Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

BB trochę mózgu jakby zyskał i przestał powtarzać kwestię poprzednika ze znakiem zapytania na końcu.

 

(zmyślone)

Boss, we're going to Afghanistan.

Afghanistan?

Yes, that's where Metal Gear is located.

Metal Gear?

I bipedal tank capable of launching nuclear strike.

NUCLEAR STRIKE?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

BB trochę mózgu jakby zyskał i przestał powtarzać kwestię poprzednika ze znakiem zapytania na końcu.

 

(zmyślone)

Boss, we're going to Afghanistan.

Afghanistan?

Yes, that's where Metal Gear is located.

Metal Gear?

I bipedal tank capable of launching nuclear strike.

NUCLEAR STRIKE?

jesli masz na myśli solida, to akurat ten był dosyc opiniotwórczy, cwany i wygadany.

Odnośnik do komentarza

@Bansai

 

 

I co, powtarzać trzeba misje? A może zamiast tego wystarczy robić side opsy? Teraz jestem na 8 misji i najchętniej trochę bym olał side opsy i porobił je ewentualnie potem, gdy trzeba grindować, no ale właśnie - można będzie grindować na tych side opsach? A może lepiej robić je już teraz?

 

Odnośnik do komentarza

Tę moc widać szczególnie w filmiku przerywnikowym po 11 epizodzie. ;)

Sam napisałem, że w przerywniku po 11 misji poczułem, że Kiefer to jednak dobry wybór. Wcześniej narzekałem, ale po tych kilku zdaniach stwierdziłem że koleś jednak jest lepszy od przerysowanego Haytera. Gdyby tylko Hideo dał mu trochę więcej kwestii :( 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Bansai

 

 

I co, powtarzać trzeba misje? A może zamiast tego wystarczy robić side opsy? Teraz jestem na 8 misji i najchętniej trochę bym olał side opsy i porobił je ewentualnie potem, gdy trzeba grindować, no ale właśnie - można będzie grindować na tych side opsach? A może lepiej robić je już teraz?

 

 

Pojawia sie kilka ...

 

 

misji fabularnych ktore juz byly, chyba 7 albo 8, z dopiskiem [EXTREME], [TOTAL STEALTH] lub [sUBSISTENCE] i trzeba je zrobic od nowa na tych wlasnie "poziomach" trudnosci z tego co widze zeby odblokowac true ending, a pomiedzy sa jeszcze wciskane misje fabularne nowe... niektore to naprawde musk na scianie, szczegolnie jedna. :obama:

 

Same te modyfikatory trudnosci to po kolei: extreme - wyzszy poziom, brak reflexu, total stealth - wlacza sie alarm koniec misji, subsistence - startujesz goly i wszystko masz sam zdobyc, brak wsparcia z bazy

 

 

Side opsy mozna olac, ale nie ma tez co ukrywac ze dzieki nim szybciej sie rozbuduje baze i odkryje nowe pukawki, koniecznie trzeba zrobic chain SO z legendary gunsmith zeby odblokowac modyfikacje broni, jak podrosnie nam baza bedziemy mogli nawet modyfikowac w grze pogode, zrzucac naloty z dymem, gazem usypiajacym... no ogolnie warto to rozwijac, bo sporo rzeczy i mechanik nowych nam dochodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja dziś grałem do 8 rano, całą noc. też byłem właśnie w okolicy 11-12 misji i było świetnie :D

 

jednak jak większość powiem że chciał bym żeby boss więcej gadał, no przynajmniej troche więcej. oczywiście nie chodzi mi o takie powtarzanie pytań jak powyżej na filmikach, ale przez większość czasu mam wrażenie że przykładowo ocelot i miller gadają i gadają (czy to o misji czy o czymś) i po kilku minutach gadania jedyne co robi boss to "mhm" i zero odpowiedzi, komentarza, dyskusji. oczywiscie czasem gada, ale troche mi dziwnie wygląda że ludzie wydają mu polecenia a on słowa nie powie

 

 

no ale oprócz tego to jest świetnie, gra sie dla mnie dopiero rozkręca bo gram wolno

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

@Bansai

 

 

I co, powtarzać trzeba misje? A może zamiast tego wystarczy robić side opsy? Teraz jestem na 8 misji i najchętniej trochę bym olał side opsy i porobił je ewentualnie potem, gdy trzeba grindować, no ale właśnie - można będzie grindować na tych side opsach? A może lepiej robić je już teraz?

 

Pojawia sie kilka ...

 

 

misji fabularnych ktore juz byly, chyba 7 albo 8, z dopiskiem [EXTREME], [TOTAL STEALTH] lub [sUBSISTENCE] i trzeba je zrobic od nowa na tych wlasnie "poziomach" trudnosci z tego co widze zeby odblokowac true ending, a pomiedzy sa jeszcze wciskane misje fabularne nowe... niektore to naprawde musk na scianie, szczegolnie jedna. :obama:

 

Same te modyfikatory trudnosci to po kolei: extreme - wyzszy poziom, brak reflexu, total stealth - wlacza sie alarm koniec misji, subsistence - startujesz goly i wszystko masz sam zdobyc, brak wsparcia z bazy

 

 

Side opsy mozna olac, ale nie ma tez co ukrywac ze dzieki nim szybciej sie rozbuduje baze i odkryje nowe pukawki, koniecznie trzeba zrobic chain SO z legendary gunsmith zeby odblokowac modyfikacje broni, jak podrosnie nam baza bedziemy mogli nawet modyfikowac w grze pogode, zrzucac naloty z dymem, gazem usypiajacym... no ogolnie warto to rozwijac, bo sporo rzeczy i mechanik nowych nam dochodzi.


zeby odblokowac true ending, trzeba zaliczyc wszystkie zółte side opsy

 


te kwestie są powtarzane pewnie specjalnie, zeby hamburgerowi nic nie umknęło ;)

Odnośnik do komentarza

No wlasnie mialem pisac ze nie skonczylem 2 ostatnich misji z modyfikatorem trudnosci a i tak dostalem "True Ending", wiec masz racje, tylko zolte side opsy sie licza - wlasnie leca napisy koncowe po True Endingu i... dam w spoiler, nic nie pisze o samym zakonczeniu, tylko moje odczucia:

 

 

Kojima to jednak ma autyzm XD taki "twist for the sake of twist", gra miala byc "linking chpaterem" ale tak naprawde nim nie jest, jako osobna historia w swiecie Metal Geara, watek ze Skull Facem, z Diamond Dogsami, Quiet etc. gra robi mocno, wrecz zrywa pape z dachu... jednak ten "true" ending :dynia: Ciesze sie ze juz typ nie bedzie mial z ta seria nic wspolnego, niech Konami chwyci za leb goscia ktory razem z kojima pisal scenariusz i podejrzewam ze bedzie lepiej, bo w gameplayu zmieniac juz nic nie musza, jest I-DE-AL-NIE.

 

Pomijajac te lyzke dziegciu w postaci true endingu, "false" ending wydawal sie o wiele lepszy, az sie lezka zakrecila a sama gra to BIG ... MESJASZ :fsg:

 

#kojimawydupczaj

 

 

Nie moge sie doczekac na kolejnego MGSika :cool: niech nic w rozgrywce nie zmieniaja, jw napisalem, gameplay to ideal, tylko stworzyc nowe tereny, napisac nowy scenariusz, doszlifowac co nieco i dawac mie te gre :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...