Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie, czy mogę wielokrotnie importować save z GZ. Grę właściwie tylko "przeszedłem" i mam tylko 7%. Teraz pozbierałbym sobie jakichś więźniów/strażników i kasety, no i zastanawiam się, czy po jednym już imporcie mogę robić kolejne, które będą mi dodawać itemki w MGSV?

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś już przeszedł to polecam zobaczyć co wycięto z zakończenia. Nie wiem czy to Kojima nie dotrzymywał terminów czy Konami to stare skąpe dziady ale...

to jest sku,rwysyństwo ponad miarę. Brak słów. Jedyny powód dla którego nie ma jeszcze grubszej afery jest taki, że większość tej gry nie przeszła (w tym pewnie większość recenzentów).

Miałem pisać coś więcej o zakończeniu ale już mi się chyba nie chce po tym co widziałem. Jak ktoś ogląda uważnie prolog i potrafi miarę kojarzyć co słyszy to największy twist jest do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza

"Sandbox" nabrał dla mnie nowego znaczenia podczas grania w V. Przecież podejście sandboksowe do misji w takim GTA V czy Wiedźminie to niesmaczny żart przy nowym MGSie. Ilość skryptów ograniczona do minimum, można przechodzić na rambo, można na szpiega, można przejść niechcący, można  przejść na sto głupich i mądrych sposobów. Uważam, że jest to cudowne.

 

Btw, robię misję

Honey Bee

. Daleko jeszcze do

Quiet

?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Szykie pytanie do misji 31

 

 

Jak do $#!%@% unikać skoków tego dziada? Zaczyna tak robić pod koniec walki, włącza się zwolnienie czasu, pojawia się Psycho Mantis i zaczyna ładować laser. Raz udało mi się to przeżyć waląc rakietą w Mantisa- problem taki że mnie to też mocno zabolało. Chwilę potem skoczył dziad znowu. Pobiegłem mu między nogi i laser mnie trafił jak byłem już za nim..... Podczas poprzednich walk łapał mnie tym skokiem podczas przeładowywania. Pomóżcie bo już chyba 2 godzinę siedzę nad nim.

 

Odnośnik do komentarza

Szykie pytanie do misji 31

 

 

Jak do $#!%@% unikać skoków tego dziada? Zaczyna tak robić pod koniec walki, włącza się zwolnienie czasu, pojawia się Psycho Mantis i zaczyna ładować laser. Raz udało mi się to przeżyć waląc rakietą w Mantisa- problem taki że mnie to też mocno zabolało. Chwilę potem skoczył dziad znowu. Pobiegłem mu między nogi i laser mnie trafił jak byłem już za nim..... Podczas poprzednich walk łapał mnie tym skokiem podczas przeładowywania. Pomóżcie bo już chyba 2 godzinę siedzę nad nim.

 

 

 

Po prostu trzymaj się blisko klifów (najlepiej przy miejscu gdzie stoi czołg) i chowaj za kamieniem/skałą/ściana.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

 

Szykie pytanie do misji 31

 

 

Jak do $#!%@% unikać skoków tego dziada? Zaczyna tak robić pod koniec walki, włącza się zwolnienie czasu, pojawia się Psycho Mantis i zaczyna ładować laser. Raz udało mi się to przeżyć waląc rakietą w Mantisa- problem taki że mnie to też mocno zabolało. Chwilę potem skoczył dziad znowu. Pobiegłem mu między nogi i laser mnie trafił jak byłem już za nim..... Podczas poprzednich walk łapał mnie tym skokiem podczas przeładowywania. Pomóżcie bo już chyba 2 godzinę siedzę nad nim.

 

 

 

Po prostu trzymaj się blisko klifów (najlepiej przy miejscu gdzie stoi czołg) i chowaj za kamieniem/skałą/ściana.

 

 

Przelazłem. Skoczył raz- trafienie go w głowę rakietą zatrzymało ładowanie lasera (railguna?). Pomógł trochę strój do walki.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę. Mam jakiś stary tv LCD i nic nie widzę w nocy. Nie mogę ustawić tv zaraz poleci przez balkon. Początek elektryzujący, jak włączam MGS to wkręcam siebie w świat Kojimy, nie wybrzydzam. Są tu postaci z kosmosu ale ja lubię takie podróże. Tylko kur.wa jak ja mam grać? Zróbcie screena jak u was gra w nocy wygląda.

Odnośnik do komentarza

"Sandbox" nabrał dla mnie nowego znaczenia podczas grania w V. Przecież podejście sandboksowe do misji w takim GTA V czy Wiedźminie to niesmaczny żart przy nowym MGSie.

 

Też bym chciał, żeby Geralt zakładał karton podkradając się do Kuroliszka. Miał snajperską różdżkę, aby odyebać Skur.wiela Juniora z drugiego końca Oxenfurtu. Płotka zagryzała strażników, a tych lepszych się teleportowało do Kaer Morhen, by przerobić na Szmaragdowe Wilki.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jak mi powiesz, w jaki sposób wyciągnąć save z PS3 i przetransportować go do Ciebie to mogę Ci podrzucić swój. PS+ nie mam, więc chmura w grę nie wchodzi.

 

Co do pytania kolegi ragus z poprzedniej strony

jeszcze 5 misji

 

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę. Mam jakiś stary tv LCD i nic nie widzę w nocy. Nie mogę ustawić tv zaraz poleci przez balkon. Początek elektryzujący, jak włączam MGS to wkręcam siebie w świat Kojimy, nie wybrzydzam. Są tu postaci z kosmosu ale ja lubię takie podróże. Tylko kur.wa jak ja mam grać? Zróbcie screena jak u was gra w nocy wygląda.

noktowizore się kłania ;)

Odnośnik do komentarza

Czy to sekret? ;>

 

Gra sobie teraz i jestem w ACC, oglądam sobie zdjęcia z mother base, lookam na quiet, chcę wyjżeć przez okno śmigłowca, to po prawej stronie BIG BOSSA, ale nie w widoku FPP, tylko po prostu przybliżając wciśniętym R3...

 

I CO WIDZĘ?? Polecam sprawdzić każdemu, odkryte przypadkiem.

A właśnie, cały trik działa tylko w nocy. Jeżeli ktoś już zna to ok ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...