Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie od paru dni i jest jak najbardziej grywalne. Tak jak pisze c0r, draw distance mógłby być lepszy i framerate chrupnie, ale tragedii nie ma. Jak na Minecrafta w kieszeni jest zaje,biście moim zdaniem. Największy problem to wielkość świata - rozmiar PS3/X360. No, ale na to nic nie poradzisz i to nie tylko Vita tak ma.

Minecraft tak jak Isaac nie jest przeceniany. Mało tego, był kiedyś cross-buy z PS3, teraz nie jest :/. No, ale to mimo wszystko 60 zł. Jak ktoś lubi tą grę to łatwo można sobie ten zakup usprawiedliwić, bo cena nie jest wygórowana i dostajemy dobrą grę na wiele godzin.

Gdyby ktoś chciał sobie sprawdzać historię ceny gierek na Vitę to polecam: https://psprices.com/region-pl/index

Odnośnik do komentarza

Przecież świat jest tak duży jak mapa, tak? No to pochodziłem sobie chwilkę i już mam ze 20% długości mapy zrobione. Tak mi się wydaje przynajmniej. Na PC jak grałem to przemierzałem spore długości, szczególnie jak się zrobi kolejki, więc no to warto mieć na uwadze. Nie gramy oczywiście w kostce 10x10x10, tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ale kolekcja tego Szponixa. Juz nie raz mu chcialem pisac ze czego sprzedaje na allegro za miliony jak mozna zza granicy taniej sciagac. Dziwilem sie ze ludzie u niego kupuja, ale skoro jest taki znany to pewnie prestiz, marka itp, dlatego jemu schodza te gierki :reggie:

 

Ale jak juz mowilem, kolekcja piekna. Spróbujemy nadgonić, ale bedzie ciezko :obama:

Odnośnik do komentarza

Wiesz, może podczas survivalu ta wielkość świata nie jest uciążliwa, ale jak ktoś chce zbudować np. jakąś wielką sieć kolejek czy coś w tym stylu to może być to nieco uciążliwe, to 864x864 klocków bodajże.

 

Ale wciąż nie jest źle i nie narzekam jeśli o to chodzi, po prostu ostrzegam. Tu jest zwizualizowane jak duży jest ten świat, dla mnie wystarczający.

 

R0Y0ph2.jpg?1

 

 

Co do wersji pudełkowej to podobno sporo egzemplarzy to pudełko, a w środku kod do ściągnięcia gry z PSN, bez kartridża xD. Ale to chyba tylko w USA, tak czy inaczej bym uważał.

Odnośnik do komentarza

Jak przestać kupować gry na tą cholerną konsolę? Niech te promocje w PS Store się już skończą :D.

@up no to jest mały świat, nie ma tutaj co się oszukiwać. Pograć sobie można, ale wielkiej kopalni nie doje,biesz i nie pozwiedzasz. Na PC to się trzeba było nachodzić by znaleźć opuszczone kopalnie, zamki i wioski z NPC-ami.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, może podczas survivalu ta wielkość świata nie jest uciążliwa, ale jak ktoś chce zbudować np. jakąś wielką sieć kolejek czy coś w tym stylu to może być to nieco uciążliwe, to 864x864 klocków bodajże.

 

Ale wciąż nie jest źle i nie narzekam jeśli o to chodzi, po prostu ostrzegam. Tu jest zwizualizowane jak duży jest ten świat, dla mnie wystarczający.

 

 

Co do wersji pudełkowej to podobno sporo egzemplarzy to pudełko, a w środku kod do ściągnięcia gry z PSN, bez kartridża xD. Ale to chyba tylko w USA, tak czy inaczej bym uważał.

 

Jak dla mnie wystarczające,żeby tylko miał zróżnicowane biomy, a nie 90% pola i łąki jak na screenie :/ 

 

I masz rację, w USA w boxie minecraft ma kod do pobrania gry, tylko w europie jest fizyczny cartrdige 

Odnośnik do komentarza

No właśnie wielkość jednego świata na PS3/X360/Vita jest na tyle mała, że na bank wszystkich biomów w jednym nie doświadczysz.

Tylko tak ja mówię: to niekoniecznie jest problem. Grałem jeszcze w wersję bez biomów i utopiłem dziesiątki godzin, to nie jest tragedia.

Odnośnik do komentarza

Z biomów to w moim obecnym świecie mam biom zimowy, dżunglę, góry, plażę i chyba kawałek pustyni, ale mało co zwiedziłem, bo na razie szukam diaxów w kopalni :pipi:

 

Co do wiosek npc czy fortec to je całkowicie wyłączyłem w opcjach, to ma być całkowity survival, ja i pusty świat, bez żadnych npc-ów :[.

Odnośnik do komentarza

najtansza okladka, czesto zle poskladana do pudelka i w 99% gier w srodku sam cart, no blagam was :P

 

szponix ma ceny z dupy na allegro ale te gierki sa w takich cenach ze przy sprowadzaniu na wlasna reke dochodzi ryzyko przejecia przez WER i juz jak dowala clo to ceny szponixa takie chore az nie sa (no i gierke ma sie pewnie za 3 dni, a nie za miesiac)

 

rayos - praktycznie kazda gra sensowna teraz w uzywce kosztuje sporo wiecej niz jeszcze 2-3 lata temu, no chyba, ze ktos chce michael jackson experience wtedy zapraszam za 7zl na allegro 

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

najtansza okladka, czesto zle poskladana do pudelka i w 99% gier w srodku sam cart, no blagam was :P

 

 

rayos - praktycznie kazda gra sensowna teraz w uzywce kosztuje sporo wiecej niz jeszcze 2-3 lata temu, no chyba, ze ktos chce michael jackson eperience wtedy zapraszam za 7zl na allegro 

 

skoro tak Ci to przeszkadza to sprzedaj mi trochę taknieok? :cool:

 

wiem i niestety mnie to boli jak pomyślę ile jeszcze koelkcjonowania przede mną, a ceny będą rosnąć :frog: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...