Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś gram.pl przysłał maila, że wysłali konsolę? Ja mam planowany termin dostawy 22-23.... jak jutro nie dostanę potwierdzenia, że będzie jutro czyli 22 to nie odbiorę.... bez jaj, ale po to się chyba preordery składa, żeby mieć na premierę ~_~.

 

EDIT:

Z tych gier to tylko Uncharted jest tańsze niż w sklepie (nie każdym) reszta to trolling cenowy....

Znowu zostaje import z UK/US, nic pogratulować SCEE i SCEP :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Komuś gram.pl przysłał maila, że wysłali konsolę? Ja mam planowany termin dostawy 22-23.... jak jutro nie dostanę potwierdzenia, że będzie jutro czyli 22 to nie odbiorę.... bez jaj, ale po to się chyba preordery składa, żeby mieć na premierę ~_~.

 

ja mam tak samo ale dzwoniłem do nich dzisiaj i na pewno dzisiaj będzie wysyłka

Odnośnik do komentarza

Komuś gram.pl przysłał maila, że wysłali konsolę? Ja mam planowany termin dostawy 22-23.... jak jutro nie dostanę potwierdzenia, że będzie jutro czyli 22 to nie odbiorę.... bez jaj, ale po to się chyba preordery składa, żeby mieć na premierę ~_~.

 

Maila niema, ale na koncie już moge śledzić przesyłke :) .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Byłem dziś w play. Pani Kierowniczka miała chyba gorszy dzień/okres/była nie j.e.bana dawno/ ogólnie "uprzejma inaczej" pani poinformowała mnie ze te ceny są niepotwierdzone (mówimy o blogu) i nie może mi zadnej informacji na ten temat udzielić, wyprosiłem aby podrezerwowali mi sztukę do jutra. ale mnie ta baba w(pipi)iła, niby młoda, a widać że na czole wypisane "c.hu.ja załatwisz sobie"

Odnośnik do komentarza

Gry z PSS (te, które obsługują online pass) mają go "wbudowanego".

 

Patrzac na blog PlayStation (link strone wczesniej) tylko Wipeout tak ma. Przy Everybody's Golf i Reality Fighters juz nie ma takiej adnotacji.

 

Odpowiedź na post nr 91:

 

New games, whether download or Game Card, will all include network passes where required.

 

http://blog.eu.playstation.com/2012/02/21/playstation-store-update-ps-vita-launch-edition/comment-page-2/#comments

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Byłem dziś w play. Pani Kierowniczka miała chyba gorszy dzień/okres/była nie j.e.bana dawno/ ogólnie "uprzejma inaczej" pani poinformowała mnie ze te ceny są niepotwierdzone (mówimy o blogu) i nie może mi zadnej informacji na ten temat udzielić, wyprosiłem aby podrezerwowali mi sztukę do jutra. ale mnie ta baba w(pipi)iła, niby młoda, a widać że na czole wypisane "c.hu.ja załatwisz sobie"

 

Oferta (pipi)owa, nadal nie rozumiem po co wciskaja dwie karty. Najtansza opcja miesieczna to 29 zl + 19,50 za neta i 599 za konsole. Jesli nie mialbym abonamentu w erze moze bym rozwarzyl przejscie do playa, ale tak to juz wole za gotowke kupic. Po za tym i tak chyba nie potrzeba mi 3g.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
Byłem dziś w play. Pani Kierowniczka miała chyba gorszy dzień/okres/była nie j.e.bana dawno/ ogólnie "uprzejma inaczej" pani poinformowała mnie ze te ceny są niepotwierdzone (mówimy o blogu) i nie może mi zadnej informacji na ten temat udzielić, wyprosiłem aby podrezerwowali mi sztukę do jutra. ale mnie ta baba w(pipi)iła, niby młoda, a widać że na czole wypisane "c.hu.ja załatwisz sobie"

 

Oferta (pipi)owa, nadal nie rozumiem po co wciskaja dwie karty. Najtansza opcja miesieczna to 29 zl + 19,50 za neta i 599 za konsole. Jesli nie mialbym abonamentu w erze moze bym rozwarzyl przejscie do playa, ale tak to juz wole za gotowke kupic. Po za tym i tak chyba nie potrzeba mi 3g.

 

Proponuje zapoznac się z ofertą dokładnie, masz dwa pliki z cennikami, pierwszy masz ofertę karta sim + intermet mobilny + Vita (masz tam taryfy bla bla bla)

w drugim pliku masz ofertę Play Online BOX to jest oferta sam internet+ vita nie ma cennika abonamentu co za ile i to co mi sie udało dziś wyciągnąć od Pani z play to, że będzie to oferta dla Ludzików posiadających już abonament w play, ale nie wie napewno, musi to potwierdzić jutro, dostanie nowy cennik bla bla bla.

 

mówię o plikach na blogu playa.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie jest sam internet.

Oferta jeszcze bardziej z dupy.

69 zeta przez 2 lata i konsola za 650? Xd

Na co mi 12gb transferu na psvicie? To juz wolalbym wziasc to co napisalem wyzej i wywalic ta karte playa, bo konsola tansza i mniej sie placi miesiecznie, gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Faktycznie jest sam internet.

Oferta jeszcze bardziej z dupy.

69 zeta przez 2 lata i konsola za 650? Xd

Na co mi 12gb transferu na psvicie? To juz wolalbym wziasc to co napisalem wyzej i wywalic ta karte playa, bo konsola tansza i mniej sie placi miesiecznie, gdzie tu logika?

o, matko boska. nikt Ci nie karze wsadzać tej karty do vity, możesz sobie kupic dowolny modem na karte sim i podłączyć do lapka i mieć neta na uczelni/wyjeździe/u babci/ poza tym przeciez płacisz za korzystanie z neta nie za vitę więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...