Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ją coś zacząłem ściągać to zostawiłem psv na biurku i samo się ściągania, tylko do instalacji trzeba odblokować konsolę. Może zapamiętaj ile MB miałeś gdy odkładałeś na biurko i po 10min odblokuj i sprawdź ile teraz masz

 

po uspieniu guzikiem oczywiście, że się pobieranie zatrzyma, trzeba konsolę zostawić z włączonym ekranem, po chwili sama się wygaszacze i będzie ściągać dalej.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

tylko ze tak jak napisalem, przelecialem przez wszystkie opcje i nic tam nie ma

 

to w takim razie nie wiem co moze byc, zadzwon na infolinie SONY i zapytaj jak nie beda wiedziec (bo tam tak czesto jest ze nie maja pojecia gdzie i przy czym pracuja) ,to reklamuj i niech wymieniaja na nowa.

 

Sprawdz jeszcze dokladnie, ustaw wygaszacz na minute i pobiez cos, jak konsola sie uspi podczas pobierania to przycisk PS powinien caly czas swiecic na niebiesko, (oznaka ze pobiera), a jak juz pobieze to zgasnie i po przywruceniu konsoli powinno zaczac sie instalowanie

Odnośnik do komentarza

Można przenieś tytuł z PSS pobrany na PS3 za pomoca kabla lub w inny sposób, byle nie przez logowanie się na ID na Vicie ? Chodzi mi o sytuację, że pociągnę sobie darmowego Motorstoma RC z konta US na PS3, a jak wiadomo na Vicie może być jedno konto (nie chce mi się nic kasować i kombinować).

 

podbijam, ktoś może mi pomóc ? :)

Odnośnik do komentarza

Można przenieś tytuł z PSS pobrany na PS3 za pomoca kabla lub w inny sposób, byle nie przez logowanie się na ID na Vicie ? Chodzi mi o sytuację, że pociągnę sobie darmowego Motorstoma RC z konta US na PS3, a jak wiadomo na Vicie może być jedno konto (nie chce mi się nic kasować i kombinować).

 

podbijam, ktoś może mi pomóc ? :)

 

ja sciagnolem na ps3 z konta USA i podpiolem Vite przewodem, Vita nie byla zalogowana do PSN, przy prubie kopiowania wyskoczyl komunikat ze nie mozna kopiowac materialow pobranych z obcego konta...

 

Tak wiec chyba sie nieda tego ominac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma ktos moze ten futerał, bo bardzo mnie interesuje, a na aukcji jest napisane ze to licencjonowany produkt SONY i chcialbym sie dowiedziec jak jest wykonany i czy warto w niego zainwestowac, interesuje mnie ten konkretny model, tak wiec bardzo prosze o odpowiedz osoby ktora posiada ten model

 

nr aukcji na allegro to (2189511568)

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Ja kupilem http://www.game.co.uk/en/gameware-ps-vita-case-black-157337 i jestem super zadowolony. Wykonany bardzo dobrze, posiada miejsce na karty pamieci i gry a dodatkowo jeszcze upchnalem w nim sluchawki. Zaplacilem £4.50 wiec nie bede narzekal. aha ma jeszcze rok gwarancji w razie by sie rozpadl. LOL

Co do tego ktory pokazal Wolomin to zgadzam sie z MichAelis.

Odnośnik do komentarza

Za ta cene wolalbym dolozyc i kupic travel pack. To nie jest sony tylko niby na licencji,a kij wie czy to prawda. Nie podoba mi sie na zdjeciach + jest za drogi.

 

Tobie kolego chodzi o te zestawy gdzie sa folie ochronne smyczki itp. takie w nibieskim pudelku za ponad 100zl???,jezeli tak to zabardzo mnie nie interesuje bo mi chodzi o taki sztywny zamykany jak do okularow, a te w tych zestawach sa z tego co wiem miękkie. Ten co pokazalem mi się podoba, wyglada na profesjonalny. Ajeśli chodzi o cenę ,to własnie zainteresował mnie dlatego ze jest drogi, pomyslałem ze skoro jest drogi to jest od SONY a z kolei jak jest od SONY to jest dobrze wykonany :)

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Co z tym Nearem w koncu zrobic aby dzialal?

Caly czas mi wywala, ze nie moze ustalic lokalizacji.

 

musisz prubowac do skutku, u mnie zalapalo za ktoryms tam razem, teraz mam cos takiego ze po uruchomieniu konsoli na tej pierwszej stronie z data i godzina mam info ile osob gra w poblizu

 

 

 

Wie ktoś może czemu po podłączeniu konsoli do ps3 za pomocą przewodu USB nie wszystko co znajuje sie na ps3 jest widoczne???, mam np zrobiony folder teledyski i niektóre są widoczne a niektóre nie

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Decyzja podjęta ,biorę futerał od firmy Thrustmaster, moim zdaniem wygląda porządnie a zarazem elegancko, a i firma dobra, no i jest oficjalnie na licencji SONY (dowiedziałem się od SONY),a że drogi... trudno się mówi, 3 weekendy bez browara i na futerał zaoszczędzone :good2: .Link dla zainteresowanych http://allegro.pl/pl...2189511568.ht

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Cześć, czy żeby inni widzieli mnie w co gram to muszę mieć near w tle włączony (na tym pasku u góry)? Jeśli tak to da się mu włączyć autostart czy ręcznie muszę odpalić za każdym razem?

 

Czy Wam też konsolka jakby się wybudza co 15min? Mi co 15 min zapala się na niebiesko PS Button i po chwili mruga i gaśnie, wyłączyłem synchronizację wiadomości (tego czegoś filoetowego) i nadal to się dzieje.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

Czy opłaca się założyć konto na USA?

Założyłem konto PL, ale ponoć na US store sa lepsze oferty cenowe.

I teraz parę pytań ;)

Czy gry które są u nas w polskiej wersji językowej, po ściagnieciu z USA tez sa po polskiemu?

Motorstorm nadal za darmo? ;)

Jesli założę konto USA tym samym zdezaktywuje swoje-czy mogę je wystawić na allegro( w sensie login i hasło), a osoba kupujaca bedzie miała mozliwość ponownego sciagniecia gier które zakupiłem?

Mam jeszcze na koncie 31 pln, czy to również "przejdzie" na nowego własciciela?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...