Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, obiektywnie to fajne te unlocki, ale wszystko mam już :/. Jakiś czas już nie kupuje wszystkiego jak leci na PC, czekam aż mnie HM pozytywnie zaskoczy i wpadnie coś, na co autentycznie czekam, żeby zagrać. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MLeKSk napisał:

Na GOG.com kilka tytułów doczekało się polskiej wersji. Nie jestem pewny, ale wcześniej chyba ich nie miały. Chodzi m.in. o Syberię, The Longest Journey, czy też Robin Hooda :-)

Wow, da się gdzieś sprawdzić pełna listę? Czekam na larry 7 i głupki z kosmosu i ale ventura i różowa pantera. 

Ej, to same point and clicki:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

To jest interesujące (cały wątek). GOG ma klauzulę wymagającą, by gry były aktualizowane maksymalnie 48h po wersji na Steam. Wielu developerów ma problem z trzymaniem się tego, niektórzy nawet usuwają swoje gry z GOG kompletnie z tego powodu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Forumku, jest Dungeon Keeper 2 na GOG-u za 5.69 cebulionów, akurat jak miałem ostatnio ochotę ograć. Ma ktoś tę wersję? Chodzi mi o dwie rzeczy:

 

- Czy gra działa bez problemu na W10? Czytałem że były z tym problemy.

- Jak można spatchować tę grę do polskiego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yakuza 0 obiektywnie rzecz biorąc to świetna gierka, szkoda tylko, że mam już na PS4. The Division to mam nawet i na X1 prócz PS4, więc kolejna platforma mi tutaj nie robi raczej też. Unlocki z tego miesiąca całkiem OK, chociaż boli mnie, że nie dostajemy już tych najlepszych gierek indie. Nie wiem, sprzedają się może dostatecznie dobrze bez wsparcia Humble albo też wrzucenie do bundle'a zbytnio nasyca rynek i zabija sprzedaż gierki, ale no wyczekuję już wiele miesięcy czegoś w rodzaju Northgard, They are Billions, Driftland czy innego Planet Coaster, ale nic z tego nie wpada. Z tego co widzę to raczej dostajemy podstarzałe gierki AAA oraz średnio udane sprzedażowo indory, które też już dało się znaleźć usługach typu Games with Gold czy PS+. Ciężko przy tej cenie za zestaw narzekać, bo wciąż każda gra wychodzi za $1-2, ale na dłuższą metę patrzę w poprzednie miesiące i zadowolony może i mógłbym być, ale musiałbym nie kupować żadnych gier na PC poza HM.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...