Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Shankor napisał:

jak zrezygnujesz/wstrzymasz to stary cennik przestaje cię obowiązywać.

 

No nie do końca, wg Humble Bundle pauzować można. Chociaż nie wiem na jakiej zasadzie to będzie działać w tej nowej usłudze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jaki ten Microsoft Store jest zły. To jest jakiś żart Microsoftu bo nie czaje. Gigant na rynku a ma takiego syfa w systemie. Chciałem sobie dzisiaj Forza Horizon 4 kupić jednak zrezygnowałem bo szkoda taką platformę wspierać. Poczekam aż wyjdzie na steam albo ogram kiedyś na xboxie. 

Odnośnik do komentarza

Mi się nawet podoba ale steam ładniejszy i lepiej się prezentuje. Z tego co widzę nie zaciąga gier z poprzedniej generacji na konsolach co mi uświadomiło ,że praktycznie nie grałem na One. W sumie fajnie ale nie wiem jakie to ma zastosowanie do konsol skoro i tak gier nie mogę odpalić. 

 

Ogólnie mi się podoba i będę korzystał. Z jednej platformy odpalam wszystkie PCtowe gry, problem jest taki ,że jak masz grę na steam to i tak go odpala aby uruchomić grę. W sumie tego się spodziewałem, nie da się tego ominąć. Ciekawie to musi wyglądać jak przez gog galaxy 2 uruchamiasz przykładowo RDR2 to uruchamia się steam, później platforma Rockstara a na końcu gra. Chyba ,że to jakoś ominęli i od razu zaczyna od platformy Rockastar. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Ukukuki napisał:

Mi się nawet podoba ale steam ładniejszy i lepiej się prezentuje. Z tego co widzę nie zaciąga gier z poprzedniej generacji na konsolach co mi uświadomiło ,że praktycznie nie grałem na One. W sumie fajnie ale nie wiem jakie to ma zastosowanie do konsol skoro i tak gier nie mogę odpalić. 

 

Ogólnie mi się podoba i będę korzystał. Z jednej platformy odpalam wszystkie PCtowe gry, problem jest taki ,że jak masz grę na steam to i tak go odpala aby uruchomić grę. W sumie tego się spodziewałem, nie da się tego ominąć. Ciekawie to musi wyglądać jak przez gog galaxy 2 uruchamiasz przykładowo RDR2 to uruchamia się steam, później platforma Rockstara a na końcu gra. Chyba ,że to jakoś ominęli i od razu zaczyna od platformy Rockastar. 

Na ten moment Galaxy 2.0 nie pobiera informacji o grach z Xboxa, będziesz widział tylko to co masz na dysku.

Mają to zrobić w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Też dostałem zaproszenie do bety , jedyne co mi się nie podoba to brak możliwości uruchomienia gry klikając na tray icon . Fajnie jakby rozwijało się i pokazywało jak na steam kilka ostatnich giereczek. No i playnite to posiada więc obecnie chyba wracam do niego.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...