, modern people problems :) Nie masz PS4, jedynej słusznej platformy do mesjasza? Mówi się trudno, graj na czym możesz - X360, PS3, Xbone też się nadają. PC nie wymieniłem bo gardzę. Przecież to będzie ta sama genialna gra, kto by się przejmował teksturkami czy oświetleniem.

+1, wczoraj męczyłem GZ na trójce i w porównaniu do next genów jest duża różnica, ale to nie znaczy, że trzeba się zmuszać do grania, bo grafika. Wręcz odwrotnie, gra się wybornie i jeśli nie masz obok telewizora z odpaloną wersją PS4/Xbone/PC i nie jesteś jednym z ludzi, którzy marudzą, że tekstura liscia na palmie na dziesiatym planie jest niedopracowana to nie ma problemów z wczutką. Trochę jak z GTA V - na next genach jest wyraźnie ładniej, ale wersje past genowe nie stają się przez to niegrywalne i nadal są wspaniałe jak na możliwości tych konsol. Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

(pipi)a jak mnie kusi, żeby ograć na x360... ale nie chce mesjasza ogrywać w podwersji. Chcę max wrażeń wizualnych, cobym został zmieciony jeszcze bardziej.

 

A nowy sprzęt dopiero pod koniec roku, albo w styczniu będę miał :( JAK ŻYĆ

 

 

W 2008 roku kupiłem specjalnie dla MGS 4 zestaw PS3 + gra + ładny książkowy poradnik. Po wymaksowaniu i zdobyciu rangi Big Boss puściłem cały zestaw dalej ;) Polecam tę metodę.

Odnośnik do komentarza

No to Konami potwierdzilo ze w podstawowa online zagramy bez mikrotransakcji a w rozbudowane co znaczy pelno roznych mozliwosci rozbudowy bedzie trzeba juz placic

Cos czarno to online widze mam nadzieje ze sie myle

Bedzie pewnie jak to na komorkach bywa zaczynasz za darmo by pozniej by nadarzyc za przeciwnikami musisz zaczac placic idiotyzm

Edytowane przez zettastrongerleo
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No to Konami potwierdzilo ze w podstawowa online zagramy bez mikrotransakcji a w rozbudowane co znaczy pelno roznych mozliwosci rozbudowy bedzie trzeba juz placic

Cos czarno to online widze mam nadzieje ze sie myle

Bedzie pewnie jak to na komorkach bywa zaczynasz za darmo by pozniej by nadarzyc za przeciwnikami musisz zaczac placic idiotyzm

 

 

typie, nie siej fermentu.

 

powiedzieli oficjalnie, podczas gameplayu pokazujacego alternatywne sposoby przejscia misji, ze mikrotranzakcje nie beda odblokowywaly unikalnych bajerow, tylko skroca czas potrzebny na odblokowanie tego, co mozna odblokowac bez hajsu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...