Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

No ale o to chodzi Bizon.

 

To dostaje się za Demon Points a te dostaje się za bycie Rambo albo właśnie zrobienie bomby. Tak ze jak ktoś cała grę nie zabijał wysyłał puppety do bazy i odwiedzał zoo to po zrobieniu bomby i tak będzie cały uwalony i nie będzie się mógł domyc.

 

Ogarniasz typie?

Odnośnik do komentarza

A no to ja dostalem pewnie za rozjechanie tej ladacznicy i pastwienie sie nad zolnierzami az sie wykrwawia.


Teraz gram jeszcze raz, juz zdobylem lafirynde ale ona jest generalnie slaba, pies to jest dalej overkill, nawet nie trzeba trainerow sciagac bo to istny szczekajacy wallhack szatan, Przeginka na maksa. Teraz go juz nie uzywam bo to zbyt latwe.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wlasnie quiet jest bardziej przesadzona, ostatecznie pies Ci spotuje wszystko, ale w Twojej gestii jest wysprzatanie terenu. Quiet mam full wiez, snajperka z tlumikiem i jak cos sie zacznie a wybiore opcje krycia mnie, to pare minut pozniej juz caly teren przez nia wyczyszczony.

 

BTW. Ponoc juz wyszedl patch poprawiajacy misje 29 i 43.

Odnośnik do komentarza

Osiągnąłem maksymalny poziom więzi z Quiet i ktoś pisał o "tym co ona robi w helikopterze":

 

 

czy oprócz podejścia, spojrzenia w oczy i "wypinki", to jest coś więcej?

 

Ona to nawet robi jak masz przywiązanie na 3 punkty. Sam to miałem, robię coś w iDroidzie, a w tle ona się wypina, kładzie itp. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem kilkukrotne odwiedziny na

lotnisku w afryce

.

Najpierw przejazdem do jednego side opa  -wpadłem poszperać i porwać kilku rekrutów.

Potem pomyślałem że wpadnę tam celowo na rekrutację i akurat drugi side op się tam aktywował. Uzbrojony w karabin na gumy, snajperkę usypiającą i quiet miałem zamiar się zakraść i zabrać kogo się da. Zrobili mi z dupy jesień jak wpadłem i się zabunkrowali w głównym budynku, a ja byłem zbyt pewny siebie. Powtórzyłem i rzucałem granatami dymnymi dla asekuracji. (broń na gumowe kule podnosi nieco poziom trudności)

Potem kolejny side op i znowu wziąłęm ten sam sprzęt:) tym razem dranie poubierali maski gazowe :D, ale dałem radę. Fajnie było - za każdym razem inaczej i musiałem się dostosować. ..a jakie żniwa rekrutów...;)

Odnośnik do komentarza

Jestem po misji 25

 

i mam epidemie. Wsadzilem wszystkich od jezyka kikongo do kwarantanny i tu pytanie. Ile to bedzie trwac? I czy po epidemii ludzi z kwaranranny przeniesie do odpowiednich dzialow? A co z ludzmi, ktorzy dopiero dojda z tym jezykiem? Sami trafia do kwarantanny czy trzeba ich recznie przenosic?

 

Odnośnik do komentarza

Jestem po misji 25

 

i mam epidemie. Wsadzilem wszystkich od jezyka kikongo do kwarantanny i tu pytanie. Ile to bedzie trwac? I czy po epidemii ludzi z kwaranranny przeniesie do odpowiednich dzialow? A co z ludzmi, ktorzy dopiero dojda z tym jezykiem? Sami trafia do kwarantanny czy trzeba ich recznie przenosic?

 

 

 

Trzeba ręcznie, ale generalnie ja to zupełnie olałem, całe to zamieszanie i nie wpłynęło to zupełnie na nic, robisz od razy 2-3 misje główne i się pozbywasz epidemii i tyle. Nie ma co się srać z tym przenoszeniem i pilnowaniem.

 

Odnośnik do komentarza

 

To nie jest z tym w ogole powiazane.

hmmm ja opieram się na tym co bansai mówił i jeżeli wybudujesz to to masz od razu 1000 negatywnych pointsów

 

 

Dostajesz -50k heroizmu i +50k demon points, od razu robisz sie szatanem. Z kolei sama...

 

 

atomowka, zabrania zemsty innych graczy jesli zrobiles im najazd na baze, chyba ze maja status Hero [ktory sie osiaga od okreslonej ilosci heroizmu wtedy atomowka nic nie daje]

 

Odnośnik do komentarza

Na XO jak włączałem koło 12 to nie było żadnego patcha.

 

Na obecną chwilę mam 30h i 29 misji za sobą. Fabuła coraz bardziej nabiera tempa, to dobrze aczkolwiek jak widzę, że jest nazbyt spokojnie podczas misji to wiem, że guwno uderzy w wentylator tylko nie wiem kiedy. :D

 

Gdzie najlepiej zdobyć transporter opancerzony? Potrzebny mi jest do side-opsa. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie najlepiej zdobyć transporter opancerzony?

 

powinieneś mieć jakiegoś sideopsa własnie z pokonaniem transportera, więc weź go i zamiast rozwalać ukradnij

 

w kilku misjach też spokojnie znajdziesz, bo nie wiem czy tak normalnie po freeroamie jeżdżą

 

 

Komuś jeszcze cofnęło sejva po dzisiejszym patchu? Jestem jakieś 12h wstecz przez to guwno

 

kurde nie strasz, nie chciał bym żeby mnie tak cofneło :/

 

 

widzę, że jest nazbyt spokojnie podczas misji to wiem, że guwno uderzy w wentylator

 

heheh ostatnio miałem podobnie, ide sobie i "o kurde ta miejscówka wygląda jak arena do walki z bossem" no i rzeczywiście za chwile SRU!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...