Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem że Telltale już raczej na pewno skończyło z vitą więc nic już od nich raczej nie dostaniemy (Minecraft: Story Mode, Borderlands, GoT czy nowy sezon TWD) niestety.

 

Co do Mercenary Kings to jest możliwe, w kwietniu sami twórcy na twitterze pisali ze będzie, trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie jeżdżę na świni i kopię rowy w Minecrafcie, ja je'bię, nie ma to jak na słuchawkach, o drugiej w nocy pod kołdrą w to grać, słuchać tej klimatycznej muzyczki, chłonąć po prostu tę melancholię, słuchać odgłosów potworów kopiąc pod ziemią :banderas:

 

Naprawdę jestem zadowolony z jakości tego portu po dwóch dniach grania, wszystko płynnie i bez żadnych ograniczeń w porównaniu do wersji z pc - no, oprócz ograniczonego świata który jest tak duży jak na PS3 i X360. Zupełnie nie wiem czemu wersje konsolowe nie mogą uciągnąć nieskończonych światów nawet jakby miało to zajmować dużo więcej miejsca na karcie pamięci, podczas gdy takie Pocket Edition na smartfony ma nieskończony świat.

Odnośnik do komentarza

SV na vicie to będzie mega sztoos.

Ciekawe czy dadzą w cross-buyu, najważniejsze w sumie aby save był sharowany.

 

UP

Mi za moją premierowa sztukę z Oledem, naklejonym gela skinem proponował jeden człek ostatnio 600zl. Ni ch nie oddam tak za(pipi)istego sprzętu ;D

 

Co jeszcze polecacie na vite z tej wyprzedaży? Myślałem w sumie o Neptuni 1 i Tales R.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia bardziej ze przy takiej ilości sprzedanych konsol, Sony odpuściło promocje vity i zaprzestało jej produkcji, przy dobrym marketingu na bank udało by im sie sprzedać znów x sztuk imo

 

Położyli lachę na vitę, a przecież jakby nie zaniedbali wsparcia 1st party, zrobili porządną obniżkę na karty pamięci i oferowali jakieś ciekawe bundle to dziś sprzedaż by była podwojona (co w rezultacie napędziłoby bardziej wsparcie 3rd party). A że użytkownicy vity są oddaną grupą fanów to i sprzedaż gier w cyfrze by się ładnie kręciła. Sony kompletnie zmarnowało potencjał konsolki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...