Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przerobili częściowo vite. Kupujesz grę z exploitem i możesz wgrywać iso gier z psp... kuźwa mam nadzieje, że konsola wytrzyma i nie złamią jej całej :( Jeżeli ją złamią to znowu producenci oleją produkt sony jak to było w przypadku psp.

 

Abstrahując już od tego jak wyglądają gry z PSP na PSV, kto o zdrowych zmysłach kupi Vitę żeby ciorać w piraty z PSP, skoro tą drugą można mieć za 1/3 ceny Vity?

Odnośnik do komentarza

36 zł z dodatkiem ;)

 

Ja polecam Top Darts i MotorStorm RC :) Zabawa na długie godziny.

 

Stardust kosztuje 29 zl i dodatek 10 zl tak wiec 39 zl, a skad Tobie sie wzielo 36 tego nie wiem...

Ja też kupiłem w kilka dni po premierze i zapłaciłem z dodatkiem 36, więc chłop wie co pisze.

 

 

Z poziomu PS3, na Store była sama gra za 29 zł, był dodatek za 10 zł i bundle za 36 zł (gra + dodatek).

Odnośnik do komentarza

36 zł z dodatkiem ;)

 

Ja polecam Top Darts i MotorStorm RC :) Zabawa na długie godziny.

 

Stardust kosztuje 29 zl i dodatek 10 zl tak wiec 39 zl, a skad Tobie sie wzielo 36 tego nie wiem...

Ja też kupiłem w kilka dni po premierze i zapłaciłem z dodatkiem 36, więc chłop wie co pisze.

 

 

Z poziomu PS3, na Store była sama gra za 29 zł, był dodatek za 10 zł i bundle za 36 zł (gra + dodatek).

 

Aha, w takim razie zwracam honor :drinks:

Odnośnik do komentarza

Orientujecie sie jak to jest z baterią, bo ja czesto gram przed snem i jak padnie bateria , to mozna ja podlączac na cala noc?, wiadomo, bateria laduje sie cos kolo 2,5 godziny, i czy nie szkodzi jej dluzsze podlaczenie do prądu.Pytam bo bateria to jeden z najwazniejszych punktow konsoli i nie chcialbym jej zniszczyc.

Odnośnik do komentarza

Orientujecie sie jak to jest z baterią, bo ja czesto gram przed snem i jak padnie bateria , to mozna ja podlączac na cala noc?, wiadomo, bateria laduje sie cos kolo 2,5 godziny, i czy nie szkodzi jej dluzsze podlaczenie do prądu.Pytam bo bateria to jeden z najwazniejszych punktow konsoli i nie chcialbym jej zniszczyc.

 

Podbijam pytanie. Jeśli chodzi o telefon, to jemu raczej nie szkodzi całonocne ładowanie, więc jak jest z Vitą?

Odnośnik do komentarza

Podczas grania mam często podpiętą,przeważnie właśnie w godzinach wieczornych,ale zostawiam ,aby się naładowało bo zabieram ją ze sobą ,a co za tym idzie bateria jest już nieźle naładowana.Robię tak prawie codziennie i nie zauważyłem aby coś się działo,zresztą na rano lampka ładowania jest wyłączona.

Mam również PSP ,w tym przypadku stosuje podobne praktyki i nic się nie dzieję od ponad 6 lat,więc myślę,że nie ma czym się martwić.

Odnośnik do komentarza

Podczas grania mam często podpiętą,przeważnie właśnie w godzinach wieczornych,ale zostawiam ,aby się naładowało bo zabieram ją ze sobą ,a co za tym idzie bateria jest już nieźle naładowana.Robię tak prawie codziennie i nie zauważyłem aby coś się działo,zresztą na rano lampka ładowania jest wyłączona.

Mam również PSP ,w tym przypadku stosuje podobne praktyki i nic się nie dzieję od ponad 6 lat,więc myślę,że nie ma czym się martwić.

 

Skoro tyle lat w PSP nic sie nie dzieje , to pewnie i w Vicie nic sie nie stanie. Dzieki za odpowiedz

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś orientuje się może gdzie w Empikach we Wrocławiu lub Opolu najtaniej znajdę PSV? Wykombinowałem, że podrzucę im 2-3 gry z PS3, które zbiją cenę konsoli. Widziałem ceny nawet od 949 zł za Wi-Fi. Czy ktoś ma może rozeznanie i mógłby coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...