Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, piękna misja. Z tej kasety cieszyłem się jak głupi. Gra roku.

 

 

Nareszcie koniec! Pokonałem finałowego bossa (rewelacja), obejrzałem cutscenkę (też rewelka), no a potem weszły napisy i się okazało...

 

(lekki spojler)

 

 

że to tylko koniec pierwszego sezonu, hehe. Piszę sezonu nie chapteru, bo Kojima nawrzucał do gry serialowe rozwiązania. Zastanawiałem się podczas gry gdzie się podziały niektóre cutscenki z trailerów. No i teraz wiem że one będą w dalszej części.

 

 

Szacun dla Kojimy/Konami że jest tu tyle godzin zabawy. I to na razie sam single player, jestem pod wrażeniem. Będzie co omawiać przez najbliższe miesiące, strasznie mnie ciekawi które misje uznacie za najlepsze, co sądzicie o niektórych wątkach, postaciach itd.

 Możesz rozwinąć to co dałeś w spojler???

 

 

Chodzi mi o kolejny sezon?? Czyli będzie kolejny metal czy ta gra jeszcze ma w sobie coś wiećej po napisach?

 

Odnośnik do komentarza

 

Ano, piękna misja. Z tej kasety cieszyłem się jak głupi. Gra roku.

 

 

Nareszcie koniec! Pokonałem finałowego bossa (rewelacja), obejrzałem cutscenkę (też rewelka), no a potem weszły napisy i się okazało...

 

(lekki spojler)

 

 

że to tylko koniec pierwszego sezonu, hehe. Piszę sezonu nie chapteru, bo Kojima nawrzucał do gry serialowe rozwiązania. Zastanawiałem się podczas gry gdzie się podziały niektóre cutscenki z trailerów. No i teraz wiem że one będą w dalszej części.

 

 

Szacun dla Kojimy/Konami że jest tu tyle godzin zabawy. I to na razie sam single player, jestem pod wrażeniem. Będzie co omawiać przez najbliższe miesiące, strasznie mnie ciekawi które misje uznacie za najlepsze, co sądzicie o niektórych wątkach, postaciach itd.

 Możesz rozwinąć to co dałeś w spojler???

 

 

Chodzi mi o kolejny sezon?? Czyli będzie kolejny metal czy ta gra jeszcze ma w sobie coś wiećej po napisach?

 

 

 

 

Tak, chodziło mi o to że napisy to dopiero połowa gry. Mam tylko 38% zaliczenia. Teraz, po napisach końcowych, dostaję kolejne zadania - główne i drobne. Pisali tu chłopaki że niestety są to w większości zmodyfikowane powtórki starych misji. Na przykład masz przejść starą misję po cichu, albo bez wsparcia i broni. Czekam przede wszystkim na dalsze losy Quiet, nowe cutscenki. Pojawi się też w końcu true ending, który jest mocarnym twistem (wiem bo już obejrzałem na YT). Czyli po prostu po napisach grasz dalej.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ano, piękna misja. Z tej kasety cieszyłem się jak głupi. Gra roku.

 

 

Nareszcie koniec! Pokonałem finałowego bossa (rewelacja), obejrzałem cutscenkę (też rewelka), no a potem weszły napisy i się okazało...

 

(lekki spojler)

 

 

że to tylko koniec pierwszego sezonu, hehe. Piszę sezonu nie chapteru, bo Kojima nawrzucał do gry serialowe rozwiązania. Zastanawiałem się podczas gry gdzie się podziały niektóre cutscenki z trailerów. No i teraz wiem że one będą w dalszej części.

 

 

Szacun dla Kojimy/Konami że jest tu tyle godzin zabawy. I to na razie sam single player, jestem pod wrażeniem. Będzie co omawiać przez najbliższe miesiące, strasznie mnie ciekawi które misje uznacie za najlepsze, co sądzicie o niektórych wątkach, postaciach itd.

 Możesz rozwinąć to co dałeś w spojler???

 

 

Chodzi mi o kolejny sezon?? Czyli będzie kolejny metal czy ta gra jeszcze ma w sobie coś wiećej po napisach?

 

 

 

 

Tak, chodziło mi o to że napisy to dopiero połowa gry. Mam tylko 38% zaliczenia. Teraz, po napisach końcowych, dostaję kolejne zadania - główne i drobne. Pisali tu chłopaki że niestety są to w większości zmodyfikowane powtórki starych misji. Na przykład masz przejść starą misję po cichu, albo bez wsparcia i broni. Czekam przede wszystkim na dalsze losy Quiet, nowe cutscenki. Pojawi się też w końcu true ending, który jest mocarnym twistem (wiem bo już obejrzałem na YT). Czyli po prostu po napisach grasz dalej.

 

 

 

Tych głównych misji do napisów jest bodajże 31. A to o czym piszesz po napisach do końca gry ale głównych ile jest jeszcze?

I drugie pytanie, czy ta część główna do napisów to zamknięta historia czy trzeba zrobić wszystkie (przed i po napisach) żeby ukończyć grę? 

 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Misja numer 8 o ja pie,rdolę :fsg:

 

 

infiltracja wioski, znalezienie kasety z The Final Countdown, położenie ładunków c4 na drodze i rozwalenie nimi nadjeżdzajacego czołgu, następnie naku,rwianie bazooką do drugiego i chowanie się przed nim w górach, a na końcu pościg na koniu za jeepem z dowódcą i nakur,wianie z bazooki na koniu. NA KONIU.

 

 

Gra roku.

Wczoraj ograłem tą misję.

 

Po cichu przemknąłem między strażnikami i co słyszę? "It's a final countdown..." Buch i kaseta ląduje w walkmanie. Zgarniam plany, słyszę, że jedzie ekipa. Zastanawiam się co zrobić. Fultona jeszcze nie mam dostosowanego do łapania ciężkich rzeczy. Może podłożyć ładunki? Albo poczekać i zinfiltrować obóz? Potem patrzę, a obok mnie stoi moździerz 

 

2295116_o.gif

 

Szybko posłałem w objęcia Morfeusza kilku gości w pobliżu i jedziemy z koksem. Zanim zorientowali się co ich trafiło mnie już nie było.

 

 

Uwielbiam tą swobodę w rozwiązywaniu misji. 

Odnośnik do komentarza

Ach, 3h bez przerwy z gierką w dzień roboczy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak miałem :fsg:

 

Ficuś, sprawdziłem czy działa "dogrywanie" Ground Zeroes. Tak, działa. Jak przejdziesz więcej misji z GZ i znowu zaimportujesz save, to bonusy zaczną Ci dochodzić w trakcie gry. Polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozi nie podniecaj się tak bo się spocisz.

 

 

Ogólnie to gra mnie rozpiernicza na atomy. Gameplay to sama rozkosz. Fabuła iście kojimowska.

Jadę sobie spokojnie na koniku do Emmericha, a tu jak mnie coś nie trafi.... Zabawa w kotka i myszkę z Quiet wśród ruin dostarcza masę wrażeń i wspominek walki z The End. Ciężko skubaną zajść od tyłu. Miller sugerował odpuścić i się wynieść ale nie... To się skończy tu i teraz... To teraz trwało growe dwa dni. I te scenki po wszystkim  :fsg: .

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...