Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lepszy to kwestia gustu. Gra dobra, duchowy nastepca Ultima Underworld (albo bardziej wspolczesnie taki Morrowind w podziemiach).

 

Edit: A teraz juz w promocji Last Express za niecale $3, a jutro zapewne Jagged Alliance 2 (bo Ufo Afterlight nie ma szansy wygrac).

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/darksiders/

 

Następna dniówka, tym razem Darksiders za 5 dolarów, steam key. Chciałbym tylko tutaj wspomnieć, że jak już mieliście jakiekolwiek gry na GreenManGaming, to możecie je wymienić na zniżkę. Przykładowo ja tak zrobiłem z Necrovision i mam darksajdersów za 2 baksy.

Odnośnik do komentarza

GamersGate Void wystartowało już chyba dla wszystkich. Za oglądanie reklamy można grać w gry. Obok niszowych pozycji i tego co było w bundlach jest tam Dark Void, Risen czy Europa Universalis. Chyba warto się tym zainteresować jak komuś brakuje kasy na gry.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie Heroes of Might and Magic 3 na gog.com i po ściągnięciu ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że gra jest po angielsku O_o. Polska firma nie może mi polskiej wersji zaoferować i to jeszcze przez dystrybucję cyfrową? Da się to jakoś spolszczyć?

Nie mam problemu ze zrozumieniem, ale grałem w to po polsku za gówniarza, teraz też by było fajnie (nostalgia i takie tam).

Odnośnik do komentarza

Jak byk:

languages: English

Patrzy się co się kupuje.

 

No i co z tego, że firma polska, skoro mierzy na cały świat, a nie tylko Polskę? Sprzedają co dostają, a uważny klient sprawdzi wpierw za co płaci. Bo równie dobrze teraz każdy inny naród mógłby płakać "a czemu nie po mojemu?".

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja rozumiem, że kupiłem grę w angielskim języku i widziały gały, co brały, ale... Jak gra jest w dystrybucji cyfrowej, to zamieszczenie różnych wersji językowych na serwerze to chyba naprawdę nie jest jakiś problem. Teraz tylko trochę się wkurzam, bo znalazłem w Saturnie HoMM I-VI PL za 120 zł, ale teraz zakup tego trochę mija się z celem. No cóż, przeżyję :). Liczyłem na to, że nie tylko ja mam takie problemy i może ktoś znalazł sposób na spolszczenie legendarnej już produkcji, szczególnie, że o pudełkową wersję trudno.

Odnośnik do komentarza

Osoby, które dorwały Commandos 3 na GMG mogą zamienić grę na zniżkę 7$ przy zakupie End of Nations - a raczej jakiś pakiet startowy czy inny exclusive, gdyż gra ma być "F2P"...

 

Niemniej jednak sam Commandos 3 wcześniej nie miał opcji Trade-In, a teraz jest wart te 0,10$. Zawsze coś.

Odnośnik do komentarza

Worms Reloaded za 5$ na GreenMangGaming jeśli użyjemy kodu na 25% 25OFF-ALLTH-EGAME plus korzystając z ref linka obaj dostaniemy po 2$ po zakupie http://www.greenmangaming.com/?gmgr=biqevajo

 

Gra była całkiem fajna na darmowym weekendzie więc chyba kupuje.

 

Duke Nukem Forever wychodzi po 3,75$

Jak ktoś ma te stare 5$ to moze sobie coś kupić teraz.

Odnośnik do komentarza
Rockstar Social Club CD-KEY. Wysyłamy oryginalny klucz w formie skanu, na adres e-mail. Kod służy do aktywacji podczas instalacji gry, należy pobrać ją we wlasnym zakresie lub zainstalować z płyty.

 

Moim zdaniem gra nie warta świeczki.

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...